Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   

MałyPotworek, nie ma żadnego odnośnika
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018   

MałyPotworek napisał/a:
Może trochę zaśmiecenia temat, ale co do tych zimnych pryszniców polepszających pracę jąder znalazłem pewien artykuł (ang). Troche zagmatwali sprawę. Ci co znają język niech przeczytają. Jak to się ma do waszych (przede wszystkim kadeona) praktyk?

https://www.naturallyhard...one-production/



Nie wiem Małypotworku :D , nie znam na tyle dobrze angielskiego by to zkumac o co biega :P .

[ Dodano: Nie 08 Kwi, 2018 ]
Witajcie nie pisałem tydzień temu nie zdałem relacji bo nie stety musiałem przymusowo zrobić sobie tydzień przerwy dla czego?, zapraszam do lektury.

Przyczyna były moje mięśnie PC a tak właściwie ich trening wiedziałem już wcześniej ż trenin PC JEST NIE DLA MNIE ale wcześniej ćwiczyłem je prawie codzień i mocno forsowałem, wiec poszedłem po rozum do głowy i ćwiczyłem je tylko 3 razy w tyg co drugi dzień i znacznie obnizyłem iłośc zacisków powturzen do 100 na treningu.
Ale i to za dożo po trzech tygodniach takiego treningu i tak je przetrenowałem co wynikiem było pogorszenie erekcji za nic nie mogłem uzyskać 100% tylko jakies 85-90% mięsnie PC osłabły raptownie i druga negatywna cecha nie mogłem zapanować nad wytryskiem tak chciało mi sie wystrzelić że działo sie to mimo mojej usilnej kontroli dochodziło do samo istnych wytryskow i wycieków spermy wiec i nie mogłem dobrze trenować bo erekcja jeszcze bardziej osłabła:(( i nie miałem wyjscia musiała być przerwa miną tydzień i od wczoraj znowiłe treningi gdyz poranne wzwody juz prawie uzyskały swoja dawna siłe a wczoraj na treningu penis prawie że stał na swoje dawne 100%:)). WIĘC WRACAM I BACK.

Ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło straciłem tydzień ale zyskałem wiedze i potwierdzenie swojej tezy że trening PC jest nie dla mnie ja juz z natury mam bardzo silne mięsnie PC, gdyż moje strzały sa zawsze solidne nie chce się chwalic ale kiedys sprawdziłem jak daleko moge wystrzelić sperme po tygodniu celibatu i wyniki preszły moje oczekiwania byłem w stanie wystrzelic sperme na około 2,5m a było jej tyle że bal stołu był spryskany na całej długości. Wiec myśle że tak można okreslic siłe miesni PC i jak masz silne mocne wytryski zawsze bede mocne i energiczne a jak masz słabe miesnie PC to sperma tylko wycieka z penisa z cewki moczowej i tozaczelo tez mi sie dziac jak były przetrenowane u mnie sam trening jelq i stawienie penisa na 100% jest juz wystarczajoncym treningiem miesni PC i jak do tego doszedł dedykowany trening to nie ma bata przetrenowanie pewne, wiec zamykam trening PC i juz do niego nie wracam.

Ok dobra wracamy do treningu


Trening
W treningu zaszła pewna zmiana a własciwie nowy rodzaj treningu, ale wszystko po kolei: Więc tak rozgrzewka wiadomo edging z oliwka bambino lub prysznic Jelq wykonuje po 1200 powturzen 600 rano 600 przed snem i na razie sie tego trzymam jest to wystarczajonca ilosc dla mojego penisa na ten czas czyli na jednej sesji 200 do przodu przed siebie 200 do dołu i 200 lewo prawo na razie tak pozostanie.

Teraz opisywana zmiana:).
Trening nr 2
Wic wymyśliłem nowy trening wczesniej chciałem wykonywać to za pomocą expendera ale nie stety okazał się za mały na mojego grobego penisa i nie mogłem go założyc wiec sobie myśle co tu można zrobić i analogicznie podobny a włąsciwie ten sam efekt da wieszanie ciężarków:) i to było to:).
Trening polega na zawieszeniu ciężarka około 700gr na 20 min po treningu w stanie spoczynku co dodatkowo rozciaga mojego penisa w zwisie do 16cm około po skonczonym treningu penis ma 15cm w zwisie a z ciezarkami tak jak napisałem 16cm i tak przez 20min teraz sie zastanawiam nad dalsza progresia tego treningu czy dodac wiekszy ciezarek za jakis czas czy wydłożyc czas hmm. Ok dobra to by było na tyle za tydz dalsza relacja.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

