Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Plastry erekcyjne Mens Srickers
Autor Wiadomość
Arturro85 

Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 09 Paź, 2015   Plastry erekcyjne Mens Srickers

Jak wielu z Was miałem bardzo poważny problem w erekcją. Mówiąc szczerze, nie mogłem uzyskać wzwodu, a jak już się udało, penis po kilku chwilach wiotczał i nie nadawał się do użytku. Nie będę tu pisał o problemach natury psychologicznej i emocjonalnej, jakie to spowodowało, bo pewnie wielu z Was ma podobnie. Próbowałem różnych środków z apteki, sex shopów itp. Różne tabletki, suplementy diety nie pomagały. Jakiś czas te2mu znalazłem w necie wzmiankę o plastracj na potencję (kilka miesięcy pisąłem o tym na forum), postanowiłem wypróbować i, Panowie, re-we-la-cja! Zamówiłem (nie wyszło drogo, powieddziąłbym że dużo taniej niż wiele popularnych środków), nakleiłem i pczątkowo nic się nie zmieniło. Ale już na drugi dzień... :twisted: :lol: Plasty są genialne, bo działają cały czas i szczerze Was zapewniam, jest kolosalna poprawa! Czy ktoś z Ws ich próbował? Wiem, że producent ma też plastry zwiększające libido u kobiet, ale póki co moja kobieta nie narzeka na brak popędu :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Paź, 2015   

A te plastry mają w sobie testosteron czy co?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group