Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     19 lat brak popędu
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 06 Sie, 2015   

tabletki, jeśli już powinien przepisać specjalista. Brać coś na własną rękę to jednak ruletka.
W przypadku, gdy zaburzenia erekcji wynikają z niskiej samooceny, albo jeszcze gorzej z depresji trzeba się skupić raczej na pokonaniu głównego problemu.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 06 Sie, 2015   

Arturro85 napisał/a:
Widzę, że nie tylko ja mam TEN problem. Owszem, psychika robi dużo i na pewno trzeba zmienić podejście do życia i siebie samego. Ale to niestety nie rozwiąże w całości problemu. Uważajcie na wszelkie tabletki - łatwo się od nich uzależnić, a, wierzcie mi, nie pomagają, tylko jeszcze nakręcają problem:/


Nie do końca się zgodzę. Mądra terapia i dobrze dobrane leki mogą zdziałać bardzo wiele (jestem tego przykładem). Są medykamenty, które uzależniają, ale raczej zapisuje się je w trudniejszych przypadkach chorobowych (czasem jednak warto ponieść taką cenę, żeby naprawić swoje życie). Antydepresanty, przepisywane jeśli problem jest na tle depresji, nie uzależniają. Należy je tylko stopniowo odstawiać (w zależności od dawki).
 
 
Kaloryfer1995 

Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 94
Skąd: z forum
Wysłany: Pią 14 Sie, 2015   

...
  
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Sie, 2015   

Kaloryfer1995, pewnie łatwiej będzie ci pracować nad sobą, skoro nie masz tego jednego problemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group