Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Autor Wiadomość
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Lis, 2015   

Sama nazwa mówi BTC-between the cheeks ( między posladami) dla mnie normalnie na krześle to jest SD jedyną opcja to jest taka że sznur z ciężarem przekladasz pod krzesłem i przekladasz potem przez oparcie i tak siedzisz
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Lis, 2015   

BTC od SD różni się tym, że nogi ma się oparte na innym krześle lub wyżej. Dlatego dziwilem się tym, że robiłeś leżąc, bo wszyscy walczą o krew w miednicy, no a jak masz miednice wyżej niż głowę to wiadomo, że cała krew pójdzie do głowy
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Lis, 2015   

No ale bez przesądy głowę miałem oparta o poduszkę taka większą więc i tak głową wyżej a pod miednice dawalem dwie zwykle poduszki bo wtedy czuć mocniejsze ciągnięcie. Ja teraz już robię OTS od czwartku to już BTC mniejsza sprawa. Od dzisiaj też zaczynam wieszac 2 cyklami 3 serię robię około godziny 15-16 a kolejne 3 serię robię około 20-22
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Lis, 2015   

Żebyś sobie tylko nie przeciazył.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Lis, 2015   

Trochę lipa bo dzisiaj dokladalem 0.5 kg około i już mi hanger zaczął na zoledzia zjeżdżać po 10min jak porządnie złapie to jest okej ale było też tak że musiałem 3 razy go ściągać i zakładać
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Chyba niestety nie da się tego ominąć :)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

co sie nie da jak sie da xD kolejny kawalek bandaza przed zoledziem zeby tworzyl podpórkę i hejaa wlasnie tak wieszam :) ps udalo ci sie znalezc jakis hanger do kupienia w polsce ?
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Szczerze mówiąc nie szukałem.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Jedynie widzialem na ebayu z Niemiec za 270zl jest ten Bib hanger chyba kupie
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Nie kupiłbym nigdy, szczególnie jeśli to co mam się trzyma :)
1. Za drogo.
2. Nie wiadomo czy będzie się trzymał.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Ten Bib hanger to jest patent od kolesia co jest takim guru od wieszania. Wiekszosc go stosuje i poleca. Ten moj tez uwazalem za nie wiadomo co ale teraz jak juz dolozylem niecałe 0.5kg to juz mi sie zeslizguje to co dopiero jak bedzie wiecej ciezaru. Ten kawalek bandazu zalatwia sprawe ale powoduje ze mi skóra puchnie na zoledziu. Jutro zamowie raczej na srode za tydzien bede mial to sie wypowiem o nim. Pewnie bede wieszal conajmniej 6 miesiecy wiec juz wole raz wydac a na porządnym urzadzeniu cwiczyc niz na czyms co mi moze penisa popsuc

[ Dodano: Wto 01 Gru, 2015 ]
Dzisiaj wyjebalem ten hanger bo coś mi się erekcja dziwna wydawała a do tego nie wyrabiam z czasem . Wolę teraz odpuścić niż sobie zepsuć erekcje ale właśnie przymierzam się do zakupu extendera tylko kwestia jaki wybrać :l
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

Hmmm no to zostałem sam, ale to chyba normalne, że erekcja się zmniejsza, bo go trenujesz, a nawet przetrenowywujesz. No i jeśli go rozciągnales dobrze już, to będzie łapał więcej krwi, ciężej o erekcję.

Ogólnie cwicze z 1.25kg,ale wczoraj postanowiłem spróbować 1.75kg, faktycznie ciężko, ale już dużo lepsze rozciągniecie. Niestety teraz robię 3 tydzień, ale tak się zastanawiam, ponieważ 1.75 to już duży ciężar i 0.5kg to duży krok, to czy nie robić nim ostatnich 20 min
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

Tak czytam, co piszecie i chociaż nie zawsze wiem, o co chodzi, to postanowiłam się wypowiedzieć. Piszecie, ze od tego wieszania psuje się erekcja i w ogóle. No to warto sobie wydłużać, jak będziecie mieli gorszą erekcję? Przecież nawet bardzo długi, który nie stanie na maksa jest w ogóle słabiej wyczuwalny, no i ciężej go wprowadzić tam, gdzie się powinno. Więc gdzie tu logika?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

Kamillo to dodawaj sobie po 10% ciężaru na tydzień tak jest zalecane w instrukcjach od hangerow.
Onesa to że mi się erekcja dziwna wydawała to według mnie przez ten domowej roboty hanger pisalem że mi się zaczynał zeslizgywac itd kwestia czasu i bym sobie coś złego zrobił. Także sadze że jakby kupić taki pożądany hanger to by nie było tego problemu chociaż nie którzy pisali że erekcja będzie się psuć ale po odpuszczeniu ćwiczeń wszystko wraca do normy. Cos w tym jest bo też jak sobie robilem w sobotę lżejszy trening a potem wieczorem pobaraszkowalem z dziewczyna to w niedzielę ciężko mi zawsze było założyć hanger bo mi stawał a jak tak tydzień cwiczylem non stop bez spustu to nie było problemu z zalozeniem. Ale wiadomo co ci z miecza którym nie powojujesz dlatego ją odpuscilem z tego powodu. Przy ćwiczeniach manualnych nie miałem spadków erekcji. Ps już za mowilem dzsiaj extender Male Edge więc będę dalej prowadził temat ale teraz o extenderze. Kamillo ty tu śmiało dalej pisz o wieszaniu zawsze się może przydać :)
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

Nie mam jak dodawać takiego ciężaru, a kasy nie będę wydawał ;-)

Sprawdzałeś ten extender? Chodzi o specyfikacje, bo niektóre są tylko dla ludzi do 17cm, a niektóre większe i przeważnie kosztują bóg wie ile.

[ Dodano: Czw 03 Gru, 2015 ]
onesa, mi chodziło o to, że przez to, że jest większy ciężej osiągnąć erekcję niż wcześniej, ale oczywiście da się osiągnąć pełną erekcję :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group