Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Bear-dziennik treningowy
Autor Wiadomość
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Czw 13 Lip, 2017   

Bardzo fajny i ciekawy temat.  Gratuluje efektow!
Jaki byl Twoj wyjsciowy obwod?
Napisales, ze wyprobowales wielu rzeczy oprocz pompek, co konkretnie i jakie byly efekty?
Wracajac do pompek, jak wygladal Twoj trening, kiedy pompowales (rano, wieczorem), jaki czas, podcisnienia, cylindry itd.
Wrzuc jakas fotke penisa po pompowaniu zeby nas dobrze zmotywowac;)
Pompujesz jeszcze czasami czy przestales juz zupelnie? Jak ze spadkami, wyglada na to ze dlugosc w wiekszosci sie utrzymala?
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

witam,

nie odzywalem sie bo w zaciszu wrocilem do treningow z jeszcze wiekszym zapalem. obecnie cwicze lacznie ok 3 godziny codziennie (w to wchodza sesje z pompkami, jelq i inne manualne cwiczenia, rozgrzewki, - do tego dorzucilem extender za namowa Nosferatisa - swietnie uzupelnia efekty wypracowane pompingiem. oczywiscie obowiazkowo sesje z miesniami pc. treningi zajmuja mi ogromnie duzo czasu ale cel mam ambitny - solidne 22-23cm na dlugosci. obwod mi styka. - to moge zawsze podbic kwasem hialuronowym (przetestowane i dziala ok, za ok rok bede mial kolejna sesje ;)

polaczenie extendera tuz po solidnym treningu z pompkami ( uzywam obecnie 3 kloszy w trakcie jednego treningu, koncze na 30cm, ) daje o wiele lepsze rezultaty.

sprzet w trakcie zwisu spokojnie ma powyzej 16cm.

partnerki reaguja bardzo pozytywnie na takie rozmiary, fajne uczucie gdy dziewczyna po zobaczeniu co mam obecnie do zaoferowania otwiera usta ze zdziwienia i sama chce mierzyc starsi koledzy z duzymi wymiarami wiedza o czym mowie. laski uwielbiaja duze:)

[ Dodano: Sro 07 Lut, 2018 ]


wracam do treningów:) tak to obecnie wygląda
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Dajesz bear834 dajesz!!! i wybacz ze dopiero teraz zauważyłem twoje nowe posty w swoim temacie.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

bear834, a będziesz wrzucał zdjęcia z linijką lub metrówką?
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

dzięki Kadeon:)
Onesa, na 2 stronie jest foto z miarka:)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

bear834, miałam na myśli że jak dajesz nowe zdjęcia to również któreś z nich będzie z pomiarem
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 15 Maj, 2018   

dawno nic nie pisalem, pora nadrobic;)

zrobilem sobie maly odpoczynek od treningow i niestety tak jak myslalem i co juz przerabialem w przeszlosci - w moim przypadku odstawienie treningow to powolny spadek przyrostow i powrot do stanu poczatkowego. niektorzy maja lepiej i efekty sie utrzymuja. ja po wielu latach juz wiem na pewno ze u mnie tak nie jest i nie bedzie. mam do wyboru - albo pogodzic sie ze spadkiem i mniejszym rozmiarem albo cisnac dalej. jak sie domyslacie 1 opcja odpada na starcie takze nie poddaje sie i lece dalej z tematem.

aktualnie robie dwie sesje z pompkami. wieczorna glowna, trwa nawet 2h, zmieniam klosze rozne podcisnienia, konczy sie tak ze wyciagam monstrualnie spompowanego pena. czasami daje go do extendera ale wkurza mnie to mocowanie, u mnie co chwila sie luzuje i spada. sesja poranna to ok 15 minut na wodnej pompce na podtrzymanie efektu. do tego 1-3 razy w tyg robie jelq, cwicze pc i wprowadzilem zmiany w diecie. obecnie zwiekszylem spozycie miesa i suplementacje cynkiem - efekt to o wiele obfitsze ejakulacje ktore uwielbia partnerka. jest tego naprawde sporo co mnie cieszy bo bylo z tym roznie. teraz potrafie oddac nawet ok 10 trysniec w czasie jednego orgazmu.

