Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penilarge Konkretne pytanie konretna odpowiedz
Autor Wiadomość
Nox2 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 68
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   Penilarge Konkretne pytanie konretna odpowiedz

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest cień szans na to, że te tabletki zadziałają powiedzmy po 2 miesiącach choćby w jakiś minimalny sposób?
 
 
KVCPER 

Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 13
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto 26 Sty, 2016   Re: Penilarge Konkretne pytanie konretna odpowiedz

Nox2 napisał/a:
Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest cień szans na to, że te tabletki zadziałają powiedzmy po 2 miesiącach choćby w jakiś minimalny sposób?


Witaj Nox2, z własnego doświadczenia powiem Ci, że NIE.
Jakiś tydzień temu skończyłem brać własnie drugi miesiąc te tabletki + krem. Brałem je sumiennie, nie opuściłem żadnego dnia, 2 tabletki po śniadaniu. Efektów brak, kompletnie brak. Nie wiem... może po dłuższym czasie coś by zadziałało, ale... ja odpuszczam, szkoda mi pieniędzy, poza tym widzę, że ćwiczenia typu Jelq, Edging czy ćwiczenie mięśnia PC są o wiele bardziej skuteczne, no ale potrzeba do nich czasu i poświęcenia. Jak dla mnie te tabletki można jedynie stosować jako suplement diety, a i tak wolałbym zwyczajną l-argininę, która jest o wiele tańsza.

Pozdrawiam : )
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Sty, 2016   

wydaje mi się, że z tymi tabletkami jest tak, jak z tymi na odchudzanie. One mogą pomóc, ale same niewiele dają.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Sty, 2016   

Zobacz sobie na skład tego i idź kup multiwitamine w aptece masz to samo.
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Mar, 2016   

Nie wiem jak Wy to robicie że wszystko Wam nie działa, Raz kupiłem tabletki i krem penilarge, tabletek było 30sztuk, jedną dziennie trzeba było brać. stosowałem same tabletki i efekt był taki że w stanie spoczynku penis był sporo większy, we wzwodzie bez różnicy, efekt minał po tygodniu niebrania .
 
 
KochamKobiety 

Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016   

Cześć Wam! Jeżeli myślicie, że samo branie tabletek przyniesie efekty powiększenia to jesteście w wielkim błędzie. To tak jak z braniem odżywek i nie chodzeniem na siłownię...
Podczas brania tabletek trzeba poświęcić trochę czasu na ćwiczenia. Tabletki to wspomagacz do osiągnięcia lepszych rezultatów. Ja po trzech miesiącach stosowania uzyskałem plus 1,5 cm we wzwodzie na długość jest to naprawdę niesamowity efekt ale dzień w dzień robiłem ćwiczenia ręcznie i z pompką. Więcej przybrał na grubości. Zrobił się z niego naprawdę kawał mięska :) moja partnerka nie miała pojęcia, że biorę tabletki i że ćwiczę mojego przyjaciela i mówiła, że jest większy i że urósł. Nie powiedziałem nic o tabletkach i ćwiczeniach mówiąc,że w tym wieku to już chyba nie rośnie :lol: Efekt utrzymywał się dopóki ćwiczyłem. Potem nie miałem tyle czasu na ćwiczenia ile wcześniej i niestety efekt nie utrzymał się. Wydaje mi się, że efekt 7,5 cm o których piszę producent jest nie do osiągnięcia chyba, że naprawdę poświęcało by się kilka godzin dziennie stymulując penisa na różne sposoby pompka, ekspander, ciężarki, ćwiczenia ręczne. To tak jak z silownią chodzisz ćwiczysz jesteś coraz większy i są fajne efekty, a potem przestajesz chodzić i wszystko spada...
Właśnie teraz zamierzam zrobić znowu eksperyment, którym podzielę się na forum. Kupuję tabletki żel i krem. Ćwiczenia też już przygotowane. Niedługo zakładam temat z mojego powiększania więc będziecie mogli go śledzić. Pozdrawiam !
 
 
erebos18 

Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 12
Skąd: Trzebnica
Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Czy ktos orientuje sie gdzie mozna kupic tabletki penilagre we wroxlqwiu
?
 
 
ashaaa 

Dołączyła: 14 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2016   

A tak apropo to działają te tabletki?? Co możecie mi o nich powiedzieć? Mój partner chce zacząć je brać tylko że ja się troszkę obawiam efektów ubocznych. Czytałam kilka opinii na ich temat i sa nawet ok ale jeszcze potrzebuję waszego zdania błagam pomóżcieee;/;/
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group