Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kobiety są głębsze niż myślimy.
Autor Wiadomość
arkan 

Wiek: 28
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 82
Skąd: town
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

Aniaxpo napisał/a:
Tylko co rozkład Gausa wnosi nowego ? Wiesz te tzw " badania" dla krajów czy świata to nie są jakiejś badania naukowe, to najczęściej ankiety kolorowych czasopism, różnie interpretowane naciągane albo in minus albo in plus w zależności od intencji autora. Także Arkan to nie dowód. Przykładowo podaję Ci skalę z podręcznika medycznego. Długość wzwiedzionego prąca mierzonego wzdłuż grzbietowej strony, od nasady do czubka żołędzi wynosi od 14 do 18 centymetrów. Tak więc interpretując te dane mały penis to taki poniżej 14 cm, poniżej przeciętny 14-16cm, ponadprzeciętny 16-18cm, duży- ponad 18 cm, średnia arytmetyczna wynosi 16cm. Tak więc widzisz gdzie mieści się podawane przez ciebie 13cm. Być może rozbieżność w podawanych przez nas rozmiarów wynika z różnych metod pomiarowych- istnieje bowiem sposób pomiaru, moim zdaniem bardzo niedokładny, gdzie pomiaru dokonuje się od góry, bez odginania prącia prostopadle do ciała. Ten pomiar nie uwzględnia nasady członka, dodatkowo osoby z nadwagą a tym bardziej otyłe "tracą" jeszcze centymetry przez tłuszcz na wzgórku łonowym. Tak więc z tego pomiaru zwykle wychodzą rozmiary zaniżone. Dlatego zawsze czytając wyniki jakiegoś badania należy czytać jak było przeprowadzane. Dodatkowo w pełni podtrzymuje swoje zdanie iż jeżeli chcemy sprawdzić ile maksymalnie możemy włożyć kobiecie to należy mierzyć penisa od dołu metrem krawieckim


Ale wiesz, że każdy podręcznik medyczny będzie miał inne definicje.
Nadal używamy matematyki, to średnia w Polsce płaca wynosi ponad 4 tysiące, a mediana 2200zł. Średnią arytmetyczną to sobie możesz oceny w szkole liczyć, a nie próbkę wielu osób.
A co z badaniami na odpowiedniej próbce, uwzględniając różne grupy wiekowe i etniczne?

Sam piszesz, że po co mają kłamać w internecie, a podważasz wiarygodność badań :lol:

Plz nie rób k... z logiki.

I oki powiedzmy, że się zgadzam z tym, że należy go mierzyć od dołu ale to jest inna interpretacja wyników po prostu.
Generalnie jaki sens ma ta dyskusja, bawimy się w naukowców, teoretyków czy co?
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

Aniaxpo napisał/a:
Tylko co rozkład Gausa wnosi nowego ? Wiesz te tzw " badania" dla krajów czy świata to nie są jakiejś badania naukowe, to najczęściej ankiety kolorowych czasopism, różnie interpretowane naciągane albo in minus albo in plus w zależności od intencji autora. Także Arkan to nie dowód. Przykładowo podaję Ci skalę z podręcznika medycznego. Długość wzwiedzionego prąca mierzonego wzdłuż grzbietowej strony, od nasady do czubka żołędzi wynosi od 14 do 18 centymetrów. Tak więc interpretując te dane mały penis to taki poniżej 14 cm, poniżej przeciętny 14-16cm, ponadprzeciętny 16-18cm, duży- ponad 18 cm, średnia arytmetyczna wynosi 16cm. Tak więc widzisz gdzie mieści się podawane przez ciebie 13cm. Być może rozbieżność w podawanych przez nas rozmiarów wynika z różnych metod pomiarowych- istnieje bowiem sposób pomiaru, moim zdaniem bardzo niedokładny, gdzie pomiaru dokonuje się od góry, bez odginania prącia prostopadle do ciała. Ten pomiar nie uwzględnia nasady członka, dodatkowo osoby z nadwagą a tym bardziej otyłe "tracą" jeszcze centymetry przez tłuszcz na wzgórku łonowym. Tak więc z tego pomiaru zwykle wychodzą rozmiary zaniżone. Dlatego zawsze czytając wyniki jakiegoś badania należy czytać jak było przeprowadzane. Dodatkowo w pełni podtrzymuje swoje zdanie iż jeżeli chcemy sprawdzić ile maksymalnie możemy włożyć kobiecie to należy mierzyć penisa od dołu metrem krawieckim


14-18 cm według podręcznika medycznego? , jakiego konkretnie?
Czytałem kiedyś protokół ze spotkań polskiego towarzystwa sexuologicznego, i tam przyjęto oficjalnie , że penis ma długość od 14-18 cm , przyjęto to, za wynikami badań Richarda Edwardsa (http://www.sizesurvey.com/result.html)
Richard Edwards znany amerykański badacz penisów, zadał do wypełnienia ankietę internetową, ale dość dobrze zrobiona i mu wyszło , że większość facetów ma 14-18 cm dł. ale sposób pomiaru, który był wykonywany przez samych ankietowanych (duże prawdopodobieństwo , że sobie trochę zawyżyli), opierał sie na pomiarze centymetrem krawieckim, po górnej stronie penisa , z dociśnięciem do kości łonowej .( co można wyczytać z przedstawionych badań http://www.sizesurvey.com/erectech.html )
UE też przedstawiła wyniki ankiety, którą przeprowadziła na 10 tyś europejczyków i wyszło , że 11% podało , że ma mniejszgo penisa niż 14 cm , a 22% podało , że ma większego od 18 cm. nie podano , czy ankietowali przyciskali sobie linijkę do kości łonowej , czy tylko do wzgórka łonowego.
Jednakże takie ankiety raczej nie są do końca wiarygodne.
Badanie w niemczech przez personel medyczny kilkanaście lat temu wykazał , że średni niemiecki penis ma 14,4 cm, a niemieckie badanie ankietowe (Kondom fur Beratung) z przed kilku laty, dały wynik, dla Niemców 14,6 cm (bez dociskania do kości łonowej)
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

