Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z penisem, skóra sucha, wczesniej swędzenie,POMOCY
Autor Wiadomość
krystianka 

Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   problem z penisem, skóra sucha, wczesniej swędzenie,POMOCY

Witam.prosze o poradę. Ponad tydzien temu uprawiałem sex bez zabezpieczenia z kobieta. Nie byla to zadna przydrozna pani tylko dobra znajoma, ktora nie uprawia sexu na prawo i lewo. Otoz zaraz na drugi dzien po stosunku(w zasadzie calej nocy stosunków) moj penis byl opuchnięty, pomyslalem ze to od intensywności,ale gdy po 3dniach byl nadal opuchniety i zaczął na dodatek swedzieć to sie przestraszyłem. Wyczytalem aby stosowac masc clotrimazolum no i robie to od tygodnia. Opuchlizna zeszla po 2-3dniach i po tygodniu juz tez nie swedzi jednak na czlonku praktycznie na calej skorze pojawila sie delikatnie łuszcząca skóra, zaznaczam że to dopiero po ponad tygodniu. Czy jedno z drugim moze byc powiazane? Czy moze tamto swedzenie wyleczyłem a to delikatne luszczenie sie to cos innego? Od tamtego czasu nie uprawiwm sexu, znajoma tez twierdzi ze na nic nie choruje, ale jednak u mnie cos sie dzieje nie tak... co zrobic? Smarowac ta mascia dalej tylko teraz skorez zewnątrz tam gdzie sie łuszczy? Nie chciałbym odrazu isc do lekarza, prosze o jakis sposob aby to zlikwidować bez pomocy lekarza. No jak za tydzien nie zniknie to juz jednak rozwaze wizyte... hm a jeszcze dodam ze to co nazwałem łuszcząca sie skóra to moze nie łuszczy się aż tak bardzo, tylko ta skóra jest po prostu sucha. Mam 33 lata i nigdy zsdnych problemów nie mialem z członkiem.... dlatego mam stracha
 
 
boy2010 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 761
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

taki duży a boi się iść do lekarza :?: :roll:
nie zwlekaj tylko udaj się do niego :!: :shock:
nie ma co samemu tego leczyć bo nie wiadomo co to jest
_________________
1. Nie liczy się to, co masz, ale jak tego używasz.
2. Zawsze jest ktoś gorszy od ciebie.
3. Nie przejmuj się krytyką na temat swojego kutasa.

-------------------------------------------------
 
 
krystianka 

Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

A co kolego myslisz że to może byc? Mam stracha bo był ten sex...
no i nigdy nie miałem zadnych problemów ze sprzętem.
czyli dermatolog tak?
 
 
penis.com.pl
masturbator
bartosso 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Skóra może się łuszczyć i być wysuszona od maści. Pojawiło się jakieś zaczerwienienie?
 
 
krystianka 

Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Trochę mnie uspokoiles. Nie ma zadnych zaczerwien, plam ani innych rzeczy. Smaruje juz tydzień, poprzednie objawy ustąpiły ale teraz ta suchość sie pojawiła. Nic wiecej nie mam., chcialem jeszcze pare dni posmarować, ale jesli to przez maść to może warto odstawić ja..?
bo w sumie od dzis zacząłem smarowac tez ta mascia ale miejsca gdzie pojawila sie suchość.

Jest 22.50 i stwierdziłem, że
posmaruje jeszcze jutro 3razy maścią clotrimazolum i zobaczymy bo mam wrażenie jakby bylo jednak teraz troche lepiej...

[ Dodano: Sro 29 Paź, 2014 ]
Dzisiaj juz nie jest sucha skóra, tylko taki obszar ok. 1cm2 taki suchy i ciemniejszy jakby mial sie tworzyć strupek czy coś takiego, cos takiego . Nie wiem jak to okreslic.
 
 
bartosso 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014   

To według mnie skoro się zrobił jeszcze na tym strupek, to musiałeś trochę się drapać - w końcu swędziało :)
Według mnie nie masz się czym martwić, spróbuj jakimś nietłustym kremem posmarować po prysznicu.
 
 
krystianka 

Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   

Wlasnie sie nie drapalem. To taka krostka bardziej sie robi łuszcząca. Umówiłem sie do dermatologa ale na poniedziałek dopiero,niech obejrzy. Bede spokojniejszy. A nie powinienem sie właśnie posmarowac tlustym kremem zeby to natłuścic? Dzis rano juz tak zrobiłem. Posmarowalrm Linomag em. Ale juz teraz znowu tam sucho i krostka taka łuszcząca sie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group