Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywienie w lewo ;/
Autor Wiadomość
michael_p 

Wiek: 30
Dołączył: 13 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 13 Mar, 2016   Skrzywienie w lewo ;/

Cześć, to mój pierwszy post na forum i zwracam się do Was z prośbą o ocenę sytuacji, ale szczerze. Mój penis jest wygięty w lewo +/- 40 stopni. "W boju" się sprawdził, natomiast dziewczyna z którą byłem chyba nie do końca była ze mną szczera w kwestii jej komfortu. Potrzebuje opinii i ewentualnej porady jak sobie z tym poradzić (ew. namiar na lekarza, ile to by kosztowało itp.).

http://www.imagebam.com/image/dd2b08471485051
http://www.imagebam.com/image/bd7507471485054
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 13 Mar, 2016   

Takie sprawy "załatwia" się jedynie operacyjnie. Tylko pytanie czy warto. Takie skrzywienie nie przeszkadza w odbywaniu stosunków, a ryzyko przy interwencjach chirurgicznych zawsze istnieje. Musisz spokojnie to przemyśleć i zasięgnąć porady lekarza. Nie znam niestety wiarygodnego fachowca.
Pozdrawiam.
 
 
michael_p 

Wiek: 30
Dołączył: 13 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 13 Mar, 2016   

Jak wspomniałem - przeszkadzać nie przeszkadza, natomiast źle się z tym czuję i mam obawy co do odczuwania przyjemności u potencjalnej partnerki. Kobieta, z którą byłem, rzadko wykazywała się inicjatywą - twierdziła, że jej to nie przeszkadza, ale seks wyglądał tak, że po 15 minutach słyszałem "kończ już" i widać było grymas na jej twarzy. Nie wiem czy to kwestia przyrodzenia, czy mojej spaczonej psychiki.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 13 Mar, 2016   

Oczywiście jasne jest, że taki członek mocniej napiera na jedną ścianę pochwy, co być może sprawia jakiś niewielki dyskomfort. Śmiem jednak wątpić, że to aż tak bardzo przeszkadzało Twojej partnerce, że zażądała szybszego zakończenia sprawy. Raczej to twoja psychika tak negatywnie to odebrała, choć nie nazwałbym jej spaczoną, bo rozumiem że Cię to martwi i że chciałbyś mieć pewność, że właściwie zadowalasz swoje partnerki.
Jeśli więc uważasz, że znacznie lepiej czułbyś się z mniej "bananowatym" przyrodzeniem, musisz skonsultować się ze specjalistą. Jednak wedle mojej wiedzy operacja to jedyna droga do naprostowania członka, na dodatek dość ryzykowna, dlatego, jak czytałem, lekarze podejmują się tego jedynie w przypadkach, w których wprowadzenie penisa do pochwy jest niemożliwe. Nie chcę Cię jednak, jako laik, wprowadzać w błąd, dlatego sugeruję rozmowę z fachowcem, który powinien wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości, również to, czy w ten sposób zakrzywiony penis może powodować duży dyskomfort u partnerki. Na pewno są też pozycje seksualne, ktôre usprawnią Twoje stosunki i zniwelują ryzyko jakichś niedopasowań na linii penis-pochwa. Jeśli chcesz to w wolnej chwili pogrzebię w necie. Może znajdę coś godnego uwagi na ten temat.
Pozdrawiam.
 
 
michael_p 

Wiek: 30
Dołączył: 13 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 13 Mar, 2016   

A co byś zrobił na moim miejscu?
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 13 Mar, 2016   

michael_p napisał/a:
A co byś zrobił na moim miejscu?

Na pewno dałbym sobie spokój z ryzykownymi operacjami. To nie jest różnica w budowie członka, która cokolwiek utrudnia i sprawia, że nie jesteś stuprocentowo sprawnym facetem. Poza tym po prostu podoba mi się Twój przyjaciel, taki jaki jest. Kobiety też, jestem pewien, nie będą narzekać. Jedyne co bym zrobił, to potestował rozmaite pozycje, gdyby okazało się, że którąś panią, np. z ciaśniejszą pochwą, będzie coś uwierać (najlepiej chyba w trakcie stosunku najlepiej samemu o to zapytać, a nie czekać aż zniecierpliwiona dama sama się poskarży). W takim przypadku, jeśli występuje jakieś silniejsze niedopasowanie, po prostu wybierasz inną konfigurację współżycia, i dalej jazda aż do szczęśliwego - najlepiej obopólnego - finału.
 
 
Adass34 

Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: PL
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2016   

To chyba zależy, czy to przeszkadza partnerce, czyli najlepiej zapytać. A niepotrzebnie się nakręcać. A operacja to na pewno ostateczność i to w gorszych przypadkach niż Twój.

http://markop.biz.pl/wyburzenia-radom/
  
 
 
Mattii 

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016   

Każdy ma trochę skrzywionego, i nie ma w tym nic niezwykłego.
Jak stosunek się odbył normalnie to znaczy, że jest ok.
 
 
wiesiekk 

Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

Gdzieś czytałem, że skrzywia się przez to, że nosi się penisa tylko w nogawce prawej, albo lewej. Nie wiem, czy zmienianie nogawek coś pomoże. Ale większość facetów ma ten "problem", a większość kobiet nie skarży się na to, bo mają lepsze doznania.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

wiesiekk, no coś z tymi nogawkami musi być na rzeczy, ale czy to prawda na 100%:) wygięcie penisa w jedną stronę nie powoduje problemów przy stosunku to potwierdzone :)
 
 
erycc 

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

Takie drobne skrzywienie w lewo, czy w prawo to żaden problem:)Ale choroba Peyroniego to jest naprawdę problem wymagający operacji.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2016   

erycc, no ta choroba Peyroniego to poważna sprawa, jak się nie będzie przeciwdziałać, może doprowadzić do impotencji.
 
 
higher44 

Wiek: 30
Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

michael_p, ja na twoim miejscu bym to zostawił naturze
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Paź, 2016   

zamykam temat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group