Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     NAPLETEK NIE NASUWA SIE ! POMOCY SZYBKO
Autor Wiadomość
pomocy12-3 

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Miastoelo
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   NAPLETEK NIE NASUWA SIE ! POMOCY SZYBKO

Witam, dzis rano zsunołem napletka w stanei spoczynku i teraz nie moge nasunąć, gdy zakładam majtki boli mnie gdy Sie poruszam, penis jest taki zimny uczycie jak by wiał na niego zimny wiatr, skórka z dołu napletka robi Sie fioletowa pomocy SZYBKO!
 
 
antares 

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

Ojejku to poważnie. Nie wiem czy nie musisz się udać do lekarza by nie spowodować załupka a w grozi nawet amputacja Twojego ptaszka.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

Natychmiast do lekarza! Nie czekaj. To może być poważniejsza sprawa!
 
 
penis.com.pl
viamax
pomocy12-3 

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Miastoelo
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

A W NIEDZIELE GDZIE MOGE SIE UDAĆ? SKORO NIE MA ZADNYCH LEKARZY ZAPEWNE! HELP!
 
 
antares 

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

pomocy12-3 napisał/a:
A W NIEDZIELE GDZIE MOGE SIE UDAĆ? SKORO NIE MA ZADNYCH LEKARZY ZAPEWNE! HELP!


Na pogotowie i to szybko. Albo podzwoń prywatnie do lekarzy. I napisz jak się udało i co się udało.
 
 
pomocy12-3 

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Miastoelo
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

ŚCIAGŁEM O 8 RANO I O 12 DOPIERO MOGE JECHAC PENIS W WIEKSZOSCI JEST JUZ FIOLETOWY ... jak poczekam te 30 min to nic poważniejszego Sie nie stanie !?
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

Jeśli możesz to nie czekaj. Jedź natychmiast do lekarza! Do szpitala na oddział ratunkowy.

[ Dodano: Nie 06 Wrz, 2015 ]
Jak tylko będziesz mógł to napisz czy udzielono ci pomocy i jakie są dalsze zalecenia.
 
 
pomocy12-3 

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Miastoelo
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

Dzieki wszystkim za pomoc, pojechałem był to załupek czy jakos tak. Lekarz naciągną mi go spowrotem (ból niby starszy , a jednak łagodny oczywiście bolało ale jak Sie zacisło zęby było wszystko git) kazał mi ćwyczyć w ciepłej wodzie lub jechać do chirurgij dziecięcej na zabieg, mówił że gdybym poczekał do jutra lub pojutrze ból był by większy, bo coś tam coś :D , dzięki jeszcze raz wszystkim którzy doradzili mi odrazu :)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

Tak to najwyraźniej był załupek. Bardzo niebezpieczna rzecz, bo odcinająca prawidłowe krążenie krwi w części penisa, co grozi martwicą tkanek (a w dalszym ciągu, zaniedbanie takiego stanu może spowodować, że jedynym wyjściem będzie amputacja fragmentów prącia).
Ćwicz więc ostrożnie w ciepłej wodzie i koniecznie udaj się do tej poradni na zabieg (nie daj tylko całkowicie się obrzezać, bo z tego mogą być dodatkowe problemy - poproś o plastykę napletka, bez usuwania całości skóry). Proszę tylko, zrób jak najszybciej z tym porządek! Nie możesz mieć takich stresujących przygód (mnie i kolegę antaresa też zdenerwowałeś). Twój penis powinien działać jak dobrze naoliwiona maszyna, bez takich zgrzytów.
Tymczasem cieszę się i duża to ulga dla mnie, że chwilowo rozwiązałeś problem i uratowałeś swoją męskość. :-)
Pozdrawiam

PS. Jakby co, to pisz śmiało. Również na pw. Zawsze chłopakom z kłopotami rzetelnie odpowiadam.
 
 
antares 

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

Jejku cieszę się, że już dobrze. Pamiętaj tylko ostrożnie ćwicz w tej cieplej wodzie. Proszę ostrożnie. Pewnie zabieg będzie konieczny ale poproś o plastykę napletka tak jak kolega Per Rectum radzi, zazwyczaj jest to możliwe ;) Nie tyle nas zdenerwowałeś co się martwiliśmy o Ciebie czy wszystko będzie dobrze. Pamiętaj, że możesz do nas zawsze pisać na PW nawet o 3.00 w nocy. Głowa do góry ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group