Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Autor Wiadomość
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)

Kadeon był niebieski ja będę czerwony. Czerwony niczym....barszcz?!
Po 11 miesiącach ćwiczeń manualnych już nie ma przyrostów :C Dużo czytałem o wieszaniu na pegym, zachęcony dużymi przyrostami i w miarę szybkim czasie zdecydowałem się na to. Jedyny minus to to że fojde do momentu gdzie trening mi zajmie 3 godziny :\
Trening wygląda tak:
Week 01: 3x sets 2lbs Max @ 20m each
Week 02: 4x sets 2lbs Max @ 20m each (only adding sets)
Week 03: 5x sets 2lbs Max @ 20m each
Week 04: 6x sets 2lbs Max @ 20m each (privacy time maximized)
Week 05: 6x sets 3lbs Max @ 20m each (only adding weight)
Week 06: 6x sets 4lbs Max @ 20m each
Week 07: 6x sets 5lbs Max @ 20m each
Week 08: 6x sets 6lbs Max @ 20m each
Week 09: 6x sets 7lbs Max @ 20m each (in each example, this is a typical number of sets per day)
Week 10: 6x sets 8lbs Max @ 20m each (i.e. at this point, the hanger could be doing 6x 20m sets per day)
Week 11: 6x sets 9lbs Max @ 20m each
Week 12: 6x sets 10lbs Max @ 20m each
I tak dalej i tak dalej. Ok więc żeby się przygotować zrobiłem sobie własny hanger wzorując się do tego https://www.google.pl/m?q...ogdHHq4xc2g5QM:
Już robilem jedna sesje dzisiaj będę druga. Trochę musiałem zmodyfikować hanger ale dziala. Zdjęcia zapodam jak będę miał internet bo teraz nie siedze na swoim.
Wymiary na teraz wyglądają mniej więcej tak dokładniej zmierze za niedługo:
Długość: 17cm
Grubość: 14cm
I to w sumie tyle będę tu co miesiąc zamieszczał wyniki i sugestie. Na pytania chętnie odpowiem jak będę miał czas. Pewnie się przyda bo dużo osób się interesuje tematem hangingu w tym i ja więc zobaczymy co z tego da się wycisnac :)
  
 
 
Waldek18 

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   

Ćwiczyłeś coś wcześniej? Jeżeli tak to jakie miałeś wymiary?
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   

11 miesięcy zaczynając od jelq do treningów BigAla z pegym. Startowalem z około 15cm dlugosci i 13.4 obwodu
 
