Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po goleniu Penisa
Autor Wiadomość
din1987 

Wiek: 36
Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 25
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2020   

Witam :D zawsze depilowałem małego kremem od jakiegoś czasu robię to maszynką do twarzy tylko już drugi raz wrasta mi włos pod skórę chciałbym spytać czy ktoś tu goli małego i mosznę maszynką elektryczną do twarzy jeśli tak to jakiej używacie podajcie model i markę :wink:
_________________
DiN
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2020   

din1987 napisał/a:
Witam :D zawsze depilowałem małego kremem od jakiegoś czasu robię to maszynką do twarzy tylko już drugi raz wrasta mi włos pod skórę chciałbym spytać czy ktoś tu goli małego i mosznę maszynką elektryczną do twarzy jeśli tak to jakiej używacie podajcie model i markę :wink:


Ja jedynie podgalam na 3-5mm - nigdy nie gole na zero ... wtedy dowolna golarka
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2020   

Oj temat golenia to naprawde rzeka oraz trudno jest dobrac dla siebie odpowiednią metodę. Każdy ma inną skóre Ogólnie im skóra jest delikatnijsza tym gorzej znosi temat golenia. A jak wiadomo tam na dole skóra jest zwykle bardzo ale to bardzo delikatna. U mnie wiecznie był problem z goleniem się tradycyjną golarką, pojawiały mi sie krostki oraz zaczerwienienia, ktore potem trudno było usunąć.

Obecnie używam golarki elektrycznej, takiej jak do głowy i innych okolic - męskiej( mam od Remingtona). Golenie trwa chwile oraz nie ma żadnych podraznień:



No i swoją drogą miałam kiedys golarkę przeznaczoną dla kobiet, nie nadawała się totalnie, nie goliła.

Ciekawi mnie czemu golarki dla kobiet są takie kiepskie, a dla mężczyzn są takie dobre. Nawet te jednorazowe dla kobiet są mega słabe i wieczni używam tych męskich ( które są delikatne i nie powodują podrażnień).
 
 
penis.com.pl
viamax
din1987 

Wiek: 36
Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 25
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2020   

onesa napisał/a:
Obecnie używam golarki elektrycznej, takiej jak do głowy i innych okolic - męskiej( mam od Remingtona). Golenie trwa chwile oraz nie ma żadnych podraznień


a używasz jakiejś nakładki bo ja tez kiedyś próbowałem się ogolić ale zawsze złapie mi się skóra w zakamarkach i robią mi się ranki zwłaszcza na mosznie i w okolicach :cry:
_________________
DiN
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2020   

din1987 napisał/a:
onesa napisał/a:
Obecnie używam golarki elektrycznej, takiej jak do głowy i innych okolic - męskiej( mam od Remingtona). Golenie trwa chwile oraz nie ma żadnych podraznień


a używasz jakiejś nakładki bo ja tez kiedyś próbowałem się ogolić ale zawsze złapie mi się skóra w zakamarkach i robią mi się ranki zwłaszcza na mosznie i w okolicach :cry:


W przypadku tej maszynki nie używam żadnej nakładki. Nie robią mi się ranki (no czasami coś złapie ale nie są to raczej duże uszkodzenia).
i tak jest o wiele lepiej niż w przypadku ręcznej maszynki. Raz się ogoliłam przy pomocy takiej jednorazowki i po kilku dniach miałam czerwone swędzące krosty.
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2020   

Co do depilacji to od pewnego czasu używam golarki Philips z serii Multigroom 5000, z różnymi nasadkami. Polecam, naprawdę robi robotę. A jak chcę na zero dokładnie to dobra jednorazówka Wilkinsona i działamy :D Z czasem człowiek nabiera wprawy, oczywiście też się zdarzy jakieś małe uczulenie i krostki, ale z tym sie chyba nie wygra. Trzeba znaleźć odpowiedni zestaw dla siebie, bo każdy ma inną skórę.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2020   

Jeszcze pozostaje opcja ekstremalna czyli wybranie się na depilację woskiem ;) Byłam kilka razy i było ok, wbrew pozorom nie jest to bolesne, ani krępujące bo ma sie na sobie majtki a do depilacji odsłania sie jedynie niewielką część.

Kobiety jednak mogą znacznie łatwiej znaleźć takie gabinety, mężczyznom będzie nieco trudniej (nie w każdym bedą chcieli na depilację laserową przyjąć faceta).

Swoja droga jakis czas temu była afera bo w jakimś gabinecie nie chcieli przyjąć faceta trans. A ten obraził sie bo przecież on czuje się kobietą i powinien być obsługiwany jak kobieta
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2020   

Depilacja woskiem to chyba dla mnie byłby za mocny hardcore :D słyszałem że to musi być bardzo profesjonalnie przeprowadzone i naprawdę ktoś z doświadczeniem. Nigdy nie korzystałem i chyba nie zamierzam
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 01 Maj, 2020   

Sam mam wiecznie jakieś czerwone krostki po goleniu i nie potrafię się ich pozbyć. Próbowałem traktowac je płynem do golenia ale oprócz pieczenia zero rezultatu. Jak były tak były. Tak wiec ostatnio praktycznie zrezygnowałem z golenia się na rzecz przycinania na krótko.

[ Dodano: Pią 01 Maj, 2020 ]
A najgorzej jest chyba jak to odrasta
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Maj, 2020   

Koliber94 napisał/a:
Depilacja woskiem to chyba dla mnie byłby za mocny hardcore :D słyszałem że to musi być bardzo profesjonalnie przeprowadzone i naprawdę ktoś z doświadczeniem. Nigdy nie korzystałem i chyba nie zamierzam


Są ponoć specjalne gabinety, w których przeprowadza się depilację jedynie dla mężczyzn ;) I ponoć jest spore zapotrzebowanie, szczególnie w dużych miastach.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

Może warto sobie to zwizualizować przed podjęciem decyzji :-) Filmik w paru częściach:

1. https://www.xvideos.com/v...lian_wax_part_1
2. https://www.xvideos.com/v..._this_is_part_2
3. https://www.xvideos.com/v...shaft_and_balls
4. https://www.xvideos.com/v...nish_and_oiling
5. https://www.xvideos.com/v...eezing_the_hair
6. https://www.xvideos.com/v...6_more_tweezing
7. https://www.xvideos.com/v..._7_finishing_up
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

Oleg_1981, po filmach widać, że niby nic strasznego, jednak chyba bym miał pewne wątpliwości. Nie wiem czy bym sie zdecydował.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 07 Maj, 2020   

W sumie nie ma tutaj jakiegos dramatu, typ wydaje się zrelaksowany podczas depilacji. No i naciąga sie skórę (dzięki temu mniej boli).
Sam raczej bym sie nie wybrał ;) Pewnie zresztą w moim mieście nie ma gabinetów, które wykonują taką depilację.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 07 Maj, 2020   

fenis, jeżeli się już idzie na taki zabieg to raczej do dobrze sprawdzonego gabinetu. Nie każda pani będzie na tyle dokładna żeby z taką dbałością to robić i uważać na penisa oraz jajka :)
Byłbym się wejść tak z ulicy do byle jakiego gabinetu kosmetycznego.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   

Depiluje się od prawie pięciu lat. Fakt, pierwszy raz trochę bolało, ale za każdym następnym już dużo mniej. Teraz jak depilacja jest jak czytanie gazety, od tak po prostu i tyle. Żałuję tylko że tyle czasu męczyłem się z maszynką.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group