Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój kutasek do oceny :)
Autor Wiadomość
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Sro 05 Sie, 2015   

redman32, :shock: :shock: :shock: zawsze myślę, że ty i twój duży już niczym mnie nie zaskoczycie, ale zawsze się mylę :) Mega. Albo nie, GIGA nawet :lol:
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2015   

Redman a czy moglbys opisac jak na przestrzeni lat wygladaly Twoje relacje z kobietami i ich reakcje na Twoj sprzet?chodzi oczywiscie o wielkosc, mowily ze rzadko spotykany taki okaz, ze nie mialy wczesniej tak duzego?
ciekawe jak wyglada przesiadka z takiego porshe do malucha;)
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

Z laskami zacząłem dość późno, bo pod koniec liceum. Wszystkie mówią, że jest duży, a większość, że największy. Kiedyś jedna młoda laska laska była bardziej zainteresowana rozmiarami kutasa niż seksem (to był pierwszy penis jakiego widziała na żywo). Chciała go zmierzyć i zrobić zdjęcia :) Była potem jeszcze jedna co chciała go zmierzyć. Ogólnie laskom bardzo się podoba, ale mówią, że bardziej istotna jest grubość a nie długość ;)
 
 
 
penis.com.pl
andropenis
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

jak masz ochote mozesz wiecej takich anegdotek przytoczyc, fajnei sie czyta:)
a laska ktora miala 1 raz i od razu giganta - no no, pozniej musiala sie zdziwic ze nie wszystkie sa tak dorodne
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

No ciekawe jakie kutasy mieli jej następny faceci. Nie mam już z nią kontaktu. Mówiła, że nie spodziewała się, że penis może miec takie rozmiary.

Na studiach miałem też koleżankę lodziarę :) mówiła, że im większy penis tym lepszy. Jako jedyna potrafiła zrobić głębokie gardło. Za pierwszym razem nie mogłem uwierzyć jak to możliwe :) gdzie ona go pomieściła :) obecnie mężatka. Znalazła faceta z dłuższym od mojego ale mówi, że mój i tak jest najgrubszy ze wszystkich jakie miała :)

Była też jedna cycatka co przed pierwszym seksem chciała go nasmarować oliwką, bo się bała bez oliwy :P ale potem się przyzwyczaiła i na jezdzca brała go całego i jeszcze się dociskała :)
 
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

tak z ciekawosci duzo miales partnerek? tak pirazydrzwi ;)

czy zdarzylo Ci sie kiedys ze jakas laska narzekala ze jest za duzy? z moich obserwacji wynika ze to jakis mit - wiekszosc dziewczyn niby na poczatku sie boi i jest niesmiala, ale jak przyjdzie co do czego to odgonic od penisa ich nie mozna;)
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

Że za duży to żadna nie narzekała :) kutaskiem bawiło się 5 kobiet. Koleżanka lodziara bardzo go lubiła i często sama chciała mi possać :)

[ Dodano: Pią 18 Wrz, 2015 ]
a i była jeszcze taka rysowniczka co chciała, żebym był jej modelem do aktów ;)
 
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

redman32, Ciekawe historie :) wiec mozna uznac,ze duzy penis taki jak twoj dziala na kobiety jak afrodyzjak :) Redman jestes jedna z inspiracji znajdujacych sie tu osob,dzieki,ktorym postanowilem rozpoczac prace nad moim "penem" :)
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015   

a tutaj jest filmik z moim kutasem i ciężarkiem 5kg :)

http://zbiornik.com/video/45lYUeWZ/
 
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015   

Redman, Ty jakoś rozciągałeś więzadło wieszadłowate czy masz taką umiejętność od urodzenia? W kontekście, że są tu Koledzy, którzy boją się kutasa odgiąć całkowicie, prostopadle do pomiaru, to jesteś prawdziwym siusiakiem gumą :D
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015   

Tak jest z natury. Nic nie majstrowałem :) co to za problem z odginaniem kutasa?
 
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015   

Wiesz, przykładowo Kolega szkwał nie mogąc odgiąć penisa prostopadle do ciała tracił kilka centymetrów mierząc "od góry". Nie wiem czy faktycznie nie mógł czy bał się mocniej przycisnąć - pytaj szkwała. Natomiast jestem pewien, że niewielu byś znalazł śmiałków na wyciskanie więzadłem wieszadłowatym 5 kg :shock: . Także siusiakiem gumą, kutasem strongmenem :D jesteś.
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015   

a to ciekawe :)
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2015   

śmiesznie się dynda :)
 
 
18Shy 

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 20
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015   

Masz się czym chwalić, bardzo ładny :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group