Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Autor Wiadomość
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 24 Lis, 2015   

Onesa żeby sznurek na którym jest ciężar nie opierał sie np na reczniku jakieś tarcie dosyć jest więc ciężar będzie lżejszy. Poprostu żeby się nie ocieral
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

Żeby siła tarcia nie ograniczała rozciągania, brzmi logicznie.

Jeśli chodzi o to różne strony rozciągania, ja bym przez co najmniej 2 mieś robił BTC jak nie dłużej,a potem inne.

Zastanawiam się jak to jest możliwe, żeby przy 12 tygodniu założyć ok. 5kg HAHA XD

Ile schodzi Ci czasu na treningu teraz?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

a, tarcie...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

Czaicie no on ma swobodnie wisieć ten ciężar. Kamillo właśnie pisalem z kolesiem z pegym to mówił żeby wieszac na BTC póki są efekty. No okej ale co jeśli ja na tym kącie jestem już wyjechany i już nie będę miał w ogóle na nim przyrostów? Korci mnie ten OTS. A z tym obciążeniem no to tak wychodzi tylko wszędzie pisza że już powyżej 15 lbs każdy prędzej czy później ma jakiś uraz penisa. Więc te 15 lbs to jest granica moja więcej nie pójdę albo będę dodawał po 0.5 lbs albo co dwa tygodnie nie wiem zobacze jeszcze
Na trening no schodzi mi tak coś koło 3 godzin i to się rozlicza na 2 godziny samego wieszania i 1 godzina na przerwy jak zaczynam okolo 20 to się wyrabiam tak 23:30 bo jeszcze zawsze zejdzie coś takiego typu za słabo zawiązane albo komuś akurat zachce się chodzić po domu itd

[ Dodano: Sro 25 Lis, 2015 ]
Dzisiaj sobie zmierzylem na szybko. Ale zmieniam sposob pomiaru wzialem sobie linijke i ustalilem jak bede zawsze mierzył i tak teraz bede mierzyl bo tym metrem krawieckim to roznie. Wiec czy na dlugosci cos przybral nie wiem teraz juz bedzie dokladny pomiar wiec bedzie weryfikacja co miesiac lub co 2 tygodnie. Za to jedna dobra wiadomosc chociaz na tym mi nie zalezalo obwod wskoczyl z 13,5 na 13,8 nawet 14 sie pokazalo :)
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

Czytałem, że jeśli się robi hanging to LOT się zmienia z czasem.

Także uważam, że powinno się cisnąć ile można na jednym kierunku rozciągania na razie.

No i musze przyznać, że ja trening zacząłem od 1,25kg, a nie 2lbs czyli chyba 800g?
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

A tam ja robie od soboty OTS bo juz prawie od roku wszelkie rozciagania robilem do ziemi. Tak ten LOT sie zmienia ale ja mam LOT na 6 wiec bede ciagna do gory tak zalecaja. Ja zaczynalem z 1kg jakies 2.2lbs bo akurat tylko taki ciezarek mialem

[ Dodano: Czw 26 Lis, 2015 ]
Własnie wymyslilem najmniej przypalowy sposob wieszania na swiecie xD Tylko ze dziala tylko dla wieszania OTS. A wiec jesli macie problem ze ktos moze nie spodziewanie wparowac do pokoju jak akurat sobie wieszasz ciezarki za bark to polecam wam polozyc sie na łóżku tak ze plecy macie oparte o sciane a nogi prosto tak ze mozecie sie przykryc koldra od pasa w dol. Bierzecie za lewa czesc plecow poduszki tak ze jak przerzucicie ciezar za prawy barek bedzie on swobodnie wisiec nie dosc ze wygodnie to jeszcze mozecie w kazdej chwili zrzucic ciezar i zakryc sie razem z nim koldra jak ktos wparuje do pokoju to co wy sobie poprostu siedzicie na lapku tak jak ja teraz xD
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Jeśli chodzi o fantastyczne pomysły to ja mam taki, żeby nie bawić się w zmienianie barków przy ots. Przecież wystarczy zrobić okrąg, który będzie miał jeden koniec przy penisie, a drugi przy ciezarku, natomiast przez okrąg będzie przechodzić głowa. A śliska powierzchnia będzie musiała być kawałkiem na barkach i szyi.

Heretyk, kiedy będziesz robił 1wszy pomiar? Bo chyba niedługo.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Tez dobry patent tylko trzeba by bylo wtedy z dwoch stron dac cos pod barki noi bardziej przypalowe no chyba ze mieszkasz sam to ok. Pomiar bede robil za miesiac cos przed sylwkiem bo teraz mierze linijka :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

A jak masz na jednym barku to jest to mniej przypałowe? I tak raczej trzeba się ukrywać przed współlokatorem, który pewnie się zdziwi, co wyczyniasz z penisem.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Onesa jak mam na jednym barku to wystarczy że się przechyle i on zleci a potem tylko koldra zakryć :) a jak na obydwóch to musisz przekładać przez głowę jeszcze broń boże przy ściąganiu szybkim sobie mazniesz w głowę tym ciezarkiem
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 28 Lis, 2015   

Oczekuję jakichś wrażeń ;-) po miesiącu, czy coś zmierzysz? Linijka jest przecież spoko ;-)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 28 Lis, 2015   

Tak z mierze za miesiąc od wczoraj :) ale wtedy już będzie pewność na bank pewną czy urósł czy nie
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 28 Lis, 2015   

Pytanie, czy Ty też czujesz takie rwanie w miednicy w trakcie i po treningu?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 28 Lis, 2015   

Nie żadnego rwania nie czuje może za mocno ci skórę ciagnie podobno im bliżej zoledzia zakrecasz hanger tym mniej skóry ciagniesz
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 28 Lis, 2015   

Nie, ja mam zsuniety napletek, to jest takie uczucie w podbrzuszu, nie że skóra piecze.

[ Dodano: Nie 29 Lis, 2015 ]
Tak w ogóle poczytałem o tym BTC. Mówią, że to ma być pozycja siedząca, a nie leżąca.
https://www.pegym.com/for...anging-btc.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group