Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     14 cm problem
Autor Wiadomość
Kks 

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 20 Cze, 2015   14 cm problem

Witam serdecznie mam 25 lat problem polega na niezadowoleniu z długości czlonka w zwinie strasznie mały 6-7 cm we wzwodzie około 14 cm i 12.5 grubości spotkałem sie pare razy z krytyka czy jest możliwość powiekszyć w jakiś sposób np testosteronem bądź jakimiś innymi lekami hormonalnymi tak do 16-17 i zwiekszyć rozmiar w zwinie żeby czlonek wyglądał normalnie bo 14 cm to nie jest norma
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 20 Cze, 2015   

14 cm i grubość ponad 12 cm to jak najbardziej norma!!! Nie wiem kto Cię krytykował, ale wykazał się wyjątkową głupotą i ignorancją. I niepotrzebnie wpędził Cię w kompleksy.
Mamy tu na forum sporo chłopaków z takimi członkami i nie wyrywają włosów z głowy, bo taki penis jest zupełnie normalny (i wcale nie taki mały).
Leków na powiększanie nie ma. Wszelkie cudowne pastylki to ściema. Można spróbować trochę dodać mu długości technikami ćwiczeń, które są tu poruszane na forum - zajrzyj do działu "Powiększanie penisa >> Ćwiczenia".
Są tu koledzy, którzy specjalizują się w tym więc pewnie coś Ci jeszcze podpowiedzą.
Pozdrawiam

PS. W zwisie też masz normalne wymiary. Nawet dość duże. Mój w stanie sflaczałym ma ok. 8 cm.
  
 
 
Kks 

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 20 Cze, 2015   

Najlepsza weryfikacja jest reakcja kobiet i jej ocena wiec to troszkę jest poniżej normy 16-17 jest dużo lepiej a te ćwiczenia są w stanie wydłużyć czlonka? 2-3 cm?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 20 Cze, 2015   

Serio kobieta krytykowała Cię za twoje 14 cm? Ja pierdziu...

Nie jestem w ogóle specjalistą od ćwiczeń. Zajrzyj do działu, o którym pisałem wcześniej. Tam możesz zagadać do chłopaków, którzy trenowali takie zabawy. Zresztą większość z nich twierdzi, że mają jakieś wymierne efekty.
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015   

no coz - sa laski ktore wala prosto z mostu i potrafia narobic balaganu w podejsciu faceta. kolego wbijaj do dzialu z cwiczeniami - jestes jeszcze mlody i te pare cm da rade ugrac - samozaparcie i ciezkie treningi dadza efekty. A gadaniem lasek nie ma sie co przejmowac - podstawa to pewnosc siebie
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015   

Ja bym się na twoim miejscu nie przejmowała, tylko poszukała normalniejszej dziewczyny. 14 cm to nie jest wcale mało. Zresztą w stosunku nie chodzi o długość penisa.
Dziewczyna albo się od koleżanek nasłuchała, że ma być duży (ewentualnie miała już bogate doświadczenia), albo chciała cię specjalnie zranić. Niektóre dziewczyny nie są delikatne.
 
 
Kks 

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015   

Takie pocieszanie średnio coś daje bo my mamy inny tok rozumowania a kobiety inny jak czytam posty o powiększaniu gdzie większość ma duże członki po 17 cm to średnio coś z tego rozumiem po co komu 20 ? Chyba dla własnej dumy pare osób posiada po 12 cm w stanie spoczynku to prawie tyle co ja we wzwodzie normalna długość czlonka akceptowana przez kobiety to 16-18 14 to jest już 2 cm mniej od minimum jest to prawie długość samego żołędzia a to jest sporo w stosunku do 17 które bym chciał osiągnąć plus z 13.5 grubości i to by dało normalny stan psychiczny z członkiem 13.5 14 jest naprawdę nieciekawie przy dzisiejszych ostrych dziewczynkach które lubią być dobrze wyruchane bo taki sprzet niestety jest poniżej norm nawet często dziewczyny rozmawiają o długości we własnym gronie czy to w dyskotece czy gdzieś w miejscu publicznym i jedno i to samo 17 - 16 minimum a najlepiej to 18 i co kłamią nie sadze
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015   

Kks napisał/a:
Takie pocieszanie średnio coś daje bo my mamy inny tok rozumowania a kobiety inny jak czytam posty o powiększaniu gdzie większość ma duże członki po 17 cm to średnio coś z tego rozumiem po co komu 20 ? Chyba dla własnej dumy pare osób posiada po 12 cm w stanie spoczynku to prawie tyle co ja we wzwodzie normalna długość czlonka akceptowana przez kobiety to 16-18 14 to jest już 2 cm mniej prawie długość samego żołędzia a to jest sporo w stosunku do 17 które bym chciał osiągnąć plus z 13.5 grubości i to by dało normalny stan psychiczny z członkiem 13.5 14 jest naprawdę nieciekawie przy dzisiejszych ostrych dziewczynkach które lubią być dobrze wyruchane bo taki sprzet niestety jest poniżej norm nawet często dziewczyny rozmawiają o długości we własnym gronie czy to w dyskotece czy gdzieś w miejscu publicznym i jedno i to samo 17 - 16 minimum a najlepiej to 18 i co kłamią