Kadeon!
Założyłem 19 grudnia 2017 temat "Ćwiczenia muskulatury genitalnej", w którym wypowiadam się na temat ćwiczeń Kegla.
Poruszałem tę sprawę w wielu innych wypowiedziach.
Generalnie, ostrzegam chłopaków przed skutkami przetrenowania tych mięśni. U ciebie wystąpił ten efekt, w postaci osłabienia erekcji. Inni mają z tym większe kłopoty.
Jest całkiem duża grupa mężczyzn, którzy cierpią na zespół bólowy dna miednicy. Nie ma na to skutecznego lekarstwa. Pomaga jedynie gimnastyka rozluźniająca mięśnie Kegla.
Podawałem też stronę Wiliama Zmachińskiego,
https://www.prostate-mass...ml#.Wsx64Wch3ow
na której facet doradza jak walczyć z bólem prostaty. Podobno, połowa mężczyzn po 50-ce skarży się na tę dolegliwość. Ja, takich problemów, na szczęście, nie mam. Być może dlatego, że prowadzę intensywne życie seksualne i dbam o zdrowie (pestki z dyni).

Prawie 20 lat temu przeczytałem w Internecie, jak ważne są ćwiczenia Kegla i należy je ćwiczyć w każdym miejscu i czasie. Wziąłem to na poważnie. Skutek był taki, że nabawiłem się ciężkiej nerwicy, z którą borykałem się przez wiele lat. Nerwica zaś, to nie jest stan podenerwowania, tylko ciężka choroba duszy i ciała, objawiająca się trwałym lękiem i depresją. Często pojawia się niespodziewanie, i z dnia na dzień lądujemy na samym dnie piekła.

Po latach wróciłem do tych ćwiczeń, ale wykonuję je bardzo ostrożnie. Szczerze mówiąc, wątpię, aby miały wpływ na moje męskie parametry.
Trening PP, niezależnie od poprawy rozmiarów, przywrócił mi osłabioną wiekiem erekcję i wrażliwość seksualną. Jeśli jestem wypoczęty i wyspany (z tym jest najgorzej po 60-ce), nie mam problemów ze wzwodem i jego utrzymaniem.
Podobno Kegel zwiększa siłę i objętość wytrysku. Mnie, na tym nie zależy. Każdą sesję kończę w pochwie małżonki, jak Pan Bóg przykazał. Sperma jest cennym lekarstwem i odżywką dla kobiety. Nie należy jej marnować.

Obecnie trening mięśni ł-g ograniczam do kilku zaciśnięć podczas porannego wzwodu, aby postawić penisa na 110%.
Niezależnie od tego, angażuję te mięśnie mimochodem, trenując muskulaturę genitalną (i brzuszek przy okazji).

Kończąc, jeszcze raz apeluję o złoty umiar podczas treningu mięśni Kegla, a jednocześnie zachęcam do ćwiczeń muskulatury krocza i starań o płaski brzuch. Sadełko na podbrzuszu zabiera przecież cenne centymetry, o które walczymy w ramach PP, i znacznie pogarsza naszą atrakcyjność w oczach kobiet.
 
 
penis.com.pl
masturbator
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

tom-sta664 napisał/a:
Kadeon!
Założyłem 19 grudnia 2017 temat "Ćwiczenia muskulatury genitalnej", w którym wypowiadam się na temat ćwiczeń Kegla.
Poruszałem tę sprawę w wielu innych wypowiedziach.
Generalnie, ostrzegam chłopaków przed skutkami przetrenowania tych mięśni. U ciebie wystąpił ten efekt, w postaci osłabienia erekcji. Inni mają z tym większe kłopoty.
Jest całkiem duża grupa mężczyzn, którzy cierpią na zespół bólowy dna miednicy. Nie ma na to skutecznego lekarstwa. Pomaga jedynie gimnastyka rozluźniająca mięśnie Kegla.
Podawałem też stronę Wiliama Zmachińskiego,
https://www.prostate-mass...ml#.Wsx64Wch3ow
na której facet doradza jak walczyć z bólem prostaty. Podobno, połowa mężczyzn po 50-ce skarży się na tę dolegliwość. Ja, takich problemów, na szczęście, nie mam. Być może dlatego, że prowadzę intensywne życie seksualne i dbam o zdrowie (pestki z dyni).

Prawie 20 lat temu przeczytałem w Internecie, jak ważne są ćwiczenia Kegla i należy je ćwiczyć w każdym miejscu i czasie. Wziąłem to na poważnie. Skutek był taki, że nabawiłem się ciężkiej nerwicy, z którą borykałem się przez wiele lat. Nerwica zaś, to nie jest stan podenerwowania, tylko ciężka choroba duszy i ciała, objawiająca się trwałym lękiem i depresją. Często pojawia się niespodziewanie, i z dnia na dzień lądujemy na samym dnie piekła.

