Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     stulejka niepełna
Autor Wiadomość
jojobojo 

Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Sro 23 Mar, 2016   stulejka niepełna

Witam. Mam 18 lat, jestem prawiczkiem. Problem polega na tym że mam stulejkę niepełną, bo od jakiegoś czasu rozciągam w gorącej kąpieli codziennie. W początkowej fazie nie było możliwe odsłonięcie żołędzi w stanie spoczynku, teraz jest to możliwe. Jednak w czasie wzwodu możliwe jest odsłonięcie 2/3 żołędzi. Czy móżliwy będzie stosunek z prezerwatywą? Jak tak to jak ją założyć, kiedy penis jest w zwodzie aby napletek nie został ściągnięty na silę? Boje się że wędzidełko które wtedy się napręza pęknie.
Drugą sprawą jest to, że nigdy nie zauważyłęm żeby wędzidełko mi pękło. Jednak dawniej po mastrubacji stało się tak, cewka była zaczerwienona chwilę popiekło i przeszło. Jednak tak w połowie wędzidełka tuż za cewką w sumie, powstało lekkie zgrubienie i to miejsce często jest siwe/czerwonawe coś w stylu blizny. Najbardziej widocznej rano zaraz po ściągnięciu napletka. To taka blizna zgrubiała, tuż przy bocznej stronie wędzidełka.


zdjęcie wędzidełka.
Kod:
http://imgur.com/piHUhoX
 
 
ged321 

Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 44
Skąd: z domu
Wysłany: Sro 23 Mar, 2016   

Mi się udało wyćwiczyć stulejkę, nigdy nie ściągany napletek.
A wędzidełko też mam krótkie, ale na ściągnięcie do rowka starcza.
 
 
jojobojo 

Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Sro 23 Mar, 2016   

a na załączonym zdjęciu to jest blizna? stało mi się to podczas wzwodu chyba zbyt energicznie ściągnąłem napletek. to się już nie wygoi tak aby nie było śladu?
a i jak z tą prezerwatywą, założę ją kiedy napletek nie będzie zsunięty do końca w czasie wzwodu?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group