Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     BRAK JĄDRA i powikłania
Autor Wiadomość
wojtek8565

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   BRAK JĄDRA i powikłania

Witam serdecznie. mam w tej chwili 22 lata. w wieku 11 lat usunięto mi prawe jądro, ponieważ nie rosło i lekarze zrobili to "profilaktycznie" żeby w razie co nie ciąć mnie drugi raz... moje pytanie jest nastepujace... czy ktoś może ma podobny przypadek?? jaki to ma wpływ na mój rozwoj?? wiele lat borykam się z tym problemem i nie wiem sam jak to jest... ciągle szukam odpowiedzi na tysiące pytań z tym zwiazanych. mam normalny popęd ( wręcz bardzo wysoki:)) jestem rosłym człowiekiem posiadam normalne owłosienie... drugim problemem z tym związanym jest płodnosc...jaki to ma wpływ jedno na drugie?? proszę o odpowiedzi - z góry dziękuje....
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

nie bardzo rozumiem twoje pytanie. Skoro masz jedno jądro, wiec produkujesez plemniki. Czyli jestes tak samo płodny jak inni. Po prostu mozesz produkowac tych plemników troche mniej. Ale do zaplodnienia starczy tylko 1 ;pp a przy wytrysku ich wyplywa duzo milionów wiec jest wszystko okej. a rozwijasz sie przeciez tak samo jak kazdy inny. niektore Kobiety maja jeden jajnik i tez rozwijają sie normalnie. Chyba mam racje co?
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Mam Kuzyna ktoremu w wieku 12 lat usunieto jadro, a teraz ma 23 lata i niedawno urodzily mu sie blizniaki i wszystko jest ok. :D
 
 
penis.com.pl
andropenis
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Wlasnie, sam widzisz;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group