Po latach wróciłem do tych ćwiczeń, ale wykonuję je bardzo ostrożnie. Szczerze mówiąc, wątpię, aby miały wpływ na moje męskie parametry.
Trening PP, niezależnie od poprawy rozmiarów, przywrócił mi osłabioną wiekiem erekcję i wrażliwość seksualną. Jeśli jestem wypoczęty i wyspany (z tym jest najgorzej po 60-ce), nie mam problemów ze wzwodem i jego utrzymaniem.
Podobno Kegel zwiększa siłę i objętość wytrysku. Mnie, na tym nie zależy. Każdą sesję kończę w pochwie małżonki, jak Pan Bóg przykazał. Sperma jest cennym lekarstwem i odżywką dla kobiety. Nie należy jej marnować.

Obecnie trening mięśni ł-g ograniczam do kilku zaciśnięć podczas porannego wzwodu, aby postawić penisa na 110%.
Niezależnie od tego, angażuję te mięśnie mimochodem, trenując muskulaturę genitalną (i brzuszek przy okazji).

Kończąc, jeszcze raz apeluję o złoty umiar podczas treningu mięśni Kegla, a jednocześnie zachęcam do ćwiczeń muskulatury krocza i starań o płaski brzuch. Sadełko na podbrzuszu zabiera przecież cenne centymetry, o które walczymy w ramach PP, i znacznie pogarsza naszą atrakcyjność w oczach kobiet.



Dzienki Wielkie tom że odpowiedziałeś bardzo mi zależało bys sie wypowiedział i wnioskuje z twoich wypowiedzi że te ćwiczenia kegla sa potrzebne jedynie tym co maja z nimi fiziologiczny problem czyli miesnie kegla sa za słabe i wtedy nalezy je cwiczyć tak??. U kogos takiego jak nie ma takiej potrzeny gdyz miesnie sa juz naprawde silne mam silne potwierdzenia swojej tezy np moj penis w trakcie orgazmu dosławnie cały pulsuje jak bym wykonywał zaciski kegli i sie rusz rytmicznie wypychajonc bardzo obficie sperme po prostu nia strzelam bardzo mocno mi wystarcza dwa dni trzy dni przerwy od poprzedniego wytrysku i kolejny jest rownie mocno obfity a po dłuzszym celibacie wrecz zalewam wszystko tak kegle pompuja sperme.

WIEC JELI TAK JEST TO MI TE CWICZENIA WOGOLE SA NIE POTRZEBNE ZGADZA SIE CHYBA ZE W STARSZYM WIEKU JAK ZAUWAZE ZE OSŁABNA ZGADZA SIE???.

I jeszcze mi powiedz jak przez te ćwiczenia kegli nabawiłeś sie depresji jak mozesz??, czy to nie było tak że ćwiczyłeś je i nie wiedziałeś ze one pogorszyły ci erekcje i myslałes ze cos nie tak z twoim penisem i erekcje tracisz i depresja dopadła??:(.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

Jeśli często stawiasz swojego przyjaciela do pionu (może poziomu), to tym samym angażujesz mięśnie Kegla.
Jednak, kondycja tych mięśni jest sprawą osobniczą. Niektórzy muszą je ćwiczyć, aby nie zbłaźnić się przy kobiecie. Większość (moim zdaniem) takich działań nie potrzebuje.
W moim pokoleniu, dawniej, nikt nie słyszał o takich ćwiczeniach. Problemy z erekcją w starszym wieku biorą się głównie ze słabego krążenia i niskiego testosteronu, co przekłada się na obniżone libido.
Pytałeś o moją przygodę z depresją.
Pierwsze objawy, które obserwowałem po ćwiczeniach Kegla to wzrost podniecenia seksualnego. Z dnia na dzień coraz większe, przechodzące w stan półorgazmiczny. Objawy podobne do tzw. efektu Kundalini. Bezsenne noce i narastający lęk. Towarzyszyły temu silne bóle kręgosłupa i bóle w kroczu. Azja Tuhajbejowicz nawlekany na pal musiał czuć się podobnie. Trwało to około miesiąca. Odstawiłem Kegla, ale depresji nie potrafiłem. (Kto to potrafi?).
Lekarstwa, które zaordynował psychiatra, wykastrowały mnie chemicznie. Zresztą w takim stanie nie ma się ochoty na seks, czy na cokolwiek. Jedynym pragnieniem jest umrzeć jak najszybciej. Żałowałem, że jestem katolikiem i nie mogę się powiesić, bojąc się potępienia.
Ten epizod trwał ponad rok.
Drugi, wydarzył się po kilku latach, kiedy zdążyłem zapomnieć o wszystkim. Wróciłem do ćwiczeń Kegla na próbę, bo nie byłem do końca przekonany, że to one były przyczyną mojego nieszczęścia. Niestety, nerwica powróciła z całą niszczącą siłą. Efektem - dwa lata wyjęte z życiorysu.
Z perspektywy czasu, nie żałuję tych lat cierpienia, bo zmieniły mnie na korzyść. Ale to nie jest miejsce na takie wynurzenia.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2018   

