Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     zbyt mały obwód
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Paź, 2015   

Krzysztofff, Ta twoja obserwacja w łaźniach mnie zaciekawiła. Naprawdę jesteś w stanie oszacować na oko, czy penis ma 9 czy 11 cm? Ja bym w życiu tego bez linijki nie była w stanie stwierdzić i sądzę, że większość dziewczyn też nie. A faceci potrafią?
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sro 21 Paź, 2015   

onesa napisał/a:
Krzysztofff, Ta twoja obserwacja w łaźniach mnie zaciekawiła. Naprawdę jesteś w stanie oszacować na oko, czy penis ma 9 czy 11 cm? Ja bym w życiu tego bez linijki nie była w stanie stwierdzić i sądzę, że większość dziewczyn też nie. A faceci potrafią?


Oczywiście, że jestem w stanie oszacować, wiesz , jak znasz swój rozmiar i go widzisz codziennie w lustrze, to oszacowanie , czy ktoś ma centymetr , czy trzy więcej , lub mniej nie jest trudne.
Może to głupie, ale kiedyś zrobiłem sobie takie doswiadczenie, że dokonałem pomiaru swojego penisa w stanie wiotkim, w momętach kiedy miał z 7 cm , 8, 9, 11, czy 12 cm, bo jak wiadomo , penisa w stanie wiotkim, możesz mieć raz mniejszego , raz większego.
I jestem w stanie oszacować, czy ktoś w łaźni oscyluje wokół liczby 11cm , 8 cm, 9 cm, czy 13 cm
Oglądając swego penisa w lustrze, w momencie kiedy miał z 11-12 cm, to stwierdziłem ,że tyle mają już ci najwięksi, 13cm w zwisie to już rzadkie przypadki, na 100 osób , to może 1-2 facetów takim dysponuje.

Różnica w długości 3cm, kiedy penis jest wiotki, jest bardzo widoczna, gdyż na przykład, taki penis mający 10cm jest prawie o połowę większy od penisa 7cm , tę różnicę widać wyraźnie. Pewnie jest wielu, którzy pod wpływem takiego widoku, myślą sobie , że skoro ktoś ma we zwisie o połowę mniejszego, to znaczy, że we wzwodzie też jest o połowę mniejszy, ale tak nie ma, gdyż te mniejsze penisy rosną nawet ciut więcej, i na przykład z 3 cm różnicy w zwisie , robi sie tylko 2 cm na stojąco, co przy kilkunastu centymetrach ta różnica się raczej zaciera.
W efekcie ktoś kto miał penisa 10cm we zwisie, to we wzwodzie ma 16cm , a ktoś kto dysponował wiszącym penisem 7 cm , we wzwodzie ma na przykład 14 cm.
Ta spora róznica w zwisie , która wynosiła ze 40% w długości, pomiędzy przykładowymi penisami, zmniejsza się do kilkunastu procent we wzwodzie.
  
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 21 Paź, 2015   

Cytat:
13cm w zwisie to już rzadkie przypadki, na 100 osób , to może 1-2 facetów takim dysponuje.


Hahaha to mniej więcej tyle co ja mam w wzwodzie :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2015   

To gratuluję, ja zawsze wszystko przyrównuje do kartki z zeszytu i wiem mniej więcej czy jest więcej czy mniej niż 20 cm, oczywiście nie dotyczy to penisów :)
To chyba prawda, co mówią w tym kawale, że kobiety nie potrafią parkować, bo ciężko im ocenić odległość.
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Wto 27 Paź, 2015   

A czy ktoś dysponuje takowymi wymiarami (jak moje) i mogłby podzielić się doswiadczeniami w praktyce? Dyskusja odbiegła dosyć od tematu ale jak ktoś wspomniał mój temat się wyczerpał :roll:
 
 
Bills48 

Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 63
Skąd: Pomorze
Wysłany: Sro 28 Paź, 2015   

15
  
 
 
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 28 Paź, 2015   

Najpierw zacznij uprawiać seks,a później zadawaj pytania jak z 1 strony.
Z ostatnich badań wśród,których znalazły się różne rasy wyszło,że średnia długość,to 13,12
obwód : 11,66 cm.
Czy poczuje? spróbuj jest masa pozycji seksualnych,a poza tym seks to nie tylko wkładanie i wyjmowanie fiuta z cipki :D . Trochę techniki i wyobraźni ludzie.
Sam nie jestem "gigantem" mam 14 cm i 13 cm obwodu(po dociśnięciu do kości 15.5-16 cm pewnie gdybym zrzucił tłuszczyk z podbrzusza stałaby ta "druga opcja" :D ) i myślicie,że narzekam? :D .
Co do rozmiarów w stanie spoczynku,to bawią mnie takie tematy u mnie raz jest większy,a raz skurczony i malutki,ale ważne,że podczas erekcji stoi i jest twardy jak skała :mrgreen:
Podczas seksu nie myśl o swoim fiucie tylko o partnerce i jak ją zaspokoić.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 28 Paź, 2015   

Cytat:
Sam nie jestem "gigantem" mam 14 cm i 13 cm obwodu(po dociśnięciu do kości 15.5-16 cm pewnie gdybym zrzucił tłuszczyk z podbrzusza stałaby ta "druga opcja" :D ) i myślicie,że narzekam? :D .


