Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     freeballing - do pracy bez bielizny?
Autor Wiadomość
bulgefetish 

Wiek: 39
Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015   freeballing - do pracy bez bielizny?

Zdarza wam się chodzić do pracy bez bielizny pod spodniami garniturowymi? Myślicie, że to widać? Zauważyliście żeby ktoś się wam przyglądał podejrzewając, że nie macie bielizny? Jak ludzie reagują? Zdarzało się, że wam stanął? Co wtedy robicie?
  
 
 
DuzeBerlo 


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 135
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015   

Ja lubię śmigać bez bielizny, a spania inaczej sobie nawet nie wyobrażam. U mnie bez bokserek męskość jest baaardziej wyeksponowane, ale nie czuję się z tym źle, a jest wygodniej. Jeśli mogę to czemu, nie...
 
 
Kaktusowaty 


Wiek: 27
Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 35
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015   

Ja czasem do szkoły ale tylko kiedy nie mam WFów :P . Przyjemnie tak czuć materiał spodni na kutasie i w miarę przewiewne ^^
 
 
penis.com.pl
andropenis
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

zdarza sie choc nie zawsze, nie ma znaczenia czy wf czy nie :P
zalezy jak mam ochote
_________________
TereFere.
 
 
 
cape_horn 

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   Re: freeballing - do pracy bez bielizny?

bulgefetish napisał/a:
Zdarza wam się chodzić do pracy bez bielizny pod spodniami garniturowymi? Myślicie, że to widać? Zauważyliście żeby ktoś się wam przyglądał podejrzewając, że nie macie bielizny? Jak ludzie reagują? Zdarzało się, że wam stanął? Co wtedy robicie?


O kurcze, a co z higieną? Takie spodnie muszą z konieczności szybko zacząć capić - taka jest już przyroda. A spodnie garniturowe raczej pierze się chemicznie. IMO to nie jest dobry sposób.
 
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015   

Cytat:
Takie spodnie muszą z konieczności szybko zacząć capić


Higiena higieną. Bez przesady, nikt nie kaze chodzić w jednych spodniach permanentnie, można je zakładać jednorazowo - poza tym pracownik który ma prace garniturowa nie ma jednego tylko kilka zestawów. Wyobrażasz sobie nosić tydzień jeden graniak w czasie upalnego lata?

Spodni nie nosi sie tydzień, góra 2-3 dni. Wiec jak jeden dzień pójdziesz z bielizna a dwa kolejne bez to i tak sa już do prania.
_________________
TereFere.
 
 
 
adamos125 

Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sty, 2024   

Pod garnitur zakładam slipy, zimą też chodzę w slipkach, a latem nie nosze bielizny i to jest najlepsze :)

Widziałem jak kilka osób w transporcie publicznym lub na ulicy czadem spoglądało, że nie mam bielizny, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Najważniejsza jest dla mnie moja wygoda :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

W pracy nikt uwagi nie zwrócil?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group