Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Sex po sesji z pompką - za cz
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   Sex po sesji z pompką - za cz

Panowie,
czy ktoś z Was testował taki patent aby po porządnej sesji z pompką (minimum 30minut na wysokim ciśnieniu) uprawiać sex? Większośc odradza - wiadomo, zbiera się sporo limfy ale jest jedna wielka zaleta - grubość! U mnie po takiej sesji obwód powieksza się nawet do 15,5-16cm - zupełnie inne doznania. Czy są jakieś przeciwskazania? Minus to także cięzsze osiagniecie pelnej 100% erekcji...
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

Przyłączam się do pytania :)
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017   

Próbowałem, dziewczyna zapytała mnie co mu zrobiłem :D prawie nie stał, i nie wiele czułem, nie polecam.
 
 
penis.com.pl
viamax
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 01 Sie, 2017   

widocznie przecholowales z czasem treningu. trzeba wyczuc dobry moment kiedy wyjac z klosza, najlepiej tylko pare minut jak jestes slaby zawodnik - i tak zwiekszy sie obwod. po dlugim treningu (takim np 2 godzinnym) palka jest monstrualnie napompowana ale tylko dobrzy zawodnicy sa takie monstra postawic do pelnego pionu. amatorzy pompwania po prostu wymiekaja i sprzet raczej lezy na pol gwizdka - najczesciej z ogromna bulwa limfy pod napletem.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 31 Sie, 2017   

Micał napisał/a:
prawie nie stał, i nie wiele czułem, nie polecam


krzywdę sobie można zrobić takim czymś ?
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

Można, można. Tak tylko kilka razy się spompowałem . Nic to nie daje poza takim kluchem w ręku. Mi nawet stawał ale co z tego skoro limfa taka nabrzmiała, że ledwo co przez nią czułem. Optymalny seks z pompką wg mnie to jakieś kilka minut (5-7)i tak powtórzyć 2-3 razy w zależności od naszej kondycji i erekcji. Po takim zabiegu zachowuje obrzmienie a jednocześnie jest sprężysty i w pełni czucia. Polecam taką sesję mniej więcej na 10-15 minut przed. Partnerka na pewno zauważy a także odczuje różnicę :)
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 15 Wrz, 2017   

Masz racje Vito-bardzo latwo jest przecholowac (wiadomo ze sie by chcialo jak najwiecej napompowac) a wtedy bardzo ceizko o 100% stojke.

moja rada - pompowac rozwaznie i obserwowac, nie wchodzic na max podcisnienie a stopniowo, nawet nieco wolniej niz przy normalnym treningu i jak tylko pojawi sie pierwsze oznaki limfy - przestac.

efekt jest bardzo dobry, tylko uwaga na skutki uboczne - wasze partnerki moga juz zawsze chciec go w takim stanie:) i przejscie na normal size juz nie jest takie jak przedtem.

ale dla tych ktorzy maja male siusiaki moze to byc dobra opcja na przekonanie sie jak to jest miec pekatego penisa;)

ps. Vito, jak postepy?
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Wrz, 2017   

U mnie jest dość specyficznie, bez problemów wytrzymuję na 30 hg w pompce. ostatnio nawet zacząłem pompować przy stojącym penisie ale to ma na celu rozciągnięcie wędzidełka głównie. Postępy to najlepiej widać na jelqu. Ponieważ jestem dość szczupły a nawet wcięty, że tak napiszę to od dołka, tam u podstawy do góry mam 17 cm. Nie uważam tego za zły wynik po 21 miesiącach ćwiczeń. To jednak jest tzw pomiar w warunkach optymalnych i pewnie nie utrzymam go w czasie seksu choć, czytałem gdzieś że na skutek nicowania penis w partnerce się znacznie wyciąga. No trenuję naprzemiennie systemem 3-4 dni treningu i dzień dwa przerwy a następnie systemem 1 trening jeden wolny. Zapobiega to przyzwyczajeniu się do schematu i chyba u mnie lepiej się sprawdza. Co najważniejsze, całkowicie zrezygnowałem ze spuszczania podczas fapania, jak czuję że dochodzę do "miejsca bez powrotu" odpuszczam na chwilę, a że często się z Żonką seksimy mam znacznie więcej energii dla Niej :)
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
Jarodnb 

Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

Ja praktycznie zawsze pompuje się przed stosunkiem a do tego jelq dokładam, tylko z umiarem wszystko.

Sesja jelq około 150-200 powtórzeń i używam pompki wodnej z gorącom wodą żeby przy okazji utrwalić efekt po jelq. Pompuje wówczas 3 serie po około 5-10 minut żeby łącznie nie przekroczyć 20-25 min. Żeby faja stała jak ta lala używam gumy erekcyjnej która uwydatnia wszystkie żyły na nim i powiem wam Panowie że wtedy sam człowiek swojego fiuta nie poznaje, przyrost na grubości do seksu około 1,5cm (w moim przypadku z 15,5 na 17 chodz jak stosuje powyższy schemat rano przed stosunkiem jestem wstanie uzyskac na grubosci jeszcze z 0,5 cm) na długości około 1cm z 17 na 18 z malutkim hakiem, tylko najważniejsza sprawa to ta guma erekcyjna, żeby zbyt luźna nie była bo musi ścisnąć faję bo inaczej ciężko może być.

PS. Ja uwielbiam się bzykać po sesji powiększania :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

Jarodnb, jak długo taki efekt się utrzymuje podczas stosunku?
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

jesli ma zalozony pierscien erekcyjny to spokojnie utrzyma sie do finalu (wytrysku), spokojnie godzinka powinna starczyc. minus taki ze po takiej sesji i wystrzale na drugi raz bezposrednio po raczej nie ma co liczyc - sprzet jest juz extremalnie wyczerpany.
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

onesa napisał/a:
Jarodnb, jak długo taki efekt się utrzymuje podczas stosunku?

Sam efekt utrzymuje się do 3godzin maksymalnie, później wraca do swoich normalnych rozmiarów. Po pierwszym wytrysku bardzo ciężko doprowadzić do ponownego wzwodu nawet z pierścieniem.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2017   

bear834, Pavalt, dzięki za odpowiedzi
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group