Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     zbyt mały obwód
Autor Wiadomość
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

onesa napisał/a:
ach te kompleksy, potrafią namieszać w głowie.
Kobiety tego nie zrozumieją :wink:
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

Onesa, nie rozumiesz pojęcia - kompleks. Kompleks to NIEUZASADNIONE poczucie jakiejś niższości, niemożności etc w potocznym tego słowa zresztą rozumieniu. Bo w psychologii i psychiatrii to jeszcze to bardziej skomplikowane. Kolega założyciel tematu nie ma kompleksów tylko po prostu realnie ocenia swojego penisa jako małego w stosunku do innych mężczyzn. Paradoksalnie to wielu posiadaczy dużych penisów na tym forum przejawia kompleks małego członka. Widać to wyraźnie jak goście mający długie i grube debatują czy uda im się jeszcze podciągnąć niebezpiecznymi dla zdrowia ćwiczeniami centymetr może dwa a gdy to się udaje tą poprzeczkę stawiają jeszcze wyżej. Gdy poświęcają ileś godzin dziennie na pisanie o tym na forum, ćwiczenia, sesje z pompką, fotografują wyniki, wyrażają niepewność czy to aby na pewno dobrze zmierzyli, więc tę czynność wykonują wielokrotnie. Nie mierzą całego penisa, tylko od skóry by czasem sobie nie zawyżyć, by czasem ktoś im nie wytknął, że tak naprawdę tyle nie mają bo zawyżają. Oczekują, potwierdzenia na forum, że tak mają przeogromnego itd. Gdyby znali się trochę na psychiatrii to zauważyli by jak są bardzo podobni do anorektyczek :D
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

Cytat:
ylko po prostu realnie ocenia swojego penisa jako małego w stosunku do innych mężczyzn


Trochę źle ocenia mając 15 cm penisa jest w samym środku średniej. Zupełnie nie rozumiem takich problemów w tym przypadku. To co ja mam powiedzieć o 12 cm :) Choć bawić się w powiększanie nie zamierzam.

Cytat:
to mnie życie pokarało


Chyba niewiele wiesz o tym jak życie potrafi pokarać.

Cytat:
być penis w spoczynku - niezadowolenie wzrasta i mojego można nazwać patologią :shock:


Nie wiem po co porównywać penisy w spoczynku ? Jakie to ma znaczenie jakiego masz do sikania i noszenia w majtkach ? Ważne jest ile ma we wzwodzie. Obwód według mniej jest mniej istotny od długości. Z krótszym masz dostęp do mniejszej ilości pozycji, technicznie jest trudniej itp.
 
 
penis.com.pl
masturbator
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

W tym wątku raczej poruszamy temat obwodu. Może niewiele wiem jak życie potrafi pokarać. Jak zapewne wiekszość z nas. A miałem napisać że mnie uszczęśliwiło z tego powodu...? :roll: Ja jednak uważam że obwód równie ważny jak długość.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

Cytat:
miałem napisać że mnie uszczęśliwiło z tego powodu...?


No raczej tak mając penisa dokładnie w średniej.

Cytat:
Ja jednak uważam że obwód równie ważny jak długość.


Jak pisałem mały penis utrudnia wiele pozycji, a w innych trudniej się uprawia seks. Co od obwodu pochwa się dostosuje zresztą 11 cm to nie jest mało.
 
 
tom888 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 19
Skąd: wro
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

Cytat:
No raczej tak mając penisa dokładnie w średniej.

Cytat:

Jak pisałem mały penis utrudnia wiele pozycji, a w innych trudniej się uprawia seks. Co od obwodu pochwa się dostosuje zresztą 11 cm to nie jest mało


Dalej nie rozumiesz że co do mojej długości w czasie erekcji nie mam takich zasteżeń co do obwodu. Jak wspomniałem na początku chodzi mi o obwód. Myśle że kobieta potrzebuje tam wypełnienia by odnieść ze stosunku pełne zadowolenie. Może się myle.. Czytałem opinie pewnych kobiet które nie czuły takiego obwodu. I nie,nie znaczy to że były "rozepchane". 11cm to jest jednak dość poniżej średniej także nie mów mi że to nie mało. Nie oczekuje tu pocieszenia :wink:
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 29 Wrz, 2015   

Naprawdę można chwalić autora za obiektywizm. Obiektywizm względem siebie, naprawdę rzadka cecha.

Szkwał, tak właśnie jest. Penis długości 15 cm może być zarówno bardzo duży(jak ma np 18 cm obwodu) jak i bardzo mały(jak ma np; 8 cm obwodu). Zobacz- to prosta geometria- oblicz sobie ile razy ma większą objętość penis co ma 15 cm na 18 od penisa 15 cm na 8. Co więcej obwód to nie jakiś tam dodatek, tylko to on właśnie wyznacza wielkość penisa. Dużo większą objętość ma penis 15 cm długości o obwodzie 17 cm od penisa 20 cm długości na 11 obwodu.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5465
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Wrz, 2015   

Obwód jest ważny, co tu kryć, ale po jakimś czasie pochwa i tak się dostosuje, więc nawet gdyby na początku nie było fajerwerków, to potem powinno już być dobrze.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 30 Wrz, 2015   

Cytat:
11cm to jest jednak dość poniżej średniej także nie mów mi że to nie mało. Nie oczekuje tu pocieszenia :wink:


Średnia to ok 12.5 cm więc nie jest to dość poniżej średniej. Dość poniżej średniej to moze być 9 , 8 cm obwodu.

