Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pytanie, zwis i stojak
Autor Wiadomość
uki21 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Radom
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   Pytanie, zwis i stojak

Witam wszystkich, mam takie pytanko, mój penis w zwisie jest bardzo malutki, ma jakieś 2-3cm, we wzwodzie ma 12cm, czy coś z nim jest nie tak? Mogę wrzuć jego fotkę jak coś.
 
 
Master1989 


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 128
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   

To faktycznie mało jeśli chodzi o zwis, a jakiej jesteś budowy ciała?
 
 
uki21 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Radom
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   

Master1989, jestem postury misiowatej
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   

Niezły masz przyrost. Imponujący wręcz! Sześciokrotny - z 2 do 12 cm! Mój ma w zwisie ok. 8 cm, i jak sobie to przemnożyłem przez 6, to ... trzymajcie mnie, bo mdleję...

Moim zdaniem niepotrzebnie się frustrujesz. Ważniejszy dla udanego pożycia płciowego jest wymiar w stanie erekcji, a ten jest zupełnie przyzwoity. Na dodatek, co pamiętam ze zdjęć w galerii, Twój penis jest dość gruby, co nie jest tu bez znaczenia.

Znalazłem dla ciebie dwa tematy z portalu, gdzie odpowiadają lekarze:
1. KLIK
2. KLIK

Temat drugi nie dotyczy wprawdzie niewielkiego penisa, ale podsyłam Ci go, bo powinno zainteresować cię, co pisze mężczyzna z kompleksem dużego członka (szczególnie w kontekście jego praktyk seksualnych).
 
 
Master1989 


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 128
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sro 17 Cze, 2015   

Skoro jestem misiowaty być może fałda wzgórka łonowego przykrywa Ci część penisa.
 
 
uki21 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Radom
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

no być może, nie znam się na tym więc pytam : )
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

uki21 napisał/a:
no być może, nie znam się na tym więc pytam : )


Jeśli masz nad penisem nadprogramową warstwę tłuszczyku, to naturalne jest, że będzie go to optycznie skracać. Zmierz go jeszcze raz, wymacując najpierw kość łonową i dociskając do niej mocno linijkę. Może jednak sporo "schowało" się u Ciebie w tkance tłuszczowej i wynik będzie bardziej cię satysfakcjonował.

Poza tym nie zamartwiaj się i przeczytaj jeszcze mojego posta o mierzeniu, wielkości penisa oraz jego wpływie na pożycie seksualne:
www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=17062

Tu jest schemat anatomiczny, który pomoże Ci się zorientować gdzie jest k. łonowa i dlaczego grubsza warstwa tkanki tłuszczowej w tym miejscu "obcina" prącie: SCHEMAT
 
 
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Wto 07 Lip, 2015   

mój penis w stanie spoczynku jest również bardzo mały ok. 3-5 cm, czasem się kurczy tak, że jest bardzo malutki ale w stanie erekcji osiąga znaczny przyrost a chyba to jest ważniejsze :D
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 07 Lip, 2015   

patrycjusz23 napisał/a:
mój penis w stanie spoczynku jest również bardzo mały ok. 3-5 cm, czasem się kurczy tak, że jest bardzo malutki ale w stanie erekcji osiąga znaczny przyrost a chyba to jest ważniejsze :D


Oczywiście, że jest ważniejsze. Czasem ten przyrost jest wręcz niezwykły. Kolega uki21, który założył ten temat, ma sześciokrotny!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group