ale wracajac do treningu- wyeliminowalem trzepanko do zera i kazdemu to radze, poprawia efekty jak i nie meczy tak sprzetu ktory juz nie malo dostaje.

szukam tez idealnego klosza, takiego ktory by mial mniejszy obwod ale ok 24 cm dlugosci. niestety te najwieksze klosze maja o wiele za duzy obwod co zasysa jaja. trafilem fajny o mniejszym obwodzie tak ze trening wplywa na dlugosc ale ma tylko 19cm dlugosci takze dobijam do konca, gdyby ktos mial namiar gdzie mozna takie cos kupic prosze o priv.

chetnie popisze tez z aktywnymi pomperami, bo chyba coraz mniej na forum?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Maj, 2018   

bear834, jak duży spadek wystąpił u ciebie ? w jakim czasie ?
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Maj, 2018   

bear834 napisał/a:
dawno nic nie pisalem, pora nadrobic;)

szukam tez idealnego klosza, takiego ktory by mial mniejszy obwod ale ok 24 cm dlugosci. niestety te najwieksze klosze maja o wiele za duzy obwod co zasysa jaja. trafilem fajny o mniejszym obwodzie tak ze trening wplywa na dlugosc ale ma tylko 19cm dlugosci takze dobijam do konca, gdyby ktos mial namiar gdzie mozna takie cos kupic prosze o priv.

chetnie popisze tez z aktywnymi pomperami, bo chyba coraz mniej na forum?


Jeszcze nie wszyscy wyginęli ale niektórzy musieli się zająć poważniejszymi sprawami i na pisanie na forum czasu już brakło :)
Bear, spróbuj zaadaptować coś z tego tematu pod idealny klosz

https://allegro.pl/listing?string=odmulacz%20okr%C4%85g%C5%82y&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-5-0501 jak te nie pasują wpisz hasło "odmulacz okrągły" trochę tego jest w różnych konfiguracjach. przejściówka z wężyka to już nie problem a można i zawór założyć.

[ Dodano: Sro 16 Maj, 2018 ]
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 16 Maj, 2018   

Don Vito napisał/a:
bear834 napisał/a:
dawno nic nie pisalem, pora nadrobic;)

szukam tez idealnego klosza, takiego ktory by mial mniejszy obwod ale ok 24 cm dlugosci. niestety te najwieksze klosze maja o wiele za duzy obwod co zasysa jaja. trafilem fajny o mniejszym obwodzie tak ze trening wplywa na dlugosc ale ma tylko 19cm dlugosci takze dobijam do konca, gdyby ktos mial namiar gdzie mozna takie cos kupic prosze o priv.

chetnie popisze tez z aktywnymi pomperami, bo chyba coraz mniej na forum?


Jeszcze nie wszyscy wyginęli ale niektórzy musieli się zająć poważniejszymi sprawami i na pisanie na forum czasu już brakło :)
Bear, spróbuj zaadaptować coś z tego tematu pod idealny klosz

https://allegro.pl/listing?string=odmulacz%20okr%C4%85g%C5%82y&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-5-0501 jak te nie pasują wpisz hasło "odmulacz okrągły" trochę tego jest w różnych konfiguracjach. przejściówka z wężyka to już nie problem a można i zawór założyć.

[ Dodano: Sro 16 Maj, 2018 ]

dzieki vito, to jest dobry pomysł.

tak naprawde to idealny klosz chyba jest nie do kupienia. byc moze w stanach robia to jakos pod siebie bo na filmach czasem sa dziwne konstrukcje. idealny bylby gdyby u podstawy mial znacznie grubszy rant, zdarzaja sie takie ale w bardzo duzych kloszach. to zapobiega mocnemu wbijaniu w cialo. ale przetestuje ten patent:)
 