Ciężko narzekać jak ma się penisa powyżej średniej zarówno w długości jak i obwodzie.
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Pią 30 Paź, 2015   

Bills48 napisał/a:
Ja mam podobne wymiary w długości. Obwód 12,5 w środku i 13,0 u nasady. Coś Ci też opisałem w tym temacie.

U mnie obwód jest mniejszy u nasady jak po środku...

PanTak napisał/a:
Najpierw zacznij uprawiać seks,a później zadawaj pytania jak z 1 strony.
Z ostatnich badań wśród,których znalazły się różne rasy wyszło,że średnia długość,to 13,12
obwód : 11,66 cm.
Czy poczuje? spróbuj jest masa pozycji seksualnych,a poza tym seks to nie tylko wkładanie i wyjmowanie fiuta z cipki :D . Trochę techniki i wyobraźni ludzie.
Sam nie jestem "gigantem" mam 14 cm i 13 cm obwodu(po dociśnięciu do kości 15.5-16 cm pewnie gdybym zrzucił tłuszczyk z podbrzusza stałaby ta "druga opcja" :D ) i myślicie,że narzekam? :D .
Co do rozmiarów w stanie spoczynku,to bawią mnie takie tematy u mnie raz jest większy,a raz skurczony i malutki,ale ważne,że podczas erekcji stoi i jest twardy jak skała :mrgreen:
Podczas seksu nie myśl o swoim fiucie tylko o partnerce i jak ją zaspokoić.

A to moga tu zadawac pytania tylko ci co uprawiają seks?
No rzeczywiście masz na co narzekać...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Paź, 2015   

tom888, każdy może pytać, ale ile razy można odpowiadać? Na pewno dziewczyna poczuje twojego penisa, nie musisz się tym tak martwić.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Paź, 2015   

A jak nie poczuje, to możesz jej wsadzić w tyłek, wtedy na pewno usłyszysz, ż emasz ogromnego :mrgreen:
 
 
PanTak 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 30 Paź, 2015   

Średnie są różne co roku.
W tamtym było to 15.5 cm :lol: dlatego według mnie takie badania można sobie wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi.
Każdy może zadawać pytania przecież od tego jest forum :lol: i tak jak napisała onesa "każdy może pytać, ale ile razy można odpowiadać?".
Sam wpędzasz się w kompleksy, które wyjdą podczas Twojego "pierwszego razu".
Ze stresu może Ci nawet nie stanąć,bo ciągle będziesz myślał o długości swojego fiuta :) .
Dlatego nie przejmuj się grubością czy długością tylko za przeproszeniem rżnij swoją partnerkę,aż nie będzie błagała żebyś przestał,bo jest już za bardzo zmęczona i nie ma już sił :) .
"Nie poczuje" Twojego fiuta w jednej pozycji? Zmień pozycję na inną.
Trochę wyobraźni i jazda :lol: 8)
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Anixpo luknij tutaj. Facet pisze w swoim doktoracie, że penis wygięty do góry to wada anatomiczna. Strona 18
http://pbc.gda.pl/Content...%20Wojciech.pdf
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Po pierwsze zależy co rozumiesz pod pojęciem wygięty w górę. Facet w tej pracy miesza dwie rzeczy kąt wzwodu oraz zagięcie ciał jamistych. Jeżeli chodzi o kąt wzwodu to prawidłowy kąt erekcji wynosi około 30- 40 stopni. Ostrowzwód ( piszę za autorem, pierwszy raz się spotykam z taką nazwą) dotyczy przypadków gdy penis dotyka brzucha i nie daje się go odgiąć. Skrzywienie górne ciał jamistych najczęściej tzw choroba Peyroniego lub inne np pourazowe polega na tym że krzywizna ciał jamistych jest w ocenie fizykalnej i wizualnej po prostu nienaturalnie duża, w skrajnych przypadkach wręcz taka przypominająca podkowę. Moim zdaniem to zdjęcie, którym autor pracy zobrazował przypadłość, o której piszemy ostrowzwodem nie jest natomiast skrzywienie nieco za duże ciał jamistych jest. Ale to moje zdanie. Wśród lekarzy pewnie jeden by zdiagnozował a drugi nie. Widzę, że ten temat z przyczyn osobistych cię interesuje- najlepiej spytaj się o tą twoją krzywiznę czy jest prawidłowa, zrób zdjęcia i albo pokaż tu na forum to ocenimy albo przejdź się ze zdjęciami do urologa. Bo wiesz z tym staniem penisa jest tak jak ze wszystkim- penis ma stać i być zagięty w górę ale powiedzmy bez przesady.
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Aniaxpo napisał/a:
Po pierwsze zależy co rozumiesz pod pojęciem wygięty w górę. Facet w tej pracy miesza dwie rzeczy kąt wzwodu oraz zagięcie ciał jamistych. Jeżeli chodzi o kąt wzwodu to prawidłowy kąt erekcji wynosi około 30- 40 stopni.


Facet w tej pracy pisze, że prawidłowy kąt wzwodu wynosi 90-45%, nie wiem co ty się tak uparłeś tych 30-40%
Nie mam powodu, aby nie ufać takiej pracy, która jest pisana przez fachowców, i pod okiem profesorów z tej dziedziny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group