Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Autor Wiadomość
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Tak też myślałem , obwód mniejszy , a penis wygląda na nie za grubego , śmiem nawet wątpić w te 13, 5 cm , łatwo można na takim zdjęciu oszukać , gdzie centymetr nie do końca musi na spodzie przylegać.
Co do długości , to też widać , że jest położony tak aby sobie naciągnąć (luźny centymetr krawiecki) , ja chciałem żebyś dał pomiar linijką , bo centymetr krawiecki zawsze pokazuje więcej o 0,5-1 cm niż linijka.
Tak więc zdecydowanie naciągane 17 cm( gdzie ty widzisz 17,5cm?), nie widać czy osoba stoi , czy siedzi, jakaś taka inna pozycja na tym zdjęciu, a poza tym ,do pomiaru należałoby usunąć napletek.
Macie też dziwną manię wszyscy , kładąc ten centymetr krawiecki już na ciele.
Widać, że przy prawidłowym pomiarze max 16 cm by było, i do tego obwód, przyjmijmy , że facet nie kłamie i ma 13,5 cm , ale nie jak w poprzednich postach pisał że ponad 14 cm


Cytaty z Heteryka
"Dzisiaj skonczylem kolejny cykl:
Długość: tu różnie bo i 19,5cm pokazywało ale słabo jak narazie myślę że w następnym cyklu będzie lepiej bo tu od 10 powtórzeń zaczynalem a w następnym już będzie na start wiecej
Grubość:Tu się trzyma 14+cm Podczas treningu dzisiejszego osiągną 14.5 cm :mrgreen:
To tyle ją sobie teraz odpoczywam przez tydzień potem znowu do boju"

"PODSUMOWANIE 2 CYKLU
A więc koniec końców dobilem znowu do końca 6 tygodniowego zgniatania ciągnięcia i modelowania mojego kutasa. Suma sumarow:
Długość:+0.5cm
Grubosc:+0.4cm
Obecna dlugosc z dociskiem:19cm
Bez:17cm
Obecna Grubosc:14.2cm
Przyrosty w długości się niestety skończyły po 2 tygodniach, ale spoko luz mam już kolejne trudniejsze ćwiczenie na długość bo to dopiero byla gra wstępna że tak powiem :mrgreen:
Teraz tydzień przerwy. Będzie mocno katowany pod namiotami z moja panna xd
A i ten na grubość będę pewnie dalej robił uli bo daje efekty zresztą chyba nie mam i tak innej alternatywy.
I to tyle z podsumowania. Pozdro i wytrwalosc"
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Ano racja walnelo m sie. Okej to przyjmuje że długość 17 a grubość 13.5 i tego się będę trzymał i tak samo będę mierzył za każdym pomiarem.

[ Dodano: Sro 04 Lis, 2015 ]
O przepraszam krzysiu nie wiedzialem a bynajmniej nie zauwazylem ze metrem krawieckim sie inaczej mierzy. Wiesz umnie w domu mam z 5 linijek gdzie jak przyloze do siebie to kazda ma gdzie indziej te 17cm. Metrem krawieckim sie mierzy ubrania firany itd itd wiec wydaje sie najlepsza opcja. No i jeszcze chcialem powiedziec ze sobie ustalam teraz taki sposob mierzenia jak mierze zeby za kazdym razem bylo tak samo i bylo widac czy byl przyrost czy nie. Ogółem to "jeb.ie" mnie to jak ty bys to zmierzyl nie wiem moze masz jakis fetysz na tym punkcie i sie zajmujesz na codzien mierzeniem kutasow obojetne, juz nie mam zamiaru odpowiadac na twoje wiadomosci bo to jak próba nauczenia kota szczekania. Dzieki czesc.
Ps jakie ty musisz miec nudne zycie ze szukasz na forum cytatow co ludzie pisali i sie kłócic o takie rzeczy...
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Heretyk napisał/a:
Ano racja walnelo m sie. Okej to przyjmuje że długość 17 a grubość 13.5 i tego się będę trzymał i tak samo będę mierzył za każdym pomiarem.

[ Dodano: Sro 04 Lis, 2015 ]
O przepraszam krzysiu nie wiedzialem a bynajmniej nie zauwazylem ze metrem krawieckim sie inaczej mierzy. Wiesz umnie w domu mam z 5 linijek gdzie jak przyloze do siebie to kazda ma gdzie indziej te 17cm. Metrem krawieckim sie mierzy ubrania firany itd itd wiec wydaje sie najlepsza opcja. No i jeszcze chcialem powiedziec ze sobie ustalam teraz taki sposob mierzenia jak mierze zeby za kazdym razem bylo tak samo i bylo widac czy byl przyrost czy nie. Ogółem to "jeb.ie" mnie to jak ty bys to zmierzyl nie wiem moze masz jakis fetysz na tym punkcie i sie zajmujesz na codzien mierzeniem kutasow obojetne, juz nie mam zamiaru odpowiadac na twoje wiadomosci bo to jak próba nauczenia kota szczekania. Dzieki czesc.
Ps jakie ty musisz miec nudne zycie ze szukasz na forum cytatow co ludzie pisali i sie kłócic o takie rzeczy...


