Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Męskie akty forumowe - nowy wątek?

Nowy artystyczny temat?
Jestem ZA
91%
 91%  [ 22 ]
Niepotrzebny kolejny temat
8%
 8%  [ 2 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   Męskie akty forumowe - nowy wątek?

Parę osób sugerowało w prywatnych wiadomościach, że brakuje takiego tematu z zacięciem artystycznym. Z tego co zrozumiałam temat miałby skupiać materiały użytkowników forum z kategorii AKT/SEX/EROTYKA - gdzie zdjęcia spełniały by jakieś "walory" estetyczne.

Mogą być to zdjęcia: sylwetki, penisa, pośladków, co komu przyjdzie do głowy - ale pod warunkiem że zdjęcia będą przemyślane i w przystępny sposób zaprezentowane. Nie ostre zdjęcia zrobione telefonem w toalecie to raczej odpadają.

Można do tematu stworzyć jakiś regulamin - jakie warunki musi spełniać zdjęcie aby się znalazło w temacie (możecie podawać propozycje).

Nazwa tematu również jest sprawą otwartą (możecie podawać propozycje).
Dołączam ankietę gdzie można zagłosować czy taki temat by się przydał?
  
 
 
karol00 

Wiek: 28
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

A gdyby tak wątek był kontrolowany, tzn. zdjęcie najpierw trafiałoby do Twojej oceny, właśnie po to, by wyeliminować fotki robione na szybko w toalecie? Jak wiemy nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem i taki regulamin nie byłby wyjątkiem ;)
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Zacznijmy od tego, że nie wszyscy wiedzą jak sfotografować penisa, żeby wyglądał porządnie. Większość robi byle jakie zdjęcia w byle jaki sposób, a wtedy nawet porządny penis wygląda kiepsko. Można przydałby się jakiś kurs fotografii erotycznej ;)
 
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

karol00, no tak bywa że czasami ludzie nie czytają ze zrozumieniem prostych reguł:P to ma być wątek kontrolowany przez użytkowników którzy ewentualnie wypowiedzą się na temat tych "artystycznych" zdjęć. Temat otwarty dla amatorów jak i tych bardziej zaawansowanych wiedzą oraz umiejętnościami. Gdybym miała robić selekcję sama.. to pewnie dnia by mi nie starczyło :P

redman32, a poprowadzisz takie kursy? albo napiszesz jakiś tutorial? to byłoby coś nowego! :D
 
 
bigay2016 

Wiek: 27
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 64
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

No mnie się taki temat podoba i nawet jestem za, tylko jest problem w tym, że aby robić zdj. "artystyczne" to na ogół przydał by się aparat, może nie jakiś tam wybitnie drogi, ale jakiś z lepszych na pewno. :) Większość użytkowników posiada tylko telefony, które na szczęście robią zdjęcia nawet dobrej jakości. ;) Pytanie tylko czy zdj. z telefonów były by akceptowane? :) No bo domyślam się, że zrobienie zdj. telefonem i przerobienie go na szare to jeszcze nie sztuka. :P
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

onesa napisał/a:
redman32, a poprowadzisz takie kursy? albo napiszesz jakiś tutorial? to byłoby coś nowego! :D

Mogę :) chcecie?
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

Cytat:
Pamiętaj - to nie aparat robi zdjęcia, tylko fotograf - doradza Jacek Turczyk

Do robienia świetnych zdjęć wcale nie jest potrzebny drogi sprzęt.

Zawodowiec przekonuje, że nawet smarfonem da się zrobić dobre i przejmujące zdjęcia

bigay2016, Ja wychodzę z podobnego zdania, nie sprzęt lecz umiejętności! :)

redman32, Jasne! może któryś z panów też dołączy do akcji:D
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

Ktoś chętny by zostać modelem do kursu fotografii erotycznej? ;)
 
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

ale model i fotograf chyba muszą być w miarę blisko? :P
najlepiej zrobić kurs dla osób, które same sobie będą robić zdjęcia bo pewnie niewiele osób będzie mieć takiego zaufanego fotografa.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

legolas1, no chyba że ma się jakiś statyw czy coś podobnego:P

Co prawda to tutorial na snapa i mało artystyczny:P
http://www.barstoolsports...ding-dick-pics/ (ENG)
http://joemonster.org/art/31384 (PL)

ps. proszę wypowiadać się/głosować czy ma powstać taki temat, i zobaczymy ilu byłoby chętnych:P
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

Panowie a moze dalibyscie tez foty penisow z nieco dalszej perspektywy? tzn. aby zobaczyc jak wypadaja one na tle sylwetki, takie close-upy bywaja nieco mylace ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

bear834, tutaj nie chodzi tylko o zdjęcia penisów. Raczej miały by być to zdjęcia typu "akty męskie" wystarczy sobie wpisać w google. Wiadomo że większość robiona jest w studio i dodatkowo przez drugą osobę ale jeżeli jest ktoś trochę kreatywny to może dać radę sam:P

bear834, z dalszej perspektywy coś w stylu selfie jak to?
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

onesa jak najbardziej taki temat!
redman32 przydałby się taki poradnik - z zasadami - ostrość, jakieś przyzwoity kadr, oświetlenie, tło itp :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016   

zbychwawawa, cieszę się chociaż liczyłam na większy odzew, zwłaszcza że sugerowali taki temat użytkownicy.
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2016   

redman32 napisał/a:
Ktoś chętny by zostać modelem do kursu fotografii erotycznej? ;)


Mój penis zgłosił się do bycia modelem :D

Kwestia zrobienia dobrego zdjęcia penisowi to zabawa ze światłem (hmm... czy na tym nie polega fotografia? :D ) i dobraniem odpowiedniego kąta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group