Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Idealny penis według Kobiet
Autor Wiadomość
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   Idealny penis według Kobiet

Poniższy wykres pochodzi ze strony penissizedebate.com i przedstawia wszelkie możliwe kombinacje długości i grubości penisa. Każdy z przedstawionych wymiarów otrzymał ocenę pod względem możliwości zadowolenia statystycznej kobiety.



Przykłady:

- Przy długości 15 cm i grubości 15 cm twój rozmiar będzie zadowalający

- 16 cm grubości i 17 cm długości możesz pochwalić się rozmiarem bardzo satysfakcjonującym ale nie idealnym

- Wielkość 24cm długości i 20 cm grubości dla większości kobiet jest zbyt duża.

Nie wiem na ile jest to wiarygodne,mimo tego postanowiłem wrzucić to tutaj w ramach ciekawostki :)
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

No to się zakompleksiłem :o
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Tyle kobiet,tyle opinii.
Onesa mogłaby się postarać i pościągać tutaj dla panów hetero jakieś Panie do jury,taki ukłon dla nas od administracji :)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

To moim zdaniem nie ma sensu a wiecie dla czego powód jest prosty by wyrazić opinie na ten temat każda z tych kobiet powinna mieć styczność z penisem podanym na tym wykresie by obiektywnie wyrazić czyli daj my nato z penisem o wielkości od 8cm do 30cm. Bo to jest tak jak bym nie spróbował wszystkich samakow zachaczajonc jedynie o przecietna i sie wypowiadał TO NIE MA SENSU!!!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

kadeon napisał/a:
To moim zdaniem nie ma sensu a wiecie dla czego powód jest prosty by wyrazić opinie na ten temat każda z tych kobiet powinna mieć styczność z penisem podanym na tym wykresie by obiektywnie wyrazić czyli daj my nato z penisem o wielkości od 8cm do 30cm. Bo to jest tak jak bym nie spróbował wszystkich samakow zachaczajonc jedynie o przecietna i sie wypowiadał TO NIE MA SENSU!!!.


Może sprawdzone to było za pomocą dildo?
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Ciężko stwierdzić jak był wykonywany ten pomiar. A już na pewno nie ma co patrzeć na ankiety internetowe,gdyż tam faceci zawyżają nawet po kilka cm,a później partnerki piszą,że ich faceci mają po 20,22 itd cm..
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Kadeon, zanim stwierdzisz, że coś jest bezsensu, to warto najpierw przeczytać od deski do deski źródło, z którego to "bez sensu" pochodzi. Gdybyś czytał Penissizedebate to byś zauważył, że to praktycznie mała książka. Gość, który to napisał zadał sobie masę trudu. Wykonano wiele badań np: penetracji idealnymi replikami penisów różnych rozmiarów, tysiące rozmów z kobietami bardzo aktywnymi seksualnie, oparto się na innych badaniach z całego świata. Dodatkowo ta strona żyje własnym życiem mając już tysiące jeżeli nie miliony komentarzy, dyskusji kobiet z całego świata. Tak więc najpierw dokładnie przeczytaj i przemyśl, potem dopiero komentuj.
Mony, pomiar był wykonywany prostopadle do ciała linijką. Tak więc zwróć uwagę, że w praktyce kobieta bierze w siebie jeszcze więcej bowiem mierząc penisa od dołu metrem krawieckim wychodzi tych centymetrów parę więcej. Pisałem o tym szerzej http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17174 . Czyli tak naprawdę od strony kobiety te wyniki z wykresu byłyby kilka cm większe. Obwód tam mierzono centymetrem krawieckim w najgrubszym miejscu czyli w wypadku obwodu było to rzeczywiście tyle cm, ile kobieta maksymalnie w siebie bierze.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Aniaxpo napisał/a:
Kadeon, zanim stwierdzisz, że coś jest bezsensu, to warto najpierw przeczytać od deski do deski źródło, z którego to "bez sensu" pochodzi. Gdybyś czytał Penissizedebate to byś zauważył, że to praktycznie mała książka. Gość, który to napisał zadał sobie masę trudu. Wykonano wiele badań np: penetracji idealnymi replikami penisów różnych rozmiarów, tysiące rozmów z kobietami bardzo aktywnymi seksualnie, oparto się na innych badaniach z całego świata. Dodatkowo ta strona żyje własnym życiem mając już tysiące jeżeli nie miliony komentarzy, dyskusji kobiet z całego świata. Tak więc najpierw dokładnie przeczytaj i przemyśl, potem dopiero komentuj.
Mony, pomiar był wykonywany prostopadle do ciała linijką. Tak więc zwróć uwagę, że w praktyce kobieta bierze w siebie jeszcze więcej bowiem mierząc penisa od dołu metrem krawieckim wychodzi tych centymetrów parę więcej. Pisałem o tym szerzej http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17174 . Czyli tak naprawdę od strony kobiety te wyniki z wykresu byłyby kilka cm większe. Obwód tam mierzono centymetrem krawieckim w najgrubszym miejscu czyli w wypadku obwodu było to rzeczywiście tyle cm, ile kobieta maksymalnie w siebie bierze.


