Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nowy na forum,Proszę o ocenę mojego Penisa
Autor Wiadomość
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 18 Sie, 2015   

Hmm. ŚWIETNY, to jedno słowo przychodzi mi na myśl.
Każda kobieta powinna być zadowolona :-)
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Dzięki,nie ma zbytnio jaka Pani tego sprawdzić :)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

mony1212 napisał/a:
Dzięki,nie ma zbytnio jaka Pani tego sprawdzić :)


Nie wie co traci ta Pani. Powinna tu wejść na forum. :-)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Ciezko stwierdzic czy by im Sie podobal,gdyz nie ma tu na forum duzej ilosci kobiet.Co do mezczyzn to wiadome przy seksie analnym penis nie musi byc wielki.Co innego pochwa u kobiety .. :)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

mony1212 napisał/a:
Ciezko stwierdzic czy by im Sie podobal,gdyz nie ma tu na forum duzej ilosci kobiet.Co do mezczyzn to wiadome przy seksie analnym penis nie musi byc wielki.Co innego pochwa u kobiety .. :)


Nie bądź malkontentem. Masz świetnego pena, na pewno kobietom będzie się podobał i dobrze im "służył", bo wymiary ma idealne do każdej zabawy. Tak piszesz, jakby Twój członek był niezbyt duży, czy wręcz mały, a przecież tak nie jest. Zdjęcia z linijką mówią same za siebie - jest długi i na dodatek gruby, co akurat widać gołym okiem.

Zobaczysz, że będzie ok, i może wtedy jeszcze wspomnisz moje słowa. Myślę, że onesa, nasz żeński rodzynek na forum, potwierdzi, to co napisałem.
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

Per Rectum napisał/a:
mony1212 napisał/a:
Ciezko stwierdzic czy by im Sie podobal,gdyz nie ma tu na forum duzej ilosci kobiet.Co do mezczyzn to wiadome przy seksie analnym penis nie musi byc wielki.Co innego pochwa u kobiety .. :)


Nie bądź malkontentem. Masz świetnego pena, na pewno kobietom będzie się podobał i dobrze im "służył", bo wymiary ma idealne do każdej zabawy. Tak piszesz, jakby Twój członek był niezbyt duży, czy wręcz mały, a przecież tak nie jest. Zdjęcia z linijką mówią same za siebie - jest długi i na dodatek gruby, co akurat widać gołym okiem.

Zobaczysz, że będzie ok, i może wtedy jeszcze wspomnisz moje słowa. Myślę, że onesa, nasz żeński rodzynek na forum, potwierdzi, to co napisałem.


Za wiele kobiet do jego oceny nie było...kobiety są mistrzyniami manipulowania.im nigdy nie ma co zbytnio na słowo wierzyć :) jak to się mówi "kobieta zmienną jest " może Ci powiedzieć tak,a uważać całkiem inaczej :)
Dzięki za miłe słowa Per Rectum .
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

Nawet jeżeli zgodzić się z Twoim zdaniem, że kobieta prawdy Ci nie powie, to w Twoim przypadku po prostu nie ma miejsca na żadne manipulacje. Po prostu jaki jest koń, każdy widzi. :-)
A Twój koń jest skoczny, wysportowany i dobrze zbudowany. I choćby Ci dziewczyna powiedziała, że czegoś tak lichego jeszcze nie widziała, to fakty mówią same za siebie. Tego nie zafałszujesz. No, chyba, że będziesz pierwszym na świecie facetem, który poddał się operacji skurczenia przyrodzenia. :-)
Pozdrawiam. I więcej optymizmu proszę!
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

Per Rectum napisał/a:
Nawet jeżeli zgodzić się z Twoim zdaniem, że kobieta prawdy Ci nie powie, to w Twoim przypadku po prostu nie ma miejsca na żadne manipulacje. Po prostu jaki jest koń, każdy widzi. :-)
A Twój koń jest skoczny, wysportowany i dobrze zbudowany. I choćby Ci dziewczyna powiedziała, że czegoś tak lichego jeszcze nie widziała, to fakty mówią same za siebie. Tego nie zafałszujesz. No, chyba, że będziesz pierwszym na świecie facetem, który poddał się operacji skurczenia przyrodzenia. :-)
Pozdrawiam. I więcej optymizmu proszę!


Tak się składa,że biorę się za powiększanie ćwiczeniami typu jelq oraz rozciąganiem :)
Celem przede wszystkim jest wzmocnienie erekcji.
Z tego co wiadomo penis o wielkości 18 cm w długości oraz 15 cm w obwodzie zadowoliłby każdą kobietę :) gdyż jest to rozmiar duży,ale nie ogromny,co za razem umożliwia zabawę we wszystkich pozycjach,choć oczywiście trzeba uważać :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

mony1212, masz strasznie złe zdanie o kobietach. Uważam, że obie płcie potrafią manipulować i zależy to od konkretnego człowieka, a nie od jego płci.
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

To nie jest żadne złe przekonanie :) Kocham kobiety ! :)Jesteście bardziej zagadkowe niż my ,że tak powiem,przy tych bardziej pewnych siebie kobietach trzeba się napracować,aby je uwieść :) To wszystko zależy od postrzegania swojej atrakcyjności.Choć mogło to zabrzmieć dziwnie co napisałem,ale pod żadnym pozorem nie wrzucam tutaj wszystkich kobiet do jednego worka.Różne są charaktery.
 
 
buldogang 

Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 144
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

mony1212 ładny penis. Jest gruby i długość, też odpowiednia. Nie jedna będzie za nim szalała :wink:
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Jak już pisałem rozpoczynam trening penisa :)
Zaczynam od tego co znajduje się poniżej.Wybaczcie,że ponownie wrzucam zdjęcie,ale że tak powiem,te są zrobione tak jak powinno czyli w pełnej 100% erekcji :) .Tak,więc moje zdjęcia w tym wątku widzicie po raz ostatni.Proszę o wyrażenie opinie,co sądzicie o moim sprzęcie(tak wiem męczące),przede wszystkim chciałbym usłyszeć opinie,naszego rodzynka forumowego czyli oneski :)
Oto zdjęcia :







Penis w pełnej erekcji ma jednak 16 cm,z dociskiem ponad 17,5 ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group