Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dojście do orgazmu podczas stosunku.
Autor Wiadomość
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
no a da sie w ogole tak kogos podniecic :> ja nie raz jak zaloze te bardziej obcisle spodnie ... to az mi sie jajka odciskaja .. i jak ide korytarzem to nie raz widze jak niektorym wzrok leci za mna i wiadomo gdzie sie patrza.. tylko sie smieje w duchu ,, nawet mi sie nie podnosi :D chyba ze patrzy ta jedyna :P


Mysle, ze najbardziej podniecajace dla dziewczyny, jest samo zachowanie, a nie to czy odciskuja nam sie jajka czy nie;p
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

hehehe :) :D :D:D :) no widzisz :P nie warto opuszczac forum :D
_________________
zawsze do usług ...
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

xxxbamboxxx napisał/a:
harold mckee napisał/a:
no a da sie w ogole tak kogos podniecic :> ja nie raz jak zaloze te bardziej obcisle spodnie ... to az mi sie jajka odciskaja .. i jak ide korytarzem to nie raz widze jak niektorym wzrok leci za mna i wiadomo gdzie sie patrza.. tylko sie smieje w duchu ,, nawet mi sie nie podnosi :D chyba ze patrzy ta jedyna :P


Mysle, ze najbardziej podniecajace dla dziewczyny, jest samo zachowanie, a nie to czy odciskuja nam sie jajka czy nie;p


samo zachowanie ? nie za bardzo wiem co masz na mysli :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
viamax
zaqqaz

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

ja tez mam taki problem tylko podczas stosunku po paru minutach opada mi i potem nie chce stanac. Moze jak sie masturbuje to to robie to za szybko (6-8 na sekunde) (bo jak to robie wolniej to tez robi sie wiotki i za cholere nie moge dojsc) pomozcie mi bo jak na razie moja dziewczyna to znosi ale boje sie ze przez to zraże sie do seksu no i jeszcze strace dziewczyne :(
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

zaqqaz napisał/a:
ja tez mam taki problem tylko podczas stosunku po paru minutach opada mi i potem nie chce stanac. Moze jak sie masturbuje to to robie to za szybko (6-8 na sekunde) (bo jak to robie wolniej to tez robi sie wiotki i za cholere nie moge dojsc) pomozcie mi bo jak na razie moja dziewczyna to znosi ale boje sie ze przez to zraże sie do seksu no i jeszcze strace dziewczyne :(

a co ona nie lubi sie szybko kochac?
troszke zamotałes ten post albo ja dzis jestem nie kumata!!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
zaqqaz

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

chodzi mi o to ze nie moge dojsc jesli sobie nie pomoge szybciej ręką. Jak sie onanizuje to musze szybko "machac" reka iaczej nie dojde a podczas stosunku zwykle po paru minutach mi opada nawet jak staram sie to robic szybko ... poradzicie cos ??
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

bede szczera wiec bez urazy!!!!!
czy dupcia z ktura jestes napewno Cie podnieca?bo jesli tak to nie wiem jak w trakcie może opasc!!!
może jest że tak powiem za bardzo doswiadczona-ma zbyt szeroka szparke??
na pieska da sie to robic naprawde bardzo szybko to koncz na pieska:)
jeżeli nie ma oporów niech podrajcuje Cie ustami -podobno-wtedy zawsze stoi bez problemów
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group