Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Malejąca grubość penisa?
Autor Wiadomość
salek 

Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 12
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2015   Malejąca grubość penisa?

Od jakiegoś czasu wróciłem do ćwiczeń na siłowni po rocznej przerwie i ćwiczę już w sumie jakoś 4 miesiące. Masturbuje się teraz może ze 3 razy w tygodniu, wcześniej częściej, ale ostatnio podczas masturbacji zobaczyłem i jednocześnie poczułem jakieś dziwne wrażenie, że mój penis zrobił się cieńszy i jakby wizualnie mniejszy. Po prostu nie czuje go w dłoni tak jak wcześniej i czuć wyraźnie, że nie jest to ta sama grubość co wcześniej. Nie pamiętam starych wymiarów, ale to naprawdę nie jest ten sam penis. Faktycznie mógł się zmniejszyć, czy erekcja w jakiś sposób po prostu osłabła co przyczyniło się do grubości?
 
 
Waldek18 

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2015   

Zmniejszyć to ciezko prawdopodobne, ale może za czesto walisz. Czasami nie walisz z nudów? Jezeli tak to penis nie stanie ci do 100% jezeli nie jestes podniecony albo właśnie robisz to z nudów czy na przymus to mozesz miec takie uczucie
 
 
salek 

Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 12
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

Do tej pory myślałem, że masturbuje się tylko jak ma się ochotę i nie miałem chyba jeszcze takiej sytuacji aby było aż tak nudno, żebym zaczął po prostu sobie walić skoro mi się tego nie chce :P Nie powiedziałbym, że 3 razy w tygodniu to jest dużo jak czytałem gdzieś tutaj na forum, że ludzie potrafią walić codziennie a czasami 2 razy dziennie. Kiedyś też waliłem codziennie, ale teraz nie czuję takiej potrzeby, bo po treningu na siłowni jestem tak skatowany, że tylko odpoczywać i nic po za tym
 
 
penis.com.pl
masturbator
albastan 

Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 32
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

Podymałbyś jakąś panne a nie miałbyś takich potrzeb co tu opisujesz a co za tym idzie takich problemów
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

A może to w tych ćwiczeniach tkwi problem? Do głowy przychodzi mi tylko, że na przykład narobiłeś sobie odcisków i dlatego inaczej ci 'leży na ręce'.
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

Zaprzestan masturbacji i zobaczysz roznice
 
 
salek 

Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 12
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

onesa, mam odciski na rękach, ale to raczej nie ma nic do tego, bo czuję w objęciu, że nie jest tak samo gruby jak wcześniej.

Po treningach siłowych rośnie poziom testosteronu co powinno właśnie jeszcze bardziej wzmocnić erekcję i powiększyć popęd seksualny a u mnie jest właśnie dokładnie odwrotnie. Odkąd wróciłem do ćwiczeń nie mam jakoś tak często ochoty na to i już też mało kiedy się masturbuje, bo nie mam kobiety pod ręką chwilowo

Cycus85, różnice w czym? Masturbacja niby szkodzi w tym przypadku? Wcześniej nie miałem z tym problemu jakoś a dopiero niedawno zauważyłem że jest rozmiarowo inny, bo dłoń mi raczej nie urosła
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

Po treningach siłowych nie wzrasta zbytnio testosteron a po intensywnych się zmniejsza.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

salek, ja to mam wrażenie, że zarówno seks, jak i treningi to sposoby na rozładowanie napięcia i jeśli robisz to w jeden sposób, to zmniejsza się ochota na ten drugi
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Wiadomo, że Ci nie zmalał. Po prostu jesteś przemęczony, znudzony itp. i masz słabsze erekcje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group