Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ból we wzwodzie
Autor Wiadomość
troll98 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   Ból we wzwodzie

Witam,

Czy wy też macie czasem tak że penis boli podczas wzwodu? :roll:
Pytam bo mam takie coś bardzo rzadko ale zdarza się że jak mi się napręży to boli po zewnętrznej stronie u podstawy tuż nad miejscem łączenia z moszną, nie wiem czym to jest spowodowane ale jeśli już wystąpi to denerwuje bo odczucie takie jakbym miał tam siniaka czy coś ale nic na nim nie widać ;/
Występuje to rzadko i przechodzi samo po jakimś czasie i ciekawi mnie czy tylko ja tak mam? :P
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Zdarza się, że penis boli w trakcie wzwodu jeśli erekcja była bardzo długotrwała. Jest to normalne. (Nic nie piszesz o tym, więc pewnie można to odrzucić).
Drugą przyczyną może być dojrzewanie płciowe (masz 17 lat, więc można powiedzieć, że cały czas jeszcze ten proces u ciebie biegnie). W trakcie dojrzewania z organizmem dzieją się różne rzeczy, czasem bolesne. Bywa, że wymagające porady lekarza.

W twoim przypadku zachowałbym spokój. Piszesz, że nie jest to dokuczliwe, szybko ustępuje i nie powoduje żadnych innych skutków (np. problemów z utrzymaniem wzwodu albo z osiągnięciem wytrysku). Moim zdaniem więc, nie ma powodów do obaw. Gdyby jednak sprawa się nasiliła, to trzeba będzie zasięgnąć porady urologa. Na razie jednak ciesz się życiem i sprawnym penisem. :-)

Znalazlem w internecie odpowiedź lekarza na podobny problem (z tą różnicą, że w tym przypadku ból był bardzo silny i uniemożliwiał stosunek - odpowiedź dotyczyła więc przypadku krańcowego). Warto jednak ją przeczytać, aby zdać sobie sprawę, jakie czynniki mogą tu grać rolę.
"Przyczyn bolesnego wzwodu prącia może być wiele. Często nie udaje się odnaleźć wyraźnej przyczyny, ale nierzadko jest to spowodowane stosowanymi lekami, m.in na nadciśnienie tętnicze, psychotropowymi, przyjmowanymi używkami czy urazami. Aby określić konkretną przyczynę, konieczne jest badanie urologiczne, wówczas też będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia. Wskazana jest jak najszybsza konsultacja urologiczna.".

Pozdrawiam
 
 
troll98 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Dzięki za odpowiedź, możliwe że to przez długotrwałą erekcję bo czasem się zdarzy że długo stoi ale ból nie zawsze przy tym występuje :P
 
 
penis.com.pl
bathmate
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

troll98 napisał/a:
Dzięki za odpowiedź, możliwe że to przez długotrwałą erekcję bo czasem się zdarzy że długo stoi ale ból nie zawsze przy tym występuje :P


No, jeśli robisz długie "maratony" masturbacyjne, z erekcją utrzymującą się przez kilkadziesiąt minut, to jest to bardzo możliwe. Mnie się zdarza od czasu do czasu "trzepać" nawet kilka godzin, prawie cały czas z, mniej lub bardziej pełnym, wzwodem. Bywało, że sygnałem iż należy kończyć tę zabawę była właśnie narastająca tkliwość, prawie że bolesność, prącia lub jąder (lub obu narządów naraz). Takie zmęczenie "materiału". :)

[ Dodano: Czw 26 Maj, 2016 ]
PS. W każdym razie pamiętaj, że gdyby wystąpiło jakieś nasilenie objawów, to należy pójść do urologa.
 
 
Kwiatol 

Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 26
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Cytat: Mnie się zdarza od czasu do czasu "trzepać" nawet kilka godzin, prawie cały czas z, mniej lub bardziej pełnym, wzwodem.

Wow. Po prostu WOW. Serio. Kilka godzin. Wow. Zawiesiłem się :D wspominałem już o "WOW"? :D
_________________
Life Is Short, For Fuck Sake, Do What Makes You Happy.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

Kwiatol napisał/a:
Cytat: Mnie się zdarza od czasu do czasu "trzepać" nawet kilka godzin, prawie cały czas z, mniej lub bardziej pełnym, wzwodem.

