Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak często się masturbujecie
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

maxxyz19, nie nosi Ciebie ? bo paru panów tutaj pisało że po kilku dniach to już nie wytrzymują.
 
 
Wanderer 

Wiek: 26
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

często, bardzo często)
chociaż jeden raz dziennie.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 26 Sie, 2021   

Ja masturbuję się codziennie. Czasem więcej niż raz dziennie. Mam 34 lata.

Jako nastolatek masturbowałem się 2-3 razy dziennie, w czasach studenckich się rozszalałem i bywało, że nawet 5-7 razy :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
lisku 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Paź 2021
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 28 Paź, 2021   

Ja walę codziennie. Minimum 2-3 razy dziennie.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 114
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 28 Paź, 2021   

Co 2 dni, ale czasami jak mnie najdzie to potrafie 2-3 razy w ciągu jednego dnia
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Paź, 2021   

Jak mi się chce. Najczęściej raz dziennie chociaż jak mnie przyciśnie to zdarza sie nawet 2-3 razy dziennie.
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 198
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią 29 Paź, 2021   

Ja jak czuję chęć. Czasami może być 3 razy w tygodniu a jak mnie najdzie to i codziennie się zdarzy.
_________________
sikora92
 
 
Ononim 

Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Paź, 2021   

Ja jak czuję chęć :) różnie bywa 2-3 razy w tygodniu, czasem codziennie. Rekord bez masturbacji to 9 dni, ale skończyło się tym, że rano się obudziłem z mokrymi spodenkami, bo samo poszło :mrgreen:
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 02 Lis, 2021   można tylko po co?

onesa napisał/a:
maxxyz19, nie nosi Ciebie ? bo paru panów tutaj pisało że po kilku dniach to już nie wytrzymują.


Można wytrzymać - tylko po co? To jest nieziemsko przyjemne! Chciałoby się jak najczęściej :)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Lis, 2021   

W ostatnim czasie codziennie. Ale to moze dlatego że mam nową kobietę. U mnie jest tak, ze jak mam nową kobietę i mam wiele seksu to i mam większą ochotę na masturbację.
 
 
ByczekTen 

Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 07 Lis, 2021   

Różnie to bywa. Zależy od chęci. Najczęściej to raz w tygodniu, ale czasami jak mam faze, to wychodzi częściej 😂
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 09 Lis, 2021   

Z mojej strony, nie mam dobrych doświadczeń z tym związanych, wg. mnie struganie kija nie wnosi nic dobrego do życia, wręcz przeciwnie, obniża motywacje do działania i energie organizmu. Od kiedy postawiłem sobie wyzwanie "zero walenia niemca w hełm przez 50 dni" (dzisiaj dzień 6 bez) czuje się o wiele lepiej, mam wiecej energi do realizacji innych postawionych sobie celów, jestem bardziej ożywiony i energiczny. Wiadomo cały czas mnie korci by "rozładować napięcie", lecz mimo wszystko dotrwam to końca, w końcu wyzwanie to wyzwanie.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 09 Lis, 2021   

Jak to w życiu - zawsze jest coś za coś. Ja tam wolę mieć może troche mniej energii, ale przeżywać tę zajeb***ą rozkosz :)

To uczucie jest po prostu cudowne!
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Lis, 2021   

dkbb napisał/a:
Z mojej strony, nie mam dobrych doświadczeń z tym związanych, wg. mnie struganie kija nie wnosi nic dobrego do życia, wręcz przeciwnie, obniża motywacje do działania i energie organizmu. Od kiedy postawiłem sobie wyzwanie "zero walenia niemca w hełm przez 50 dni" (dzisiaj dzień 6 bez) czuje się o wiele lepiej, mam wiecej energi do realizacji innych postawionych sobie celów, jestem bardziej ożywiony i energiczny. Wiadomo cały czas mnie korci by "rozładować napięcie", lecz mimo wszystko dotrwam to końca, w końcu wyzwanie to wyzwanie.

Witam.

Szukalem kiedys informacji o kortyzolu. A wlasciwie co mogloby zmniejszyc jego produkcje, bo powoduje, niestety, powiekszanie tzw. "piersi generalskiej".

No i znalazlem, jedno "cos" to skladnik lecytyny pod nazwa fosfatydyl seryny, a drugie to roslinka o nazwie Ashwagandha. Rzeczywiscie dzialaja redukujaco na kortyzol, co u mie zadzialalo nastepujaco: zmniejszenie uczucia glodu, uspokojenie, glebszy sen, brak reakcji stresowej na babskie wrzaski i inne podchody i co najwazniejsze w tym watku: brak ochoty na "Renie Raczynska", z zachowaniem ochoty na prawdziwa kobiete. Jednoczesnie wzwod jest silniejszy i bardziej dlugotrwaly, ku zadowoleniu i moim i partnerki. Dochodze do wniosku, ze ochota na "Renie" nachodzi czlowieka, gdy w muzgu (przysadce?) jest jakas dysproporcja.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 10 Lis, 2021   

U Ciebie tak jest, ale to jeszcze nie znaczy, że u innych też.

Gdyby ochota na masturbację brała się z "dysproporcji w mózgu", to znaczyłoby, że 99% facetów ma taką dysproporcję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group