Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Walenie konia akademik
Autor Wiadomość
Jusarjan 

Wiek: 31
Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 18
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Czw 01 Paź, 2015   Walenie konia akademik

Przyłapaliście kogoś /ktoś was? albo coś więcej ?
 
 
 
krystek_walikon 


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 156
Skąd: podlaskie
Wysłany: Sob 03 Paź, 2015   

Co tu dużo mówić – akademik to nie jest najszczęśliwsze miejsce dla miłośnika bicia konia. Raczej rzadko kto dochodzi do porozumienia ze współlokatorem na tyle, że można przy sobie swobodnie trzepać kiedy się ma ochotę. Najczęściej do dyspozycji jest albo ulżenie sobie na szybko pod prysznicem, albo zwałka pod nieobecność współlokatora, bo poszedł na zajęcia albo pojechał do domu. Ogólnie każdy kto zaczyna fapać w tych warunkach powinien być przygotowany, że za chwilę może nastąpić sytuacja taka jak na tym gifie (i ogólnie potwierdzam, że ona rzeczywiście dość często następuje, heh):

http://25.media.tumblr.co...ldtu7o1_400.gif
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

przesadzacie, wszystko da się zrobić. Tylko trzeba być cicho.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
krystek_walikon 


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 156
Skąd: podlaskie
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Onesa, to żadna przesada. Zdarzyło się, że miałem współlokatora, z którym czułem się bardzo nieswobodnie. Dało się przeżyć w sumie dlatego, że dość często wyjeżdżał. Ale po cichu też miałem epizody, gdy już spał. Tylko że to już musiało być bardzo na spokojnie i uwaga zajęta obserwacją terenu, więc przyjemność taka sobie.
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

Uwierz mi, ja też mieszkałam w akademiku.
Dużo też zależy od ustawienia mebli i kształtu pokoju, my miałyśmy w kształcie litery L, do tego miałam biurko wzdłuż łóżka.
 
 
al17 


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

ja mam dwóch nowych wspólokatorów i jak na razie prawdopodobnie każdy z nas bada teren :P ale wcześniej zdarzały się różne sytuacje, z waleniem w akademiku wiążą się dodatkowe emocje
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Paź, 2015   

U mnie większy problem był z seksem z partnerem. Musieliśmy się udawać do łazienki i na podłodze. A i tak co chwilę ktoś się dobijał. Niezbyt komfortowa sytuacja.
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 07 Paź, 2015   

Nie mieszkałem nigdy w akademiku, ale z tego co słyszałem to właśnie było tak jak pisze onesa, że takie sprawy zachodziły w łazience a w zasadzie pokoju kąpielowym. Wszyscy co tam wchodzili w dzień zwykle załatwiali potrzeby seksualne czy to solo czy w duecie. Jakiś mega "pikantnych" relacji mieszkający w akademikach z tego nie składali. O przyłapaniu nie było mowy bo każdy mógł się zamknąć. Jedyna historia a w zasadzie plotka jaką słyszałem to była taka, że jedna dziewczyna jak wchodziła do łazienki z chłopakiem to tak jęczała, że nikt już się uczyć nie dał rady.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Paź, 2015   

Cóż, my mieliśmy akurat dwie łazienki na 5 osób i raczej nikogo nie dziwiło, że się tam wchodzi w dzień. W drugim akademiku było jeszcze lepiej, bo była łazienka i pokój dwuosobowy, ale tam już mogliśmy być swobodni, bo współlokatorka na weekendy wyjeżdżała do domu.
 
 
Jusarjan 

Wiek: 31
Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 18
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Pią 09 Paź, 2015   

ja pod kołderką daje rade :P
 
 
 
al17 


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 09 Paź, 2015   

Jusarjan napisał/a:
ja pod kołderką daje rade :P


ja dałem radę dzisiaj rano, chociaż było to dość skomplikowane :P
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 10 Paź, 2015   

al17 napisał/a:
ja mam dwóch nowych wspólokatorów i jak na razie prawdopodobnie każdy z nas bada teren :P ale wcześniej zdarzały się różne sytuacje, z waleniem w akademiku wiążą się dodatkowe emocje



Jak rozumieć "różne" sytuacje ?
 
 
al17 


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 12 Paź, 2015   

jacquage napisał/a:
al17 napisał/a:
ja mam dwóch nowych wspólokatorów i jak na razie prawdopodobnie każdy z nas bada teren :P ale wcześniej zdarzały się różne sytuacje, z waleniem w akademiku wiążą się dodatkowe emocje



Jak rozumieć "różne" sytuacje ?



"różne" to różne :P
miałem takiego współlokatora (na szczęście tylko przez miesiąc), który był wojującym katolikiem, jedyne co udało mi się o nim dowiedzieć, to że się nie masturbował, tylko czekał aż natura załatwi sprawę za niego...
z drugiej strony byli też tacy, którzy robili to bez skrępowania przy mnie, jak również ze mną :P
 
 
penis.com.pl
masturbator
Pinoki0 

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 75
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Wto 13 Paź, 2015   

Jak to z Tobą? :P opowiadaj:D
 
 
al17 


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 13 Paź, 2015   

Pinoki0 napisał/a:
Jak to z Tobą? :P opowiadaj:D


obawiam się, że na forum nie starczy na to miejsca :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group