Cytat:
Penis długości 15 cm może być zarówno bardzo duży(jak ma np 18 cm obwodu) jak i bardzo mały(jak ma np; 8 cm obwodu)


Oczywiście zgadzam się choć tu przechodzisz ze skrajności w skrajność. 18 cm obwodu to jakieś monstrum, choć takie się zdarzają to bardzo rzadko podobnie i 8 cm obwodu. Wydaje mi się, że różnice w obwodzie nie są aż tak duże jak jest to w przypadku długości.

Aniaxpo i co Ci po dużym obwodzie jak masz bardzo krótkiego penisa ? i problemy aby wejść w wielu pozycjach. Zresztą mogę się i mylić ale zazwyczaj te dłuższe mają i większy obwód ?
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 02 Paź, 2015   

Szkwał, czy jak masz krótkiego to trudno ci wejść?.......... przyznam się po prostu nie wiem , trzeba by pytać kogoś kto ma krótkiego..... choć tak logicznie patrząc to nie wydaje mi się, ale nie wiem.

Natomiast przy tym, że wielkość penisa to przede wszystkim obwód będę się upierał bo to po prostu prosta matematyka. Wystarczy policzyć objętość.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5465
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Tylko nikt nie patrzy na objętość penisa, nikt sobie tego nie wylicza w głowie. Serio, nie znam osób, które przy bliższym poznaniu myślą: "wow, co za objętość! Zmieści się tam prawie litr płynu!"
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

dokładnie tak jak pisze Onesa. dla kobiet są trzy wymiary penisa - mały sredni i duzy. granice sa plynne i ciezko jednoznacznie je okreslic. jesli masz np. duzego to sama Ci o tym powie, jak malego to jesli ma klase nic na temat wielkosci nie bedzie wspominac, jak sredni to po prostu bedzie sie dobrze bawic, ;)
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Ale czy Ja gdzieś napisałem, że kobiety wyliczają tą objętość przy bliższym poznaniu? Kobiety ją co najwyżej czują albo nie czują. I tak jeżeli chłopak jakieś umownej panny ma 18 cm długości i 10 obwodu to ta czuje go bardzo słabo, jeżeli to jej pierwszy chłopak to się jakoś tam przyzwyczaja. Teraz sobie wyobraźcie, że nasza bohaterka jedzie do innego miasta na studia czy do pracy i ma stosunek z nowo poznanym facetem co też ma 18 cm długości ale np 17 cm obwodu. Jak myślicie czy nie czuje różnicy? Moim zdaniem czuje i to bardzo. Czy zapytana przez koleżankę jakiego ma jej chłopak - co odpowie. Moim zdaniem odpowie, że małego zaś o swojej przygodzie z kochankiem opowie jakiego to miał wielkiego, jak to początkowo myślała, że go nie zmieści, jak odczuwała potem mega przyjemne rozpieranie, ile miała ogromnych orgazmów etc. No i co nie miała racji? Ależ miała, da się to udowodnić prostą matematyką, penis jej kochanka nie był, jak to niektórzy by powiedzieli na tym forum, taki sam jak jej chłopaka, tylko no trochę grubszy. Penis kochanka był kilka razy większy!!!!! bo wynika to właśnie z wyliczenia objętości. WIELKOŚĆ PENISA TO PRZEDE WSZYSTKIM OBWÓD I TAKA JEST PRAWDA.

[ Dodano: Pon 05 Paź, 2015 ]
Tu macie dobre narzędzie do porównywania penisów uwzględniając naraz dwa wymiary i długość i grubość http://www.thevisualiser.net/index.php?rt=home
 
 
penis.com.pl
masturbator
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Aniaxpo, rozumiem o czym piszesz - chodzi Ci o to ze np. mamy pena 15cm dlugosci i 15cm obwodu i teraz dodanie 1cm w dlugosci da duzo mniej "miesa" w ogolnym rozrachunku niz 1cm obwodu przy tej samej dlugosci? jest to logiczne.

na szczescie wg mnie duzo latwiej jest powiekszyc grubosc
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Cytat:
Czy zapytana przez koleżankę jakiego ma jej chłopak - co odpowie. Moim zdaniem odpowie, że małego zaś o swojej przygodzie z kochankiem opowie jakiego to miał wielkiego, jak to początkowo myślała, że go nie zmieści, jak odczuwała potem mega przyjemne rozpieranie, ile miała ogromnych orgazmów etc.


Sądzisz Aniaxpo, że różnica w doznaniach w przypadku takich różnic w budowie anatomicznej penisa może być aż tak spora ? :) Znaczy się gruby i długi to już w ogóle. Z takim mając penisa 12 cm długości nie ma się co porównywać :) Różnica w odczuciach kobiety jest zapewne kolosalna :/

Cytat:
WIELKOŚĆ PENISA TO PRZEDE WSZYSTKIM OBWÓD I TAKA JEST PRAWDA.


Pewnie tak ale to często idzie z długością w parze. Ktoś ma długiego to i zazwyczaj grubego są wyjątki oczywiście.

Cytat:
wał, czy jak masz krótkiego to trudno ci wejść?.......... przyznam się po prostu nie wiem , trzeba by pytać kogoś kto ma krótkiego..... choć tak logicznie patrząc to nie wydaje mi się, ale nie


Owszem w niektórych pozycjach trudniej w innych nie można robić za pełnych ruchów bo wypada często i taka to zabawa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group