Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy ktoś z was uprawiał seks z przedstawicielem innej rasy?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   Czy ktoś z was uprawiał seks z przedstawicielem innej rasy?

Czy ktoś miał takie doświadczenia? Jak wrażenia? Jest jakoś inaczej?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Naprawdę jest aż taki problem z terminem 'rasa'?
Oczywiście chodzi mi o przedstawicieli innej rasy w znaczeniu biologicznym, a więc o seks z Azjatami czy czarnoskórymi.
I wiem, że wygląda raczej tak samo, pytałam o odczucia.
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

sayeds napisał/a:
Dla mine inna rasa to jest rasa biala wiec pytam dlatego


Więc jesteś przedstawicielem 'rasy' czy też odmiany negroidalnej i np. mongoloidalnej? Nieźle ;)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Pinoki0 

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 75
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Hmm, ja ostatnio obciągałem panu z północnej Afryki ^^ wrażenia: owszem, sporo tego... i ciekawy zapach ciała - zupełnie taki, jak pachnie powietrze nad morzem Śródziemnym.


nigdy nie kręciły mnie inne rasy niż moja, ale jakoś tak wyszło, musiałem tego spróbować... i było fajnie :) w szkole średniej podobały mi się też dziewczyny rasy żółtej lub czarnej, nawet było chodzenie z takimi, ale to były dziewicze czasy niestety ;)
 
 
Ko2a11 

Wiek: 32
Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015   

Tak, z arabem. Regularnie od 3 lat i nie ma żadnej różnicy ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015   

sayeds, fajnie. Więc masz jakieś inne wrażenia po seksie z białymi?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Sie, 2015   

hm, pewnie zależy na ile emocjonalnie się do tego podchodzi. Mi się wydaje, że raczej byłoby to dla mnie duże przeżycie, bo jednak zupełna nowość.
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 29 Sie, 2015   

Onesa, duże przeżycie? Tylko po co Ci takie przeżycie jak biali są zarówno przystojniejsi jak i inteligentniejsi od żółtych, armenidów, nie mówiąc już o murzynach. Co więcej w obrębie ras wielkość i kształt penisa i pochwy są do siebie dopasowane, tak więc dla białej kobiety najprzyjemniejszy jest seks z białym mężczyzną.
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 29 Sie, 2015   

Sayedes, mój post nie był do nikogo personalnie skierowany i zwykle w dyskusjach, a tym bardziej dyskusjach netowych, a jeszcze tym bardziej dyskusjach netowych na luzie ( a takie jest to forum) nie stosuje argumentacji ad personam. Niemniej jednak dla ciebie zrobię wyjątek- właśnie twój post świadczy o braku inteligencji i brakach w rozwoju emocjonalnym. To co napisałeś to poziom małego dziecka w piaskownicy, które gdy inne dzieci coś krytykują co ono akurat lubi, podziwia czy utożsamia się to bierze przysłowiowe zabawki i idzie do domu, mówiąc- już się z wami nie bawię, opuszczam piaskownicę. Tak więc cóż nie masz argumentów to ok uciekaj z piaskownicy. Na mnie, prymitywne szantaże emocjonalne, a tym bardziej uprawiane przez nieznane mi osoby na forum gdzie się pisze dla rozrywki, NIE DZIAŁAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Qristo 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 42
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob 29 Sie, 2015   

Sex z Azjatą :wink:
_________________
(-) Qristo
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015   

Aniaxpo, każdy ma swoje zdanie, na pewno jest tak, że o tym, kto jest przystojniejszy decyduje gust. Ale akurat inteligencję można zmierzyć i czyż nie jest tak, że to Azjaci są najinteligentniejsi?
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015   

Zależy co rozumieć pod pojęciem Biali i co pod pojęciem Azjaci. Jeżeli Biali oznaczają dla Ciebie wyłącznie rasę Nordycką to Azjaci zdecydowanie są od niej mniej inteligentni. Jeżeli zaś pod mianem Azjatów rozumiesz stosunkowo inteligentne azjatyckie populacje Chinczyków Han, Koreańczyków, Japończyków a pod pojęciem Biali rozumiesz oprócz Nordyków inne rasy określane potocznie mianem "biali" typu mieszkańcy krajów śródziemnomorskich, latynosów, arabów, turków etc to faktycznie np Japończycy vs wszyscy "biali" mają IQ o 2 bodajże punkty większe.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

Teraz to rzeczywiście wszyscy są pomieszani, ale jeśłi o mnie chodzi to 'pod pojęciem' rozumiem, to, co uważa się potocznie - biali, to biali - głównie Europejczycy, Amerykanie, Australijczycy, a Azjaci to rasa Żółta.
 
 
penis.com.pl
bathmate
MileyCyrus 

Wiek: 31
Dołączyła: 11 Sie 2015
Posty: 25
Skąd: Naushwille
Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

nie
 
 
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 31 Paź, 2020   

Ja uprawiałem seks z murzynem i azjatą oraz azjatką. Nie było żadnej różnicy :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group