Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po goleniu Penisa
Autor Wiadomość
wiesiekk 

Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

To też wszystko zależy jak bujne owłosienie się posiada. Nadmiar testosteronu robi swoje i u mnie szybko odrastają, więc jak wyżej golę co dwa dni.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

wiesiekk, co dwa dni? jestem pod wrażeniem :> heh
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

onesa napisał/a:
co dwa dni? jestem pod wrażeniem :> heh
żadne mi halo, też gole się co dwa dni :( ach, tak chciał oby się mieć ten chłopięcy zarost żeby golić się raz na dwa tygodnie :(
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Sie, 2016   

Kuba85, no czasami kobietom się nie chce golić co dwa dni, a facet robi to regularnie.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Sie, 2016   

onesa, jak kiedyś się zaczęło, to teraz nie ma zmiłuj. W zimę czasem odpuszczam i golę raz na tydzień ale w okresie letnim nie ma mowy nawet o małym zaroście.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016   

Kuba85, rozumiem rozumiem, dlatego z mojej strony pozytywne zaskoczenie :)
 
 
erycc 

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

U mnie też jest ten problem, muszę się golić co dwa dni. Teraz przystopowałem, bo mam bardzo podrażnioną skórę. I zawsze jak zrobię sobie tydzień przerwy a nawet czasem dwa, skóra wraca do normalnego stanu. Najlepiej przetrzeć wodą utlenioną podrażnioną skórę po goleniu.
 
 
Alaneks32

Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Nie 06 Lis, 2016   

Przyznam się, że ostatnio spróbowałem depilacji za pomocą plastrów z woskiem, które "pożyczyłem" od mojej dziewczyny. Makabra, to straszne-nigdy więcej. Podziwiam kobiety, które to robią. Muszę przeprosić moją maszynkę, przynajmniej golenie nie boli.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Alaneks32, podobno pasta cukrowa jest łagodniejsza, to tak jakbyś chciał jeszcze czegoś spróbować ;)
A tak poza tym, to bądź facetem i nie mazgaj się :P
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

Pastą cukrową depilowałem się dwa razy. Efekt jest naprawdę dobry, rwie jak trzeba. Najtrudniej przygotować samą pastę (ja miałem za twardą). Można używać na zimno, tzn. odrywasz kawałek pasty, uplastyczniasz (?) w palcach i nakładasz pod włos (kilkukrotnie) i ściągasz/zrywasz zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Na ciepło, podgrzewasz (byle z umiarem), nakładasz płynną pastę i albo przykładasz kawałek materiału i zrywasz, albo (ja tak zrobiłem) czekasz kilka chwil (pasta stężeje) i odginasz brzeg, a później rolujesz dłonią, tak żeby "zwinąć" tę pastę.
Przy lepiej przygotowanej paście (użyłem za mało wody albo za długo gotowałem) byłoby wygodniej. Muszę jeszcze kiedyś spróbować.

Pozdrawiam i zachęcam do eksperymentów :-)

PS Znalazłem kanał, na który natknąłem się już po moim eksperymencie, kiedyś na pewno wypróbuję: https://m.youtube.com/channel/UCh2f09ZrJujK-UhpJzfTFkw
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

Nunak, może ktoś z forum się skusi i sam nakręci taki poradnik :)
 
 
marek40 

Dołączył: 13 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2016   

To dużo paprania się z tą pastą cukrową. To ja już chyba bardziej wolę maszynkę, albo skusiłbym się na to rwanie włosków z woskiem.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Lis, 2016   

marek40, nie znam faceta który podjąłby się depilacji woskiem :D
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
kaliff33 

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Pon 16 Sty, 2017   

Ja się podjąłem depilacji woskiem, ale dla żartów i z ciekawości. Tylko, że nie w miejscu intymnym a na nodze i to kawałek. Faceci podobno nie płaczą, ale łzy same cisną się na samą myśl o tym. Nigdy więcej żadnej depilacji, tym bardziej tam gdzie skóra najdelikatniejsza. Moja kochana maszynka.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Sty, 2017   

kaliff33, to sobie pomyśl ile my cierpimy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group