Dziewczynki z dyskoteki, co lubią być dobrze "wyruchane", to już nie są dziewczynki. To już cięższy kaliber. Poza tym przy naprawdę ostrym dymaniu, pozwolę sobie utrzymać Twój styl, 17-20-centymetrowym kutasem, to można "dziewczynce" niezłą marmoladę z kuciapy zrobić.
Tobie jednak natura dała to, co dała. I wyżej tego nie podskoczysz. Możesz tylko próbować męczących ćwiczeń, co trochę go porozciągają. Jednak jeszcze raz przypomnę Ci, że mówimy cały czas o różnych normach - Twój czternastocentymetrowiec to penis średniej wielkości i dowodzą tego wszelkie badania, a pod dyskoteką są widocznie inne normy, najwyraźniej z filmów typu "Big Cocks in Hardcore Actions".
Polecam bardzo Twojej uwadze ten post: www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=17083
Pzdr.

PS. Też nie rozumiem tych, co mają 17 albo więcej i chcą jeszcze powiększać. Sam mam około tego i uważam nawet, że mógłby być krótszy, a na pewno cieńszy, bo miałby wtedy lepsze proporcje. "Ścieniać" jednak nie mam zamiaru, że o powiększaniu nawet nie wspomnę.
 
 
Kks 

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015   

Ale większość jest niestety prawda i nie da sie tego zmienić na pewno te 2-3 cm da radę podgonić ale potrwa to z rok albo i więcej nie ma na to rady tak słabo dojrzał i tyle
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015   

Kks napisał/a:
Ale większość jest niestety prawda i nie da sie tego zmienić na pewno te 2-3 cm da radę podgonić ale potrwa to z rok albo i więcej nie ma na to rady tak słabo dojrzał i tyle


To podganiaj te 2-3 cm, życzę Ci z całego serca powodzenia (bez ironii, ani kpiny). Ale daj już spokój z tą jałową dyskusją, bo uparty jesteś strasznie. Jeszcze raz Ci powiadam, że masz spaczone poglądy - większość populacji wcale nie ma penisów 16-17 cm, lub większych.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

No ja również ci życzę, żebyś sobie rozciągnął o te parę cm, skoro tak bardzo ci na tym zależy i ma ci to dać komfort psychiczny. Tylko zastanawiam się, jaka dziewczyna w chwili uniesienia zwróci uwagę na 2 cm w tę czy w tę. Może jakaś spod dyskoteki rzeczywiście, jak ma linijkę w oczach.
A powiem ci jeszcze, że jak cię jakaś lubi, to i w rozmowach z koleżankami ci coś doda, a jak cię niezbyt lubi, to ci i tak odejmie.
 
 
DuzeBerlo 


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 135
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sro 24 Cze, 2015   

@Kks zapraszamy do działu ćwiczących. Myślę, że uda ci się zdobyć kilka dodatkowych centymetrów.
_________________
A może herbatki na erekcję?
http://www.penis.com.pl/f...p?p=84450#84450
 
 
Kks 

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro 01 Lip, 2015   

Bo i widzicie na wszystkich forach jest pełno tematów dotyczących członków 14 15 większość osób ma ciężkie niepowodzenie przez ten fakt coś w tym musi być ale wiadomo na sile niesie nie da zmienić tylko ciężki trening który tez niczego nie gwarantuje
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

Kks, A może nie chodzi o to, że ich członek ma te 14-15 cm, tylko o to, że są z tego powodu niepewni siebie? Jak ktoś swojego ciała nie akceptuje, to inne osoby to jakoś wyczuwają. A pewność siebie u chłopaka to jednak ważna sprawa.
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

onesa napisał/a:
Kks, A może nie chodzi o to, że ich członek ma te 14-15 cm, tylko o to, że są z tego powodu niepewni siebie? Jak ktoś swojego ciała nie akceptuje, to inne osoby to jakoś wyczuwają. A pewność siebie u chłopaka to jednak ważna sprawa.


Też zauważyłem, że dziewczyny bardzo cenią pewność siebie u chłopaków, co was w tym tak rajcuje,? zdarzało mi się zauważać, że jak chłopak pewny siebie, to to po prostu ma większe szanse na wyrwanie dziewczyny, powiem brzydko zaliczenie, jak ktoś jest bardziej nieśmiały, to dla dziewczyn jest to cechą negatywną, i raczej stronią od takich osobników.
Pewność siebie bierze się z wielu czynników, z charakteru, z wychowania, z sytuacji przeżytych w młodości , czy okresie dzieciństwa, ale też z wielkości penisa, jak ktoś ma coś więcej w gaciach, powiedzmy tak z 17-18 cm to dodaje mu to pewności siebie, a jak jesteś poniżej średniej, i masz na przykład 14 cm, no to nie czarujmy się , ale twoja pewność siebie jest raczej na niskim poziomie.
Sam widziałem jak pewna , już kobieta, na widok kilku penisów, stojących obok siebie, co prawda penisy były pluszowe, takie maskotki, powiedziała, ale fajne, a ten ostatni taki , hmmm... malutki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group