Krzysztof, wydaje mi się, że wszelkie podręczniki medyczne, biologiczne, anatomiczne tak podają. Przykładowo tak podaje Henryk Różański "Fizjologia człowieka- wybrane zagadnienia".
Co zaś się tyczy badań Niemieckich to wydaje mi się, że były one robione pod produkcję prezerwatyw i robiono je metodą od góry, od więzadeł wieszadłowatych prącia, pomiar więc w ogóle nie obejmował nasady członka. Co więcej w tych badaniach nie tyle chodziło o to ile faktycznie długości ma niemiecki penis co jak długiej i jak grubej prezerwatywy potrzebuje Niemiec. Z tego co pamiętam, może się mylę.

Onesa, fajny pomysł z wibratorem :D , niestety tylko jedna moja koleżanka takowy posiada i go nie używa, taka pamiątka z wyjazdu do Holandii. Tak więc nie da się na niej zrobić eksperymentów :lol: Ale, tak na bogatą wyobraźnię i poniekąd logikę to kobieta, która lubi głęboką penetrację , da radę wsadzić wibrator aż po uchwyt na baterie.
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

aż z tego wszystkiego zmierzyłam swój i ma 17 cm i jest prosty. Tylko z tego, co pamiętam nie wchodzi cały, więc obstawiam, że jakieś 16,5 maksymalnie. Oczywiście uchwytu ma baterie nie mierzyłam :)
No i wibrator jest prosty, więc podejrzewam, że zakrzywiony penis, który byłby dłuższy też mógłby wejść, w końcu w środku jest trochę miejsca, tak na szerokość.
 
 
mat99 

Wiek: 34
Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

No to nieźle onesa, myślisz ze sprawiło by ci przyjemnosc z takim 13-14 cm?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015   

mat99, biorąc pod uwagę, że rzadko miewam orgazmy pochwowe, a prawie zawsze łechtaczkowe, to nie widzę problemu. Oczywiście, gdybym od razu przerzuciła się z większego na mniejszego, to przez jakiś czas byłoby pewnie luźno, bo pochwa musi się przystosować, może stąd utyskiwania niektórych pań, ale mi taki bieg wydarzeń raczej nie grozi.
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 24 Sie, 2015   

Arkan i gdzie ta "fachowa literatura", którą "potem miałeś podesłać". Tyle to "podsyłanie" trwa, że chyba ją piszesz sam i sam jesteś tym "fachowcem". :D
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   

Ostatnio na forum ktoś podrzucił link do stronki, na której znalazłem ciekawą kategorię.
A mianowicie kobiety wrzucają zdjęcia swoich wagin i podają też maksymalną głębokość na jaką można ją spenetrować (chyba, że jest to tak jak z pomiarami u mężczyzn :-P ).
Niektóre są udokumentowane: http://genitalsize.com/va...p?image_id=2490

Dodatkowo instruktaż, gdyby któraś z forumowiczek chciała się sprawdzić (onesa już się pochwaliła jakiś czas temu), bądź gdyby ktoś chciał zmierzyć partnerkę:
http://genitalsize.org/wi...female_genitals

Z pomiarów przedstawianych przez "ochotniczki" wynika, że jeśli ktoś wam mówi, że dużego penisa i tak nie wsadzisz, to zwyczajnie was okłamuje. Jednak jak wiadomo, wszystko zależy od dopasowania, bo przedział głębokości jaki widziałem, to między 14-22 cm. Jak widać, dla każdego coś się znajdzie :-)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Kwi, 2017   

Z tego co widzę to obecnie jest Poland (38) osób dodanych, ale większość to jakieś starsze profile/zdjęcia:P
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 22 Maj, 2017   

onesa, to jakiś stary serwis chyba zapomniany przez ludzi :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Maj, 2017   

zbychwawawa, nie znam tego serwisu tak tylko zerknęłam na statystyki
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Maj, 2017   

Już bywały takie, które mieściły całego moje penisa w cipce. Najlepiej jak na jeźdźca kobieta sama się dociska. Jak się dobrze popieści to się wszystko zmieści :)
 
 
 
radek0909 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 39
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 09 Cze, 2017   

Moja żona też twierdzi ze wejdzie sporo... gdy w zartach zapytałem 25cm? odpowiedź zabrzmiała "kochanie na spokojnie, ale po co Ci wiedzieć przeszłość..." od tego dnia nie śpie po nocach :shock: :lol:
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 10 Cze, 2017   

radek0909, widocznie ma bogate doświadczenia :P
 
 
radek0909 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 39
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 11 Cze, 2017   

na szczęście to doświadczenia zdobyła kiedys dawno z jednym facetem przez ponad 2lata
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group