Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mały penis - POMOCY!
Autor Wiadomość
Michal101 

Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Iława
Wysłany: Sro 08 Lip, 2015   Mały penis - POMOCY!

Nie będę owijać w bawełnę - mam małego i postanowiłem w końcu zająć się tym problemem. Ma on ok. 12-13cm we wzwodzie czyli bardzo niewiele...
Jestem w stanie wydać trochę kasy na coś, co może mi pomóc i tutaj mam prośbę do WAS co polecacie? Odpadają tabletki - jakoś nie mam zaufania. Ale pompka, czemu nie? zależy mi chociaż na 3,4cm więcej... Oczywiście wiem, że nie można mieć niczego "od razu", ale myślę, że mamy XXI wiek i wszystko jest możliwe. POMOŻECIE? :)





P.S - Dodaję zdjęcia, darujcie sobie komentarze typu "rzeczywiście mały" bo to, że on nie jest duży wiem... ;)

http://zapodaj.net/86ff65b7d392d.jpg.html
http://zapodaj.net/5b12e17c00682.jpg.html
http://zapodaj.net/4f93048222a06.jpg.html
Nie mam stulejki, tylko długi naplet gdyby ktoś był zainteresowany :mrgreen:
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 08 Lip, 2015   

nie jest najgorzej, ile tam siedzi cm w obwodzie?
zapoznaj sie z tematem kadeona w dziale z cwiczeniami - najlepiej przeczytaj wszystkie posty w jego temacie - kopalnia wiedzy.
powiekszyc sie da - proces dlugotrwaly ale mozliwy, warunek jest jeden - systematycznosc i ciezka praca!
co na poczatek? cwiczenia reczne, pc, potem pompka (cos lepszego z pistoletem z cisnieniomierzem),

nie wiem jak z forma u Ciebie ale jesli jestes troche "zapuszczony" - zacznij redukcje aby zgubic brzuch i odslonic maksymalnie miesnie brzucha - to podziala o wiele lepiej na dziewczyny niz dodatkowy 1cm - serio uwierz :)

mozesz zadbac tez o sam wyglad pena - zgolic wlosy, zawsze to wizualnie go lekko powiekszy.
 
 
Michal101 

Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Iława
Wysłany: Sro 08 Lip, 2015   

A gdzie widać ten mój brzuch? jestem raczej szczupły... ;)
Akurat teraz penis i jego okolice są ogolone na zero, także rzeczywiście wygląda to lepiej.
Obwodu nigdy nie mierzyłem.

Pisząc o ćwiczeniach ręcznych, masz na myśli "wyciąganie" go? :P
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Michal101, Tu masz temat, gdzie jest dużo opisane: http://www.penis.com.pl/f...0f2807e64afad8b
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Michal101 napisał/a:
A gdzie widać ten mój brzuch? jestem raczej szczupły... ;)
Akurat teraz penis i jego okolice są ogolone na zero, także rzeczywiście wygląda to lepiej.
Obwodu nigdy nie mierzyłem.

Pisząc o ćwiczeniach ręcznych, masz na myśli "wyciąganie" go? :P


brzuch zawsze moze byc mniejszy;) pomierz go (dlugosc i obwod), poczytaj o jelq
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Tak szczerze, to i ja tam za bardzo brzucha nie widzę...
 
 
Michal101 

Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Iława
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Dzięki za dotychczasowe rady i proszę o kolejne :)
 
 
lolloko 

Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 93
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Nie przejmuj się , penis nie jest gigantem ale wygląda nieźle na prawdę, pokaż z odciągniętym napletkiem i zmierz obwód.
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Zadbaj o estetyke owlosienia a zobaczysz roznice w wygladzie, bo jak na moje oko wyglada dobrze
 
 
Michal101 

Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Iława
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

http://zapodaj.net/8063ae2ba954f.png.html Tak wygląda obecnie.
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Michal101, Twój penis jest normalny. Nie jest mały. Wiadomo, że zawsze chce się więcej niż się ma, ale to już oddzielny temat ;-)
Jeśli dbasz o siebie, potrafisz oczarować kobiety (i nie mam tu na myśli chwalenia się rozmiarem kutasa na jednej z randek...), nie ma przeciwwskazań, by kobieta była zadowolona z seksu z Tobą.
Wracając do Twojego pytania, tabletki to podobno wyrzucanie kasy. Najlepsze na początek są ćwiczenia, a więc jelq i stretching. Jednak efekty nie są natychmiastowe. Jeśli systematycznie i z głową się ćwiczy, to podobno można w rok poprawić długość nawet o ponad 2 cm. Ale zauważ, że to mniej niż 2 mm miesięcznie, co jest w granicach błedu pomiaru długości...
Tak więc do roboty!
 
 
Fiut 

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 7
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2016   

Jedynym skutecznym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zaakceptowanie tego, co masz. Jesteśmy w tej samej lidze rozmiarowej. Nie jest to maczuga, ale nie jest też koliber :D Pokochaj siebie, to będzie dobrze.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

zamykam
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group