Ty zapewne masz ciekawe życie skoro siedzisz na forum i powiększasz penisa, jesteś kłamcą jak duża część osób tutaj , kłamcą zawyżającym sobie wielkość penisa, co ci udowodniłem i nie tylko tobie.
Cwicz tego penisa , żeby ci urósł, kompleksy mój drogi, kompleksy.
Jesteś naiwnym , jeśli myślisz , że wydłużysz penisa znacznie, i poszerzysz, ale naiwniaków nie brakuje.
I pisałeś , że zwiększyłeś obwód penisa tymi ćwiczeniami, a się okazuj , że masz taki sam obwód jak , przed tymi ćwiczeniami , czyli 13,5 , hahaha, długość też sobie powiększyłeś , marszcząc metr krawiecki przy pomiarze, co widać na zdjęciu.
Penisa można powiększyć tylko o wydłużenie części znajdującej się wewnątrz , wyciągnięcie jej, plus schudnięcie, i lepsze erekcje , więc się przygotuj , że choćbyś ćwiczył nawet i rok , to więcej jak max 2 cm nie wyciągniesz.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Jak od poczatku zle mierzylem metrem krawieckim to i tak zyskalem 0,5 na grubosci :mrgreen: Zrob mi zdjecie dlugosci penisa metrem krawieckim idealnie naciagnietym, moze dasz rade jak umiesz robic zdjecia trzymajac telefon w mordzie :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   

ewidentnie brakuje tam pomocnej ręki, która potrzyma ten telefon :)
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   

Chętna ? :) Już kiedyś pisalem że to raczej odpada. Nie pójdę do dziewczyny i spytam zrobisz mi zdjęcie bo chce sobie zdjęcie na forum wrzucic ;) tym bardziej że ona nie wie że powiększam ale coś podejrzewa. Kiedyś i tak jej powiem bo wiem że jej to nie będzie przeszkadzać :)
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   

Dlatego najlepiej penisa zmierzyć linijką po górnej stronie od nasady do końca i tego się trzymać . Ty Heretyk jesteś właśnie przykładem dlaczego nie należy traktować poważnie tego jak ktoś mówi czy pisze, że ma tyle czy tyle. Jednemu się metr zawinie, drugi źle przeczyta, trzeci nie zmierzy nasady itd. Ale jasne Twój penis, Twoja sprawa trzymaj się pomiarów jakich tam chcesz.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   

Z tym, ze na tym filmiku babka mierzy jakby z boku. Dokładnie nie widać z którego miejsca.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 06 Lis, 2015   

ale wy wiecie że to sa pomiary dla was. Normalnie mam ten metr krawiecki na ciągnięty jak linijka bo mam dwoje rąk i nie robię zdjec [color]
Tydzień za mną. Nawet fajne to wezmiesz sobie zalozysz i robisz swoje. Bólu nie odczuwalem.Erekcja powiem nawet lepszą. Modyfikuje cały czas ten hanger teraz to wygląda tak
http://images75.fotosik.p...95e12893med.jpg
http://images76.fotosik.p...97192795med.jpg
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Lis, 2015   

To jest plastikowa rurka? I do tego widać że nierówna.. szczerze mówiąc obawiałbym się o główke penisa :) jednak chyba moja metoda jest lepsza, a na pewno delikatniejsza ;) http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17317
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Lis, 2015   

Właśnie na początek chciałem zrobić ten że skarpetki ale czytałem że podobno jest że względu bo nie widzisz główki, ciężar nie zwisa bezpośrednio na penisie bo jest przywiazany do skarpety, i na nim sobie może powiesisz z 1kg więcej będzie się poprostu zeslizgywac . Zawsze zakładami tak żeby nie wchodził ani bandaz ani hanger za główke. On jest zrobiony z rurki pcv. To że on jest trochę krzywy w niczym nie przeszkadza bo tak jak pisze jedynie luźna część bandazu podchodzi pod główke ale hanger nadal jest jakieś 2-3 cm za nią. Wczoraj wieszalem po modyfikacji i jest super glowka ma całkowity luz i nie jest tak twarda jak prędzej bo ją tam te ścianki sciskaly
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lis, 2015   

Heretyk, pomysłowe, pewnie, że lepiej samemu takie wykombinować jeśli działa i jest dobre.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Lis, 2015   

Heteryk, a co np. myślisz, żeby zamiast rurki PCV, użyć http://sklep.podologiczny...6-cm-9341_2.jpg ?

Heteryk, szczerze mówiąc to prosiłbym o zdj w użyciu, jeśli to nie brzmi źle xD
 
 
penis.com.pl
masturbator
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Lis, 2015   

Hmm w sumie to chyba obojętne co uzyjesz. Jedyny minus co mi przychodzi do głowy to to że może się zacisk wbić za bardzo w skore przez to . spoko zapodam dzisiaj lub jutro fotki
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Lis, 2015   

czekamy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group