Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Higiena intymna
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   Higiena intymna

Panowie, taki temat - czego uzywacie do mycia sprzetu?
ostatnio slyszalem ze wszelkie zele pod prysznic to nie za dobre wyjscie, a mydlo strasznie wysusza naskorek.
moze jakies specjalne plyny do higieny takie jak maja kobiety? fajnie jakbyscie dali nazwy specyfikow;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Paź, 2015   

W każdym supermarkecie znajdziesz, w drogerii czy jakimkolwiek innym sklepie. Mój facet używa mojego, aktualnie mam żel "Kora dębu" natural extrast z Carrefoura. żadne z nas nie narzeka.
Są jeszcze z Ziaji, Biały Jeleń, provag, Lactacyd... i mogłabym tak wymieniać do końca świata.
 
 
Flinston 

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 75
Skąd: śląskie
Wysłany: Sro 07 Paź, 2015   

Z tym, ze żele dla mężczyzn i dla kobiet to nie to samo. Przede wszystkim te produkty różnią się pH które jest inne dla kobiet inne dla mężczyzn.





[/list]
 
 
penis.com.pl
andropenis
PPP13 

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 07 Paź, 2015   

Flinston gdzie takie kosmetyki można kupić?
_________________
Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia, lepiej milczeć, niż powiedzieć coś głupiego.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Paź, 2015   

Flinston, o proszę, o tym to nie wiedziałam i nawet nigdy takich kosmetyków nie widziałam na sklepowych półkach.
 
 
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 17 Paź, 2015   

Wszystkie można kupić np. w Rossmannie :)

PS> polecam żele firmy AA
 
 
Usant 

Wiek: 66
Dołączył: 09 Mar 2023
Posty: 2
Skąd: new york
Wysłany: Czw 09 Mar, 2023   

Ja pielęgnacja intymna jest ważna i lepiej wybierać odpowiednie produkty, wybierać naturalne produkty, byłam ostatnio w salonie kosmetycznym i zafarbowali mi głowę nienaturalnymi kosmetykami i spowodowało to podrażnienia na całej skórze, czy możecie mi wskazać dobry salon kosmetyczny?
 
 
Matona
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Mar, 2023   

Uważam też, że naturalne produkty są ważne, mimo że w dzisiejszych czasach kosztują sporo, to niebezpiecznie jest wpaść w takie sytuacje jak Twoja. Dlatego nie chodzę do tanich miejsc czy salonów kosmetycznych, bo łatwiej jest pójść do SPAM i wiedzieć, że zawsze będzie się wyżymać i pielęgnować naturalnymi produktami.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Mar, 2023   

Usunięte
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 18 Mar, 2023   

Skoro już odgrzebano temat, to napiszę, że osobiście używam żel do higieny intymnej od AA.
Wcześniej używałem płyn Ziaja, ale zaczęli tam lać chyba samą wodę.
 
 
Ko2a11 

Wiek: 32
Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Mar, 2023   

Ja polecam żel do higieny intymnej męskiej marki Yope, można go kupić w Hebe. Jest naturalny i zajebiście pachnie.
 
 
Usant 

Wiek: 66
Dołączył: 09 Mar 2023
Posty: 2
Skąd: new york
Wysłany: Pią 31 Mar, 2023   

Każdy, kto mieszka w Warszawie, wie, jak trudno jest znaleźć dobry salon kosmetyczny. Dlatego zdecydowałam się wypróbować https://p-de-p.pl/ , o którym usłyszałam wiele dobrych opinii. Po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona z usług, jakie tam otrzymałam. A czy Wy już znaleźliście swój ulubiony salon?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2023   

Ja osobiście kupuje i używam żelu do higieny intymnej najlepiej się sprawdza do tego zawsze jestem ogolony dokładnie do zera co pomaga w utrzymaniu czystości. Oprócz tego że pomaga to w utrzymaniu czystości po prostu nie lubię mieć tam włosów
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group