Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     trinitim penis enlargement
Autor Wiadomość
wojtekasza

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 1
Wysłany: Pon 02 Lut, 2015   trinitim penis enlargement

Witam
Otatnio znalazłem reklame urządzenia "trinitim penis enlargement", czy ktoś już używał tę urzadzonko, sa jakieś efekty ?dzieki za informacje
 
 
Gandalf88 

Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Z kosmosu
Wysłany: Pią 13 Mar, 2015   Re: trinitim penis enlargement

wojtekasza napisał/a:
Witam
Otatnio znalazłem reklame urządzenia "trinitim penis enlargement", czy ktoś już używał tę urzadzonko, sa jakieś efekty ?dzieki za informacje


To urządzenie jest na styl pasa Phallosan. Raczej nie robiłbym sobie zbyt wielkich nadzieje. Co do pasa Phallosan jest to solidne urządzenie, ale o efektach jakie podaje producent możesz zapomnieć, chyba ze przez 2 lata użytkowania. Sam nosiłem dobrych kilka miesięcy po 10h 6 dni w tygodniu. Wielkich efektów nie było, jedyny efekt widoczny to wydłużenie w stanie spoczynku. Pas przestałem nosić jak zakupiłem sprzęt z drjoelkaplan.com zobaczymy co da pompka za jakies 3mdc, jak narazie po 3msc to wynik +1cm .
To co fajne w tej pompce to to ze na przy użyciu 2-3h przed stosunkiem jest "wielki" jak to potrafi dziewczyna powiedzieć.

Aczkolwiek jeżeli masz sie skupić na powiększeniu ja bardziej bym Ci radził skupić sie na technice . Tez przerabiałem kompleksy krótkiego penisa u mnie był wynik 15cm dł 14gr. Dzis jest +1cm.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 19 Mar, 2015   

Nie lepiej zaczac cwiczyc jelq zamiast tracic kase na takie urządzenia ?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Hensonbony 

Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: asdasdsadsadsa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

spam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Hensonbony, leci blok.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group