Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Autor Wiadomość
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

Kamillo ja robilem na prowizorke obciążenie z woreczków strunowych i napchany do środka proszek do prania xd tylko że jak się woreczek przebije to syf że hej. Nie ciężko coś wymyślić choćby puszka konserwowa masz wagę podana na konserwie a łatwo zaczepic bo są te uszka do otwierania a jak zglodniejesz to sobie zjesz xd
Dokładnie nie ma nigdzie zapisane ale czytałem dziennik kolesia co rozciągał do 18 cm więc myślę że pewnie do 10 inch da się go przedłużyć. Jedynie co się boje to że może ten plastik peknac ale będę ostrożny. Miałem wybór niestety tylko między dwoma w Polsce androextender i male edge wybralem małe edge bo ma ten plus że ta część co trzymie żołądź nie trzeba przeciągać ponad te rurki zeby wlazly w te otwory tylko maja takie klipy że wciskasz w te rurki. Jest to wielki plus bo wyobraz sobie że masz rozciągnięcie na 17 cm maks a musisz penisa przeciągnąć ponad te 17 żeby zajsc tym plastikiem za te rurki. Na początku chciałem kupić Miracle slider extender ale problem w tym że jedynie go idzie kupić na ebayu z USA a że nie mam PayPal a jeszcze bym musiał zapłacić VAT to zrezygnowalem. Ale jakby ktoś się o to nie martwi to niech kupuje śmiało jest świetną opcja regulacji w nim bo wystarczy kręcić srubkami i tyle a i cena coś koło 200zl z przesylkom więc przejdzie a nie to co w Polsce musiałem 400zl za male edge dać :l
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

Nie będę bawił się, będę najwyżej wydłużał czas treningu na jednym obciążeniu :)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

A ile teraz robisz ?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 04 Gru, 2015   

5x 20m 1,25kg :) więc będę robił 4x1,25+1x1,75
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

Dzisiaj odebralem paczuche i właśnie leże z założonym extenderem. Pierwsze wrazenie ale to wielkie w sensie te kółko przy podstawie. Trochę pierdolenia z zalozeniem tego tak żeby się nie zeslizgnac i żeby to odpowiednio ustawić ale jakoś się udało i jest git wygląda to mniej więcej tak http://images75.fotosik.p...e55a5f09med.jpg
W tle widać pudełko i jeszcze tabsy orgasm control które dostalem w gratisie są głównie do wywalenia bo na ch....j mi to jak i tak wytrzymuje ile chce zresztą i tak sciema to jest więc jak ktoś chce to opcham za 80 zł do negocjacji xd chociaż moze będę to brał bo dosyć dużo witamin w tym witamina b6 b7 itd czyli zwykla ta multiwitamina z apteki taki kit ludzia wciskaja. Ale dobra kontynuując czy widac to pod ubraniem pod dresem to widać jak cholera to w dzinsach pewnie jeszcze gorzej chociaż jak się go ustawi do góry i założy bluze to jest nawet git muszę się pobawic z tym. A tak to się nosi calkiem przyjemnie. Na początku się balem że plastik ale całkiem wytrzymałe to jest.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Gru, 2015   

Heretyk, za przeproszeniem, ale to wygląda, jakby ci się kutas złamał i był w usztywnieniu :)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 08 Gru, 2015   

Onesa tak trochę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group