 
penis.com.pl
andropenis
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Powodzenia :wink: bede zagladal
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Mowiłem ze wrzuce zdjecia hangera to wrzucam a i fotki fotki :)
http://images78.fotosik.p...3ffb8f82med.jpg
http://images77.fotosik.p...c80a2974med.jpg
http://images77.fotosik.p...d3d59f9bmed.jpg
http://images77.fotosik.p...482437cdmed.jpg
http://images77.fotosik.p...d7159cd1med.jpg
Moze odrazu bardziej rozpisze jak to wszystko wyglada. A wiec tak:
Masaz penisa 5min i walenie 5min
Czekam az opadnie i owijam penisa kawałkiem bandazu tak z 1cm powyzej zoledzia ( poniewaz znajduja sie tam bardzo wazne nerwy ktore moga ci popsuc erekcje) i zakladam hanger tak zeby miedzy tym U w moim hengerze a zoledziem bylo conajmniej z 1cm miejsca jeszcze. Jak załoze obciazenie to sie tak przez skore zsuwa hanger ale nigdy nie moze zsunac sie na zoladz pamietac !!
Gdy juz mam upewnione ze mi nie spadnie ( a zdazylo sie pare razy jak pierdolneło na podloge o 12 w nocy xD) Kłade sie na łóżko tak ze plecy mam na łóżku dupe pod poduszka zeby byla wyzej i nogi na wyzszym stole a penis tak ma zwisac ze bedzie miedzy twoimi posladami. To jest tak zwany zwis w pozycji BTC zalecany wszystkim poczatkowym na jakies 2 lub wiecej miesiecy.
I tak leze i sobie cos robie.
Mija 20min sciagam hanger bandaz i robie przez 10min lekkie jelq i takie jelq az za jajca zeby przywrócic krazenie (głowka penisa po wieszaniu jest zimna przez jelq znowu jest ciepla)
I po 10 min znowu zakladam bandaz i hanger i tak w kółko po 3 razy.
Pod koniec robie zwykly ending przez 10min.
UWAGI!
Nigdy nie doprowadzaj do tego zeby twoj żołądz zmienił barwe na niebieski albo ciemno niebieski!
Nie zakladaj hangera za ciasno tak samo bandazu. Maja być tak załozone ze sie nie ześlizgną ale jednoczesnie tak zeby nie zatrzymac krazenia!
Nie doprowadzaj to za wielkiej zimnoty zołedzia!
Nigdy nie zaczynaj zza wielkim ciezarem. Zalecany start od 1kg!
Nigdy nie dodawaj jednoczesnie ilosci powtorzen razem z obciazeniem. Albo to albo to!
Nie zmieniaj co trening kątow wieszania. Trzymaj sie jednego przez conajmniej 2 miesiace!
Zeby wieszanie mialo efekt musisz wieszac przez conajmniej 10 godzin tygodniowo!
Najlepiej cwiczyc codziennie poniewaz mikronerwy musza byc caly czas zerwane. Zbyt krotkie cwiczenie spowoduje mniejszego ale silniejszego penisa a tego nie chcemy !
Zalecane jest jesli chcesz robic przerwy to w dniu nietreningowym zrobic conajmniej 1 serie wieszania aby zmaksymalizowac efekty!
Nie nalezy robic zbyt duzo przerw poniewaz spowoduje to zbyt szybki wzrost obciazenia jakie bedziemy mogli wieszac a zalezy nam na tym aby głownie cwiczyc na niskich ciezarach!
Nie uzywac za duzo olejku kremu itd poniewaz bedzie to powodowac zsuwanie hangera!
Przy jakim kolwiek odczuciu bólu niezwlocznie zdejmij hanger!
Słuchaj swojego penisa!

I to chyba tyle jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy to napisze.
Dla tych co rozumieja angielski https://www.pegym.com/for...ging-101-a.html
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Szczerze? to ci nie wierzę, że ten twój penis ma 19 dł i ponad 14 obwodu, nigdzie nie publikujesz zdjęć z miarką , a te które dałeś nie odzwierciedlają jak jest naprawdę.
Kilka miesięcy ćwiczeń i przyrost ponad 2 cm ? hmmm.... dla mnie to bajki.
Zdjęcia Kadeona, z początków ćwiczeń i te końcowe , tez nie przedstawiają wizualnie jakichś wielkich przyrostów , raczej penis ciut większy i pewnie duże nabrzmienie, i obrzęk, do tego dochodzi zrzucenie parę kilo jak sam twierdzi, wystarczy sobie obejrzeć jego zdjęcia z przed roku i teraźniejsze, ja nie widzę wielkiej różnicy.
Rok katowania penisa, i własna głupota , jak sam przyznaje, doprowadziły do uszkodzenia penisa, o ile to prawda oczywiście, a nie jakieś robienie tu ludzi w balona.

