Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Fantazje erotyczne
Autor Wiadomość
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016   

onesa napisał/a:
haster69, a są jakieś szczegóły na które zwracacie bardziej uwagę w stopach?


Oczywiście. Zadbane paznokcie (nie za długie!), nietwarda skóra, ich rozmiar. Lubię 37-38.
Lubię też ładne, wysokie podbicie, wtedy spód stopy jest taki zaokrąglony.
No i ważne też dla mnie: ZAPACH.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016   

haster69, niezłe wymagania :)
 
 
Alaneks32

Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Nie 06 Lis, 2016   

A moja fantazja, to seks hiszpański, a raczej taka gra wstępna.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 06 Lis, 2016   

Alaneks32, też MIAŁEM taką fantazję. Bez dobrego olejku, średnia przyjemność, więc wcześniej się dobrze wyposaż :-)

Żeby nie było offtopu. Chciałbym zabawić się z jakąś egzotyczną pięknością, najlepiej z jakąś mami lindą :-)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Alaneks32, znajdź odpowiednią dziewczynę, tylko wyposaż się w olejek jak kolega podpowiedział :)
Nunak, nie było offtopu spokojnie. Możesz rozwinąć temat "mami linda"? bo w google coś mało znalazłam.
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

onesa, kiedyś w jakimś serialu facet był z taką mamuśką latynoską i tak się do niej zwrócił. Za Yahoo: "mami linda - pretty mama, pretty babe etc. no exact translation that makes sense in English. But in spanish trust me it sounds cool and good."
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

Nunak, aha nie wiedziałam, no to poluj na latynoski:)
 
 
PomkaPL86 

Wiek: 37
Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: gliwice
Wysłany: Pon 16 Sty, 2017   

hej witam ma ktos takie fantazje ?? na tzw circle jerk 4-5 stoimy w koleczku i walimy do spustu
 
 
 
kibicsportowy 

Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 46
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Sty, 2017   

Ja mam, czesto o tym mysle i wale. Najchetniej z osobami ktore znam i wiem jak wygladaja nago ;) ogolnie marzy mi sie seks grupwy z ok.20osob, sami znajomi ktorzy sa atrakcyjny, chlopaki i dzjewczyny :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

kibicsportowy, ciężkie do zrealizowania, bo przecież nie każdego znajomego, znajomą widziałeś nago ? no chyba że oczami wyobraźni :p
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

Oj ja mam/mialem mnóstwo fantazji, aż nieraz żałuję, ze tego nie zapisuję, ale w sumie pisac ladnie nie umiem, to za bardzo nie ma po co pisac.

Napisze w skrócę jedną. Uwielbiiam robic minete. I wyobrażam sobie, ze jest jakies lóżko piętrowe, na dolnym piętrze jakas panienka w której cipce siedzę, albo mi robi Loda, różnie. Na górnym piętrze cipka do ssania/lizania.

Nieraz do tego sobie wyobrażam, ze mam cos w tyłku, np. wacka jakiegoś faceta.

Albo w innej wersji nie robię minety tylko loda komuś.

Ech. Az mi się miło zrobilo. :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

DTTPO, no nie pozostaje tobie nic innego jak sprawić to łóżko piętrowe :P
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

DTTPO, chyba osobiście sprezentuję Ci to piętrowe łóżko.
Tak mi się spodobała Twoja łóżkowa fantazja, że proponuję, co następuje:
Na górze laska do lizania, na dole do robienia Ci loda, a tym facetem z wackiem włożonym tam, gdzie napisałeś, mogę być ewentualnie ja. :P

To co zamawiać piętrusa?
 
 
penis.com.pl
masturbator
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 27 Sty, 2017   

Per Rectum napisał/a:
DTTPO, chyba osobiście sprezentuję Ci to piętrowe łóżko.
Tak mi się spodobała Twoja łóżkowa fantazja, że proponuję, co następuje:
Na górze laska do lizania, na dole do robienia Ci loda, a tym facetem z wackiem włożonym tam, gdzie napisałeś, mogę być ewentualnie ja. :P

To co zamawiać piętrusa?
Ach. Będzie bosko :D

Jeszcze inna podobna fantazja mi się przypomniała, bo ogólnie strasznie mnie jara jak laska siada facetowi na twarzy (to mi się kilka razy udalo doświadczyć - super), no i właśnie fantazja, ze ja leżący przywiązany do łóżka i jedna laska siedzi mi cipka na ustach, a druga zajmuje sie moim sprzętem.

W ogóle fantazje o związanych mężczyznach i dominacji kobiet mnie kręcą, w druga stronę raczej nie, a na pewno mniej.

Jeszcze jedna , choć mało oryginalna, fantazja mi się przypomniała, ale to zostawię na kolejny wpis. Nie wszystko na raz ;)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 27 Sty, 2017   

DTTPO napisał/a:
Ach. Będzie bosko :D

Jeszcze inna podobna fantazja mi się przypomniała, bo ogólnie strasznie mnie jara jak laska siada facetowi na twarzy (to mi się kilka razy udalo doświadczyć - super), no i właśnie fantazja, ze ja leżący przywiązany do łóżka i jedna laska siedzi mi cipka na ustach, a druga zajmuje sie moim sprzętem.

W ogóle fantazje o związanych mężczyznach i dominacji kobiet mnie kręcą, w druga stronę raczej nie, a na pewno mniej.

Jeszcze jedna , choć mało oryginalna, fantazja mi się przypomniała, ale to zostawię na kolejny wpis. Nie wszystko na raz ;)


No, dobra, to zamawiam to łóżko! :)
Twoja druga fantazja też mi się bardzo podoba, z jednym wyjątkiem. Nie ma w niej miejsca dla żadnego faceta.
A co powiesz o dominacji mężczyzny nad drugim mężczyzną? Może taki dodatkowy wątek też by Cię podniecał. Gdybyś pofantazjował z dominującą kobietą i dominującym mężczyzną? Znajdź dla mnie jakąś robotę. ;)

A teraz zdradź jaka jest Twoja kolejna fantazja. Nie ważne, że mało oryginalna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group