Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     zbyt mały obwód
Autor Wiadomość
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015   zbyt mały obwód

Witam. Przejde do rzeczy- mój penis w czasie erekcji ma 13cm długości(mierząc dociskając do kości ma 15cm) i niestety tylko 11cm obwodu. Nie tyle długość co ten obwód tworzy u mnie kompleksy. Penis jest również małych rozmiarów w spoczynku.Dodam że w czasie dorastania miałem nadwage.czy to mogło wpłynąć na wzrost członka? Czy ktoś z obecnych ma również penisa takich rozmiarów i mogłby podzielić się swoim doświadczeniem . Czy kobieta w ogole poczuje takiego penisa?. Wiem że nie tyle rozmiar(długość) a technika się liczy ale uważam że te marne 11 cm to jednak mało. Odstawiłem masturbacje bo zauważyłem problemy z erekcja i dość szybkim wytryskiem.


Będąc na basenie pod prysznicami , widząc jakich prawidłowych rozmiarów u doroslego powinien być penis w spoczynku - niezadowolenie wzrasta i mojego można nazwać patologią :shock: gdzie wiekszość ma w spoczynku takie jaki mój w pół-wzwodzie :| to mnie życie pokarało :roll:
  
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015   

Przejrzyj temat kadeona samtam cwiczenia na powiekszenie obwodu jak i moje relacje z cwiczen ktore potwierdzaja ze wszystko sie da tylko trzeba chciec
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2015   

a tak poza tym to się tak nie stresuj. Mało doświadczona kobieta na pewno poczuje, a jak spotkasz dziewicę, to będzie wdzięczna, że masz te 11 cm a nie więcej :)
 
 
penis.com.pl
viamax
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2015   

A ta bardziej doświadczona może nie poczuć? :) W pewnym wieku coraz ciężej spotkać dziewicę :)
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2015   

W tym rzecz że znaleźć dziś dziewice to nie lada wyzwanie :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2015   

Szkwał, tej bardziej doświadczonej nie będzie boleć. Jakieś dziewice jeszcze na pewno są, nie popadajmy w paranoję.
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

A co tej bardziej doświadczonej miało by sprawiać ból? Przecież nie tak mały penis :roll:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2015   

tom888, Jeszcze zależy jak długo ta 'bardziej doświadczona' była sama. Poza tym znam osobę, która jest po porodzie i ją boli (!).
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015   

Żyje kto na tym forum. :?: :roll:
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015   

Jeżeli idzie o długość to masz ok, masz nawet więcej niż to co podajesz. Dlaczego? Widać, że jesteś tłusty więc pomiar od skóry Ci kosmicznie długość obniża, pomiar od kości nawet jak bardzo mocno przyciśniesz to i tak wyjdzie ci mniej niż osobie szczupłej. Tu masz pomiar dla tłuściochów :D - tak zmierz jak ta laska - http://www.keezmovies.com...his-cock-644563 , z ominięciem tłuszczu, od nasady do czubka. Te 11 cm obwodu to pośrodku trzonu zmierzone czy w najgrubszym miejscu?
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015   

Aniaxpo napisał/a:
Jeżeli idzie o długość to masz ok, masz nawet więcej niż to co podajesz. Dlaczego? Widać, że jesteś tłusty więc pomiar od skóry Ci kosmicznie długość obniża, pomiar od kości nawet jak bardzo mocno przyciśniesz to i tak wyjdzie ci mniej niż osobie szczupłej. Tu masz pomiar dla tłuściochów :D - tak zmierz jak ta laska - http://www.keezmovies.com...his-cock-644563 , z ominięciem tłuszczu, od nasady do czubka. Te 11 cm obwodu to pośrodku trzonu zmierzone czy w najgrubszym miejscu?
Rzecz w tym że tłuściochem nie jestem. Ważę 71kg jednak po zrzuceniu nadwagi brzuch mały został a co z tym idzie tłuszcz na podbrzuszu. Długość mierze od kości,dociskając do niej. A jeśli chodzi o obwód to mierzony pośrodku.
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015   

tom888 napisał/a:
Będąc na basenie pod prysznicami , widząc jakich prawidłowych rozmiarów u doroslego powinien być penis w spoczynku - niezadowolenie wzrasta i mojego można nazwać patologią :shock: gdzie wiekszość ma w spoczynku takie jaki mój w pół-wzwodzie :| to mnie życie pokarało :roll:


Średnio, penis w spoczynku ma jakieś 9cm, więc jakoś patologicznie nie odstajesz.
Duże członki w zwisie to mają po 11-12 cm , mało kto ma więcej w zwisie niz 12cm, wiem to z doswiadczenia, bo widziałem co najmniej kilkaset członków w stanie spoczynku.
Na basenie, też może być tak , że ci z większymi bardziej się afiszują i chodzą w slipach , a ci z mniejszymi raczej w szortach kąpielowych, co moze wydać ci sie , że wszyscy mają dużo w spodniach.
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015   

Mowa o penisach widzianych pod prysznicami bez slipów.Mój w dodatku się skurczy po pływaniu a innych jakoś na takiego nie wygląda :? W dodatku grubszy to on też nie jest.. Dosłownie jak niemowlaka :shock: Dobra zaczyna już czuć tu żaleniem sie...
 
 
penis.com.pl
viamax
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

Już wiem skąd mój błąd... na pierwszym zdjęciu wziąłem fragment Twojej ręki za Twój brzuch :D hehe w takim razie rzeczywiście od kości wyjdzie Ci porównywalnie jak tym sposobem co ci pokazałem, może najwyżej tam z pół cm więcej.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

ach te kompleksy, potrafią namieszać w głowie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group