Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem
Autor Wiadomość
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   problem

mam problem, na wielu zdjęciach, filmach itp. widziałem że chłopaki noszą ściągnięty napletek z żołędzi, u mnie się tak nieda.Jest to możliwe tylko jak rękami trzymam tą ściągniętą skórkę do dołu i wtedy widać cały żołądź, zaś jak puszcze to lekko się zwija i tak się trzyma z minutę i potem całkiem sie chowa :( .Problem jest w czasie wzwodu i w spoczunku, bez różnicu :( .
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

a ile masz lat??,ja tez tak mialem jak bylem mlodszy.
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

w lutym ukończe 14 lat.wydaje mi się że to nie przez młody wiek... prosze o więcej odpowiedzi.. :(

aha, mam jeszcze jedno pytanie, czy to że nie mam zarostu pod pachami (nwaet troszeczke) to źle? mam już trądzik na twarzy, mutacje przechodze itp a włosów pod pachami nie mam... a ostatnio na basenie jak byliśmy na wycieczce z klasą to widziałem że większość chłopaków z klasy już ma..
 
 
penis.com.pl
viamax
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

po prostu kazdy w innym okresie dojrzewa
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

a za ile gdzieś już powinny pojawić się pierwsze jakieś włoski pod pachami, skoro mam już to co podawałe mw poprzednim poście??i co dalej z tym zsuwaniem sie napletka... pomóżcie.. ja chce to jakoś rozćwiczyć albo coś help :D
 
 
Gość

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

TEMAT: Czy to Stulejka? Szukałem, Czytałem, ale nie Jestem Pewien.

zerknij tutaj , on ma podobny problem
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

raczej ci chlopcy z filmów byli obrzezani bo wątpie zeby ktos sie sam tak aktowal bo żołędź jest z natury wrażliwa bardzo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group