Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ćwiczenia w Okresie Dojrzewania? Negatywne czy Neutralne?
Autor Wiadomość
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   Ćwiczenia w Okresie Dojrzewania? Negatywne czy Neutralne?

Witamm! A wiec z racjii tej, iz zauwazylem ze wieksza wiekszosc wiekszej wiekszosci to Panowie w okresie dojrzewania, ktorzy robia cwiczenia, by powiekszyc swojego czlonka, poniewaz wydaje im sie, ze maja ''za malego'' . No cozz, kazdy ma swoje teorie na ten temat, ale maly to moze byc jak ma naprawde 10 cm czy mniej. Powyzej nie ma tragedii, ale jak ktos juz sie zle z tym czuje i postanawia robic cwiczenia to Wlasnie. Czy jest to negatywne w okresie dojrzewania czy nie ma zadnego wplywu i znaczenia? Niech się wypowiadają Ci bardziej ''obeznani'' w tych sprawach. Moze w ten sposob, Ci Panowie w okresie dojrzewania dowiedza sie czy powinni robic tak owe cwiczenia, czy sie z tym wstrzymac? Pozdrawiamm~!
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
NOWAK

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 43
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

POPIERAM:D
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

sadze ze prace w czasie okresu dojrzewania moznna sobie darowac .. bo wtedy sie wszystko dopiero ksztaltuje .. wiec nie ma sensu tego zmieniac .. takie moje zdanie..
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
sadze ze prace w czasie okresu dojrzewania moznna sobie darowac .. bo wtedy sie wszystko dopiero ksztaltuje .. wiec nie ma sensu tego zmieniac .. takie moje zdanie..


Raczej sie zgadzam z tą wypowiedzią,
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Wto 12 Gru, 2006   

Mnie tez sie tak wydaje.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 12 Gru, 2006   

mialo miec poparcie :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Sob 20 Sty, 2007   

harold mckee napisał/a:
mialo miec poparcie :)

Ja też to popieram. Jak zaczynać to nie wcześniej jak 18-19 lat.
 
 
simon_85

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: Pią 02 Lut, 2007   

Takze popieram, poniewaz taki nastolatek bedzie sobie powiekszal penisa cwiczeniami to moze sie okazac ze naturalnie mu jeszcvze przybedzie cm, a za duzy to tez jest lipa 8)
 
 
Markey87

Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

Czytam czytam i normalnie śmiech ogarnia. Ludzie w okresie dojrzewania, sie wsłnie wszystko zaczyna wierzcie Mi mam 20 lat i dużo wiem na ten temat. Sam zaczłałem sie mastrubowac w wieku ok 15 lat, i wiem, że sama mastrubacja nie jest niczym złym, w żadnym okresie i nie przyprawi nas to o żadne problemy związane z wielkością ani niczym innym, co mogłoby nam zaszkodzić, jaki urośnie taki bedzie i kropa. tak wiec, dla kolegi mam rade, rób jak uwazasz, chceCi sie to ćwicz nie chce ci sie to nie, no i oczywiście, tylko nie używaj żadnych pompek do powiekszania ani tym podobnych rzeczy, bo wtedy możesz dopiero żałować. :wink:
 
 
daniel 


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 42
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Myślę, że faceci w okresie dojrzewania nie powinni wykonywać ćwiczeń na powiększanie penisa, ponieważ ich narządy płciowe jeszcze się kształtują i ''rosną''. Wiem coś o tym bo sam to przechodzę. :D :D :D :D :D :D :D
Minie okres dojrzewania-mały penis-wtedy ćwicz..............
 
 
Darek69

Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 8
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   

najlepiej cwiczyć kiedy penis rośnie
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   

Darek69, a skąd ta pewność ??
 
 
malutki001

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 15
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

wlasnie skad ta pewnosc?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Ale nie hamuje to w żaden sposób naturalnego przyrostu?
 
 
dbthefuture 

Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: gdynia
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007   

[quote="Markey87"] NA forum bylo kilka typkow wypowiadajacych sie , którzy mowili ze od 16 roku zycia do okolo 19-20 nic nie przybyło . To co to za okres dojrzewania ?
Ja zobaczylem ze mi oistatnio cos nie rosnie wiec zamiast czekac to biore sie do pracy , a nie bede taki cieć i czekał na cud ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group