Wow. Po prostu WOW. Serio. Kilka godzin. Wow. Zawiesiłem się :D wspominałem już o "WOW"? :D


No, bez przesady oczywiście, nie ma się co "zawieszać". Ale bywało, że 2-3 godzinki. Rekord był dłuższy (nie pamiętam ile), ale to już naprawdę wszystko boli. I erekcja też słabnie. Dopiero na upragniony finał jest pełna.

Nigdy też tego nie planuję. Samo tak wychodzi, np. jak się zaczytam w jakichś zbereźnych opowiadaniach. :-)

Normalna masturbacja to zwykle 10-15 minut. A więc "ogólnowojskowy" standard.

No, ale nie zaśmiecajmy już wątku... Sorry kolego troll98...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

Per Rectum, zapewne w trakcie takiej sesji występowały przerwy czyż nie?:)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

onesa napisał/a:
Per Rectum, zapewne w trakcie takiej sesji występowały przerwy czyż nie?:)

Oczywiście... Nie można cały czas, bo nadgarstki wysiądą... :-)
Ważne żeby przyjaciel nie "spoczął" całkowicie. Od tego jednak jest podniecająca lektura i filmy przyrodnicze.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

Per Rectum napisał/a:
Od tego jednak jest podniecająca lektura i filmy przyrodnicze.


Ładnie to ująłeś ! :D
 
 
Kwiatol 

Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 26
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

I tak pozostaję pod wrażeniem :) Nawet z przerwami :)
_________________
Life Is Short, For Fuck Sake, Do What Makes You Happy.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

Myślałem, że prawie każdemu zdarza się czasem dłużej poonanizować... :oops:

"Life Is Short, For Fuck Sake, Do What Makes You Happy" - podoba mi się twoje motto. Zgadzam się z każdym słowem. :)

Kwiatol napisał/a:
I tak pozostaję pod wrażeniem :) Nawet z przerwami :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

Cytat:
Najdłuższa masturbacja

Rekord świata z rąk Masanobu Sato w najdłuższej masturbacji padł podczas World Masturbate-a-thonu, który odbył się w 2009 roku w San Francisco. Wytrzymał 9 godzin i 58 minut.

taka ciekawostka :D
 
 
Kwiatol 

Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 26
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

Per Rectum napisał/a:
Myślałem, że prawie każdemu zdarza się czasem dłużej poonanizować... :oops:


Zdarzać to się i zdarza, ale, chłopaku, jest różnica pomiędzy "czasem dłużej" a "zdarza od czasu do czasu "trzepać" nawet kilka godzin, prawie cały czas z, mniej lub bardziej pełnym, wzwodem" ergo: jestem idealnym kandydatem na męża (bo potrafię przez kilka godzin). Nawet jeśli tylko czasem :D :D :D

Wybacz bezpośredniość, taka wada genetyczna.
_________________
Life Is Short, For Fuck Sake, Do What Makes You Happy.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

Kwiatol napisał/a:

Zdarzać to się i zdarza, ale, chłopaku, jest różnica pomiędzy "czasem dłużej" a "zdarza od czasu do czasu "trzepać" nawet kilka godzin, prawie cały czas z, mniej lub bardziej pełnym, wzwodem" ergo: jestem idealnym kandydatem na męża (bo potrafię przez kilka godzin). Nawet jeśli tylko czasem :D :D :D

Wybacz bezpośredniość, taka wada genetyczna.


Niestety idealnego kandydata na męża nie wybiera się po tym jak długo może... To znaczy można przyjąć takie kryterium, ale nie jest to najlepszy pomysł. Jednak idealny, moim zdaniem, mąż powinien mieć inne przymioty.

Nie przeszkadza mi bezpośredniość. Przeszkadza mi czasem obecne na forach bezmyślne, a nawet chamskie, walenie prosto z mostu (nie mam na myśli ciebie oczywiście). Np. gdy sfrustrowany nastolatek martwi się, że ma za małego, a ktoś mu przydzwoni, że z takim to wstydziłby się rozebrać na basenie. Jest więc różnica i w bezpośredniości.

[ Dodano: Sob 28 Maj, 2016 ]
onesa napisał/a:
Cytat:
Najdłuższa masturbacja

Rekord świata z rąk Masanobu Sato w najdłuższej masturbacji padł podczas World Masturbate-a-thonu, który odbył się w 2009 roku w San Francisco. Wytrzymał 9 godzin i 58 minut.

taka ciekawostka :D


10 godzin to jednak przesada... :roll:
 
 
troll98 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

To ja myślałem że jak się bawiłem pół godz to dużo było i rekordowo dla mnie a tu proszę :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group