Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Lis, 2015   

aha, bo myślałam, że to działa jak rozciąganie: wydłuża się, ale robi cieńszy :)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Lis, 2015   

Przez rozciąganie robi się cieńszy ??
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Lis, 2015   

No na przykładzie rozciągania gumy, to robi się cieńsza. Ale chyba nie w tym przypadku.

Heretyk, jak tam efekty? Ja jakoś nie mogę się zebrać na regularny trening
 
 
penis.com.pl
bathmate
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Lis, 2015   

A cwicze cwicze. Postanowienie ze mierze dopiero po 4 tygodniach czyli jak osiagne rowne 6 setow. Ale tak dzisiaj zauwazylem ze sie bardziej do przodu wyciaga :D no nic jak juz bedzie te pelne 6 setow to juz bede czesciej mierzyl. byle dobic do 18-20cm i bede zadowolony a potem moze pompka typu bathmate ? zobaczymy :) ps wlasnie teraz leze i wieszam sobie
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015   

Heteryk a wg Ciebie jaki rodzaj treningu sprawdza sie lepiej? wieszanie, jelq i wszystkie pokrewne "reczne" techniki czy pompowanie?
Probowales wszystkich?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015   

_kammillo, dokładnie o takie porównanie mi chodziło. Dlatego zapytałam.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015   

21 cm długości i 18 cm grubości i jesteśmy w domu :D haha
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015   

bear manualne robilem wieszanie teraz pompka może kiedyś.
Jelq dobre ale na początek samo jelq coś tam da wiadomo też poprawi zdrowie penisa ale lepiej się sprawdzi jedno ćwiczenie rozciągające i jedno typu jelq. A i wiadomo że wszelkie ćwiczenia ma grubość ta są odmiany jelq więc to też plus bo można modyfikować.
Manualne ( mam na myśli jedno Cwiczenie rozciągające i jedno na obwód) na tym zrobiłem swój 1cm zaczynając od owijania penisa rurka ( pozdro Zachariasz :) ) po tension stretch i uli ( jedne z najciezszych ćwiczeń manualnych) Jest to dobra zaprawa ale już nie miałem efektów a bynajmniej zadowalających więc zdecydowałem się na hanging
Hanging ultimatum wsrod ćwiczeń na rozciaganie chwalone przez masę ludzi zyskujacych po nawet 5cm. Ale za to się bierze zazwyczaj gdy nic innego nie daje efektu. Bardziej się wypowiem o skuteczności jak będę miał jakis przyrost :)
Warto dodać że na każdego będzie działać inaczej typu jeden na jelq zrobi 3cm obwodu drugi zrobi 0 cm. Też kwestia nastawienia
Moim zdaniem najlepiej katowac się ćwiczeniami manualnymi dopiero potem za hanging.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 22 Lis, 2015   

Heretyk, jak tam wrażenia z rozciągania?
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

Dzisiaj już 6 setów więc na następny piątek sobotę powinien być pomiar :) a potem dokladanie już obciazenia właśnie muszę lecieć do wędkarskiego po ciężarki do wędki ktoś się orientuje w jakich wagach to jest i ile średnio kosztują? Po czym ty kamillo oceniasz czy rozciagasz skórę czy penisa? Bo ja myślę że dobrze robię tak jak teraz czyli tak jak wrxucalem zdjęcia z założonym hangerem że przy podstawie się tak skóra nie naciaga .
Ogólnie też zauwazylem że mi się trochę ciemniejsza skóra na penisie znowu zrobiła. A i też probowalem chodzić z odsłoniętym zoledziem bo mi dziewczyna powiedziała że ladniej wygląda ale nie podeszło mi to penis w zwisie przez te podrażnienie o bokserki się kurczy jakby mu zimno bylo Dalem sobie spokuj nosze normalnie a jak jestem z dziewczyna to jej odwine żeby się na cieszyła ;) Najbardziej się boje że moj hanger nie wytrzyma wiekzzysz obciążeń i się będzie zeslizgywac ale narazie luz. Kamillo i co sprawdza się ten twój hanger z tej gąbki?
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

to już 4 tydzień robisz? :)

Czy gołym okiem widzisz jakieś rezultaty? chociażby w zwisie?

U mnie ciężko żeby skóra się rozciągała jak ciężar na żołędziu się opiera :) Oceniam po tym, że skóra na penisie przy podbrzuszu jest za mocno napięta i ciężar się tylko na niej opiera.

Co do mojego hangera to nie wiem, trochę ciężko go dobrze założyć. Gaza musi się dobrze zwinąć itd. ale muszę spróbować z bandażem. Większych ciężarów nie będę próbował, nawet dla testu na razie :)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

No 4 tydzien. Ja tam przeliczam ze 4 tygodnie to jeden miesiac w zaokragleniu zeby sie ktos nie dziwil. W zwisie to ja co chwile mam inaczej bo to zalezne od wielu czynnikow jedyne co zauwazylem to ze go moge bardziej do przodu rozciagnac :> Niby w pierwszych 3-4 tygodniach rzadko kto ma efekty dopiero potem jak sie doklada obciazenie. Mam tez zamiar zmienic od soboty kat rozciagania bo teraz mam BTC czyli w dół a mam zamiar zmienic na OTS (over the shoulder) czyli do gory, dlatego iz gdyz zawsze wszelkie cwiczenia robilem w kierunku ziemi a kierujac sie teoria LOT to powinienem rozciagac w gore. Kto wie moze akurat centymetrami wykurwi ze az milo :>
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

Właśnie nie do końca rozumiem tą teorie LOT :)

Powiedz jak zrobisz, że by było OTS? Jeśli chodzi o to różne strony rozciągania, ja bym przez co najmniej 2 mieś robił BTC jak nie dłużej.

Zastanawiam się jak to jest możliwe, żeby przy 12 tygodniu założyć ok. 5kg HAHA XD

Ile schodzi Ci czasu na treningu teraz?
  
 
 
penis.com.pl
masturbator
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

Weź się połoz i chwyc opadnietego penisa i tak go leciutko naciagnij do pempka i rób kegla i tak rób kegle az do nóg tam gdzie ci nie ciągnie widocznie penisa do ciała to jest twój LOT czyli mi np nie ciągnie przy nogach więc mam ciągnąć do gory
Tego OST robi się tak zakladasz hanger na dłuższym sznurku zakladasz obciążenie i je przekladasz za barek na motyle tak zwane i tak se siedzisz i co serię zmieniasz na drugi bark ot cała filozofia pod barek trzeba dać jakiś np na pegymie polecali taki karton po mleku plastikowy rozciac żeby się nie wrzynal sznurek w skórę ale jednocześnie by był wystarczająco sliski przez to ten baniak po mleku bo jest śliski
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Lis, 2015   

Heretyk, a dlaczego ma być śliski?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group