Przepraszam NIE DOCZYTAŁEM MOJA WINA.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Kadeon, wina :D to za duże słowo. Co więcej wydaje mi się, że kto jak kto, ale ty chyba doceniasz wielkość penisa bowiem inaczej nie wkładałbyś tyle trudu aby mieć jeszcze większego i nie ponosiłbyś ryzyka jakie jest związane z ćwiczeniami. Noi kto jak kto, ale Ty jesteś chyba mistrzem głębokiej penetracji. Bowiem jeżeli dobrze pamiętam to masz mierząc prostopadle do ciała 20 cm co daje ci pewnie rzeczywistego wsadu, czyli tyle ile mierząc po stronie dolnej centymetrem krawieckim z 23 cm a może i lepiej? Obwód też masz spory . I mimo to ciągle go powiększasz więc raczej Ty lub Twoja kobieta macie takie samo zdanie jak te kobitki z przytoczonego przez kolegę założyciela tematu, badania.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Ej no co Ty ja nie mam 20 cm podam dwa wymiary ktore biore pod uwage siedzonc mierzon od gory penisa linijka przyłozona do skory ma 19,4cm(tym sposobem podaje w swoim temacie powiekszania i tak mierze i takiego uznaje penisa że mam a ten drugi pomiar to pomiar własnie taki jak mierza naukowcy podaje go by sie nikt nie czepial) i jak stoje prostopadle ma 18,4 w tych granicach. a chce 21 jak bede siedział i 20 w pozycji stojącej. Obwodu jest 17,5cm-17,8cm zalezy od dnia. Ale tak ja wchodze nie raz jej po same jaja uwielbiamy to:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Ponoc dla kobiet ciezko juz zmiescic te 15cm w obwodzie,a co dopiero wieksze.Kadeon jestes pewien,ze twoja kobieta Nie miala stycznosci juz wczesniej z wielkim penisem ?,bo to jest Nie normalne,aby kobieca pochwa Tak szybko zgrala Sie chociazby z obwodem...Moze twoja kobieta uzywa dilda I jest juz przyzwyczajona ? Wiele kobiet go uzywa,a jego dlugosc Jak I grubosc czesciej nalezy do tych wielkich.Jeszcze pozostaje kwestia seksu oralnego...
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Kadeon, zmierz sobie długość penisa metrem krawieckim od góry a potem metrem krawieckim od dołu to będzie dla Ciebie miarodajny wynik ile Twoja kobieta przyjmuje na górną i na dolną ścianę pochwy. I wydaje mi się, że wyjdzie Ci 20 cm na ładne 20pare. Bo te badania prostopadle do ciała są umowne. W nich chodziło naukowcom o to aby po prostu każdy zmierzył tak samo.
Mony, co prawda nie jestem Kadeonem :D , ale Twoje pytanie jest dość dziwne. Co za różnica czy dziewczyna Kadeona używała dilda albo miała styczność z większym penisem. Jakbyś zapytał czy już rodziła to bym zrozumiał Twoją logikę, że pytasz czy przez to nie jest szersza, ale co ma dildo czy wcześniejszy facet do rozmiaru pochwy??
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

To ma,że kobiety pochwa przyzwyczaja się do wielkości penisa... Jeżeli poprzedni partner miał wielkiego,to kobieta przy innym partnerze o mniejszym penisie może mieć problem,gdyż pochwa dopiero po jakimś czasie się przyzwyczaja,a jeżeli Panna jeszcze codziennie używała 20 cm dilda,to mogła już się trochę "wyrobić " i z takim np : 13 cm penisem może być problem :) A w przypadku Kadeona to jest inaczej,gdyż ona ma sporego penisa i jego partnerki pochwa mogła być już przyzwyczajona do takich rozmiarów.Choć wydaje mi się bardziej,że to przyszło z czasem...przecież Kadeon od początku powiększania(tak jak tu pisał ) z nią był,więc kobieta w między czasie przyzwyczajała się do nowego penisa Kadeona :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Aniaxpo napisał/a:
Kadeon, wina :D to za duże słowo. Co więcej wydaje mi się, że kto jak kto, ale ty chyba doceniasz wielkość penisa bowiem inaczej nie wkładałbyś tyle trudu aby mieć jeszcze większego i nie ponosiłbyś ryzyka jakie jest związane z ćwiczeniami. Noi kto jak kto, ale Ty jesteś chyba mistrzem głębokiej penetracji. Bowiem jeżeli dobrze pamiętam to masz mierząc prostopadle do ciała 20 cm co daje ci pewnie rzeczywistego wsadu, czyli tyle ile mierząc po stronie dolnej centymetrem krawieckim z 23 cm a może i lepiej? Obwód też masz spory . I mimo to ciągle go powiększasz więc raczej Ty lub Twoja kobieta macie takie samo zdanie jak te kobitki z przytoczonego przez kolegę założyciela tematu, badania.


Ale w jednym masz racje zobacz sobie moje fotki na przed ostatniej stronie w temacie'' Jelq moje efekty Ćwiczeń '' I zobacz na fotki z pilotem ktory ma 18,7cm i chodzi mi o fotki gdzie penis jest nad pilotem siega on do połowy jaj gdzies jeszcze moglby dalej siegac i głowa penisa grzybek wystaje sporo ponad pilota tak jak bym miał wiekszego ze 22cm a niektorzy mowia że moj penis nie wyglonda na 18,4 w pozycji stojoncej ja sondze że wyglonda na więcej tylko ten obwod swoje robi prawda? co o tym myślisz odpisz w moim temacie oceń??
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

mony1212, to różnie bywa, chyba nawet w kamasutrze są opisane różne pochwy i penisy. Oczywiście to prawda, co piszesz, że pochwa się dostosowuje, ale też każda jest jednak inna i jakiś swój właściwy rozmiar ma. Np mam koleżankę, której pierwszy partner miał naprawdę dużego penisa i jej to nie przeszkadzało poza pierwszym czy drugim razem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group