Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skórka "przyklejona" do żołędzi
Autor Wiadomość
troll98 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 22 Gru, 2015   Skórka "przyklejona" do żołędzi

Czy w dzieciństwie miał ktoś z was "przyklejona" skórkę z napletka do żołędzi tak że schodzila tylko z jednej strony? Ja kiedyś miałem coś takiego że skóra była przyczepiona z lewej strony i schodzila tylko z prawej przez co nie można było do końca naciągnąć :/ Po jakimś czasie zacząłem mocniej naciągać ją, odkleiła się i schodzila już normalnie. Czy takie coś normalnie zdarza się czy byłem wyjątkiem i czym to jest spowodowane? ;)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 23 Gru, 2015   

To normalne, bo każdy chłopak po urodzeniu ma przyklejoną. Zdarza się też, że aż do okresu dojrzewania "skórka" nie zostanie odczepiona. Ja tak miałem i bardzo niewiele mogłem odprowadzić napletek, bo był totalnie sklejony. Jednak wzrost penisa oraz regularne masturbacje w początkach dojrzewania (i w ogóle większe zainteresowanie moim narządem - ciekawość co też fajnego znajduje się pod skórką) spowodowały, że napletek zsuwał/odklejał się coraz bardziej, aż któregoś razu zupełnie puścił i tego pięknego dnia odkryłem, że mam żołądź. :-)
Pozdrawiam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Gru, 2015   

A czy takie próby odklejenia nie są bolesne?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Gru, 2015   

onesa, trochę są bolesne ale emocje związane z masturbacją i ciekawość są większe.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 23 Gru, 2015   

onesa napisał/a:
A czy takie próby odklejenia nie są bolesne?

Tak, mogą być bolesne, zwłaszcza jeśli działa się zbyt gwałtownie. Ja działałem spokojnie i bez pośpiechu, nie odczułem więc tego zupełnie, choć dodatkowo miałem też lekką stulejkę (lekką, bo pozwalającą z pewnym wysiłkiem na odprowadzenie skórki poza żołądź). Z tym też pomału sobie poradziłem i porządnie rozciągnąłem napletek.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Gru, 2015   

hm, to trochę jak z pierwszym razem, niby wiadomo, że będzie boleć, ale i tak do tego dochodzi...
 
 
troll98 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

onesa, U mnie trochę bolało bo naciągnąłem go mocno, oderwał się ale zostały ślady jak po zdarciu skóry które szczypały przez kilka dni, najbardziej podczas oddawania moczu ale potem było już ok i napletek normalnie schodzi ;)
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

troll98, po Twoich zdjęciach nie widać że coś zaniedbałeś więc to chyba stara historia ;)
 
 
troll98 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

Historia stara bo jak mały byłem ale mnie tak zaciekawiło czy tylko ja tak miałem czy inni też i w jaki sposób się tego pozbyli :P
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

W taki jak Ty z tym że delikatniej ;) taka zwykła ciekawość z dzieciństwa, czy coś tam jeszcze jest, czy to już koniec tego czegoś ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group