A tak z innej beczki, to najważniejsza jest miłość , jeżeli tego jeszcze ktoś nie zrozumiał, to jest jeszcze w czarnej dupie, nic jeszcze nie odkrył.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

19 długości to ja mam ale z dociskiem. Normalnie mam 17 cm mogę wrzucić z miarą przy okazji będzie trochę Lipnie bo z metrem krawieckim ale będzie dla nie dowiarkow. Co do kadeona to się zgodze. Ponad 14 obwodu też nie mam pisze przecież że 14cm w obwodzie. Realne 1.5 cm no startowalem z około 15.5 dokładnie nie pamiętam. Zresztą nie pisz tu w temacie nie chce mi się czytać jest kolejnych offtopow o metodach pomiaru albo jakie to powiększanie jest złe i nieprawdziwe.. Idź sobie po dyskutować z Aniaxpo czy z kim innym mnie to nie interesuje.
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Heretyk napisał/a:
19 długości to ja mam ale z dociskiem. Normalnie mam 17 cm mogę wrzucić z miarą przy okazji będzie trochę Lipnie bo z metrem krawieckim ale będzie dla nie dowiarkow. Co do kadeona to się zgodze. Ponad 14 obwodu też nie mam pisze przecież że 14cm w obwodzie. Realne 1.5 cm no startowalem z około 15.5 dokładnie nie pamiętam. Zresztą nie pisz tu w temacie nie chce mi się czytać jest kolejnych offtopow o metodach pomiaru albo jakie to powiększanie jest złe i nieprawdziwe.. Idź sobie po dyskutować z Aniaxpo czy z kim innym mnie to nie interesuje.


nie wierze , że ten penis ma 14 w obwodzie, nawet nie wierze, że ma bez docisku, mierzone od góry, na stojąco, linijką 17 cm ,a powiększanie o kilka centymetrów to bajka kilku bajkopisarzy tego forum, i naiwniaków tu zaglądających, a głupota Kadeona powinna nauczyć innych.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Dobrze, fajnie ciesze sie. Cześć :)
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Heretyk napisał/a:
Dobrze, fajnie ciesze sie. Cześć :)


Daj zdjęcia z pomiarów, wtedy wszyscy zobaczymy
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Krzysztoff dużo gadasz a sam nigdy nie powiększałeś, czemu się wypowiadasz na tematy Ci nieznane?. Czemu to robisz i zaśmiecasz forum jakimiś dziwnymi wywodami!!. Ja sam powiększam i jest mi z tym dobrze cieszę się, że trafiłem na forum bo to miejsce tylko mnie przekonało do powiększania. Po paru miesiącach odpowiednich treningów mój penis jest większy zdrowszy odpowiada mi to zajebiście jestem zadowolony i co chcesz???.. Ja jestem zajebiście szczęśliwy robię sobie rozciąganie ćwiczonka, nie przesadzam z tym, a penis bajka duże soczyste mięcho po prostu żyć nie umierać. Myślę że tak myśli dużo osób z forum które sobie powiększa fiuta. Hmm jak Ciebie to dziwi to poszukaj może forum jakiegoś modelarskiego albo zbieranie znaczków bo w tym byś był chyba dobry skrupulatny, jak byś zobaczył mojego penisa to byś swojemu nigdy ręki nie podał dla tego nie będę zamieszczał zdjęć nie chce Ci robić przykrości..
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Specjalnie dla ciebie Krzysku jak najlepiej potrafilem :×
http://images75.fotosik.p...e7193604med.jpg
http://images77.fotosik.p...16025a4emed.jpg
Nie do krzysia ( bo i tak pewnie powie swoje):
Na drugim zdjeciu gdzie jest wymiar długości trochę mi się na podstawie dzwigla miarka ale i tak wyszło 17.5 i erekcja trochę popadła normalnie jest 17 cm.
Nie argumentujcie z nim bo to dziecko któremu pokazujesz koło a on powie że to trojkat. Nie ma sensu. Olejcie frajera
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Heretyk dobrze to wyglada ;) jakbys dorzucil do obwodu to byla by ok wedlug mnie , bo dlugosc jest calkiem w pozradku , sam chciqlbym tylko osiagnac
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Heretyk, jesteś kolejnym gościem, który nie umie czytać metra krawieckiego. Twój metr krawiecki wskazuje 13,5 cm w obwodzie i 16,5 cm w długości.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Lis, 2015   

Aniaxpo, obwód owszem, 13,5, ale długość jak najbardziej 17 cm, gdzie tam widzisz 16,5?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group