Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wysuszenie żołędzi?
Autor Wiadomość
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   Wysuszenie żołędzi?

Witam.
Nie wiem czy to normalne ale odkąd pamiętam moją żołądź penisa jest sucha i lekko chropowata i muszę ją co jakiś czas nawilżać[podczas wzwodu wszystko wygląda normalnie].
Nie odczuwam żadnego swędzenia pieczenia itd. Raz z zalecenia lekarza używałem maści clotrimitazolum,bo dostałem wysypki po stosowaniu żelu do mycia,który wywołał alergię?
Czasami mam tak,że jak już jest ekstremalnie sucho,to po ściągnięciu napletka muszę ją czymś zwilżyć.
Czy ktoś z was miał podobny problem i stosował na to jakieś maści albo kremy?

Ps. Zamieszczam dwa zdjęcia[z dobrym zoomem xd]. Po nawilżeniu żołędzi np. oliwką robi się gładka

http://www.fotosik.pl/zdjecie/628f28440eb8ef98#

http://www.fotosik.pl/zdjecie/54e998f950a08e79#
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Napletek zakrywa Ci całą żołądź?

To nie jest problem, jeżeli nie masz napletka lub chodzisz ze ściągniętą skórą to jest to normalne i taki stan nie powoduje żadnych dysfunkcji.
 
 
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Tak zakrywa całą żołądź[nie mam problemu z odciąganiem etc.] i nawet wtedy jest sucha :cry:
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

lekarz nic na to nie powiedział?
Clotrimazolum to raczej jest na grzyby, o ile się orientuję.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

PanTak, tworzy Ci się mastka?
 
 
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Hmm... nie wiem na co :D ale wtedy mi to przepisał i kazał stosować przez tydzień i wszystko zeszło.
Nie nie tworzy mi się mastka. Penisa myję codziennie{pewnie gdybym tego nie robił to by się zbierała :P }.

PS> może znacie jakieś preparaty,które są bezpieczne i którymi można nawilżyć żołądź?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Lis, 2015   

PanTak napisał/a:
Nie nie tworzy mi się mastka. Penisa myję codziennie{pewnie gdybym tego nie robił to by się zbierała :P }.
Ona się tworzy w ciągu jednego dnia. Jeżeli myjesz go mydłem to zaprzestań tego i przejdź na samą wodę. Może mydło wysusza Ci główkę.

[ Dodano: Sob 28 Lis, 2015 ]
Ja chodzę ze ściągniętą skórą i mama suchą żołądz ale to w niczym nie przeszkadza.
Są jakieś powody dla których chcesz ja nawilżać?
 
 
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 28 Lis, 2015   

Hmm... a jej nie tworzenie się oznacza jakieś zaburzenie?.
Tak myję go mydłem "biały jeleń" ale jeżeli to mydło powoduje przesuszenie to przerzucę się na żele do higieny intymnej.
Co do powodów,to myślałem,że jest to nienaturalne gdy żołądź jest tak sucha[jaki starty taki głupi :lol: ]
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Lis, 2015   

PanTak napisał/a:
Tak myję go mydłem "biały jeleń" ale jeżeli to mydło powoduje przesuszenie to przerzucę się na żele do higieny intymnej.

Przeżuć się na samą wodę i powinno pomóc.
PanTak napisał/a:
Co do powodów,to myślałem,że jest to nienaturalne gdy żołądź jest tak sucha
Nie do końca jest to takie naturalne jeżeli żołądź jest schowana pod napletkiem to nie powinna być sucha.
PanTak napisał/a:
Hmm... a jej nie tworzenie się oznacza jakieś zaburzenie?.
Mastka to pozostałości z oddawanych płynów, jeżeli podczas sikania odciągasz skórę to mastka nie powinna powstawać, natomiast jeżeli tego nie robisz to po całym dniu powinna być widoczna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group