 
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Nie 01 Lip, 2018   

Wydaje mi sie, ze najlepszym rozwiazaniem jest zbudowanie idealnej pompki samemu. Mozna kupic kawalek rury z pleksi o odpowiadajacej nam dlugosci i srednicy (z gruba scianka). Wystarczy przykleic z jednej strony wieczko z mozliwoscia podlaczenia wezyka i gotowe mozna pompowac do woli. Dodatkowo mozna tez pokombinowac ze zrobieniem szerszego kolnierz na wejsciu dla lepszego komfortu. Ja zmontowalem sobie taka pompke i jestem bardzo zadowolony. Dziala jak profesjonalna pompka za ulamek ceny.
Pozdrawiam wszystkich fanow pompowania!
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Lip, 2018   

pigsty, wrzuć projekt bo pewnie paru forumowiczów chciałoby zbudować taka pompkę samemu
 
 
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Czw 05 Lip, 2018   

Zgodnie z sugestia zamieszczam krotki opis jak samemu zbudowac cylinder do pompki.
Podane wymiary to tylko przyklad, kazdy moze dostosowac je do wlasnego rozmiaru i potrzeb.
Potrzebne beda:
1) rura z pleksi, dlugosc 25 cm, srednica wewnetrzna 70 mm, srednica zewnetrzna 80 mm (np. 5 mm, grubsza zwieksza komfort uzycia)
2) okragly kawalek pleksi o srednicy 80 mm, grubosc 5 mm
3) okragly kawalek pleksi z otworem w srodku, wewnetrzna srednica 70 mm, srednica zewnetrzna 90 mm, grubosc 5 mm (opcjonalnie)
4) szybkozlacze do pompki, albo kawalek sztywnej rurki do podlaczenia wezyka
Wszystkie potrzebne rzeczy mozna znalezc w popularnych serwisach aukcyjnych albo kupic online.
Rysunek w linku: https://zapodaj.net/75a835bd37062.jpg.html
Najpierw wiercimy otwor o srednicy okolo 3-5 mm w elemencie #2 (srednica otworu zalezy od tego jakiego zlacza chcemy uzyc). Nastepnie dobrze osadzamy zlacze (#4) za pomoca kleju silikonowego (bardziej profesjonalne rozwiazenie to nagwintowanie otworu i przykrecenie zlacza). Szybkozlacza maja ta zalete, ze po odlaczeniu wezyka zachowuja proznie wewnatrz cylindra.
Pozniej dokladnie przyklejamy element #2 do do jednego konca rury z pleksi (#1), mozna uzyc specjalnego kleju do pleksi lub silikonu. Laczenie mozna wzmocnic tasma izolacyjna. W koncu wykanczamy wejscie cylindra, i tu kilka mozliwosci:
- uzycie uniwersalnej uszczelki do pompek, najprostsze rozwiazanie, ale nie jestem fanem tych uszczelek
- staranne oklejenie krawedzi tasma izolacyjna, tak zeby nie wbijala sie w cialo (sprawdzone, dobrze dziala)
- doklejenie elementu #3 (ktory od strony ciala mozna delikatnie zeszlifowac/zaokraglic), ktory stworzy kolnierz cylindra zwiekszajacy komfort.
Gdy wszystko dobrze wyschnie jest gotowe do uzycia, wystarczy podlaczyc wezyk i mozna pompowac.
Piszcie w razie pytan i dajcie znac o swoich doswiadczeniach.
Dobrej zabawy!
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Lip, 2018   

Miałam na myśli że możesz stworzyć nowy temat o tej swojej pompce :D bo to temat Bear'a
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 06 Lip, 2018   

ja nie mam nic przeciwko, bardzo fajnie opisane - trzeba bedzie przetestowac :)

wg mnie najbardziej newralgiczne elementy to:

- łaczenie z wezykiem - w tanich pompkach ten krócieć bardzo czesto się lamie i kruszy

- gruba podstawa - powinna byc jak najgrubsza i przylegac do sprzetu w jak najwiekszej powierzchni, ostre krawedzie niedopuszczalne - jak wbije sie w cialo to mocno zaboli, do tego uszkodzi gumowa uszczelke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group