Tom biedaku to swoje przeszedłeś w życiu popatrz że niby nie winne ćwiczenie kebla tak może zniszczyc zycie seksulane mezczyzny co za tym idzie doprowadzic do depresji i zalamania bo tak naprawde nie zdawales sobie sprawy co sie z toba dzieje pewnie myslales ze to przyczyna jakiejs choroby i im dlozej byles w tym stanie tym bardziej i mocniej napedzalo to twoja psychike ze jako mezczyzna w lozku nie mozesz :( :( :( .

Ale wyszedłes z tego teraz juz wiesz jaka była przyczyna i jestes silniejszy psychicznie i dzienki Wielkie za ta wypowiedz potwierdziałes moje założenia że cwiczenia PC KEGLA sa dla tych co maja słąbe te miesnie i ich problem wiąze sie z tego ze potzrbuja ich wzmocnienia a co do osob ktore maja te miesnie odpowiednio mocne tylko zaszkodza tak jak Tobie czy mi.
Ja dopiero teraz dochodzę do siebie po około 3 tyg od odstawienia tych ćwiczeń już prawie mi sie te mięśnie zregenerowały.


Ok a teraz co moja tygodniowa relacja z treningu.
Więc tak żadnych zmian nie ma na razie nie ma potrzeby ich wprowadzania penis rośnie dobrze reaguje na bodźce wiec po prostu kontynuuje dalej obecny trening.

Trening
Rozgrzewka z oliwka bambino edging u mnie 10min mi wystarcza lub wmasowuje oliwke w penisa przez 10min na jedno wyjdzie zalezy jak mam ochote. Jelq czyli dziennie po 600.( Mała poprawka jednka zdecydowałem sie dołożyc po 100 jelq rano i wieczorem czyli robię 700 rano 700 wieczór te ostatnie po 100 są na wprost), do końca nie wiedziałem czy to zrobić ale moj penis wyraźnie zaczyna dawać znac że może więcej treningu dostać wiec nie będę czekał czas na zmianę i robimy po 700 w tym tygodniu dalej zobaczymy:).
Po treningu wieszam ciężarki na 20min delikatnie zwiększyłem ciężar do 750gr, za tydzień myślę przyczepić 1kg.

Aha za kilka dni zmierzę go dokładnie i podam wymiary ile uzyskałem przez miesiąc treningu pozdro.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

Mój przypadek powinien skłaniać do ograniczonego zaufania, kiedy napotykamy w Internecie rewelacyjne porady na poprawę potencji i męskich parametrów.

Ćwiczenia Kegla wymyślono dla kobiet, i tu się sprawdzają. Szczególnie w starszym wieku, kiedy narządy płciowe kobiety ulegają degradacji.
Znakomite efekty dają kulki gejszy, przywracając pochwie odpowiedni zacisk podczas penetracji.
W przypadku starszych mężczyzn Kegel również może pomóc. Na przykład w poprawie erekcji, trzymaniu moczu itp.
U młodych panów, łatwo te mięśnie przetrenować, i wtedy efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Ja i ty, doświadczyliśmy tego na własnej skórze.

Kadeon!
Uważam, że twoja metoda zimnego prysznica na męskie genitalia jest rewelacyjna. Stwierdziłem, że pod wpływem lodowatej wody mój penis goi się błyskawicznie po każdej kontuzji, jakie często mi się przytrafiają. Ponadto poprawia się wrażliwość na bodźce.

Gorąca woda, niestety, osłabia tę wrażliwość. Być może, dla młodych chłopaków, cierpiących na przedwczesny wytrysk, nie jest to problem.

Wraz z nastaniem wiosny, rozpoczynam praktykę zimnego prysznica na całe ciało, rano i wieczorem. Przynosi to zauważalną poprawę potencji i ogólnie samopoczucia.

Mój Boże, ileż to trzeba się namęczyć, aby zachować męską sprawność do późnej starości.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

najwazniejsze ze jest ochota, to sie chwali! chyba Tom jestes ewenementem - w tym wieku dziadki juz tylko przed tv przesiaduja, szacunek!
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

Jak bera834 powiedział szacunek dla Ciebie Tom i brawa no i ciesze sie ze moja porada zimnych prysznicy tak tobie pomogła:) a z ćwiczeniami kegal wiadomo dajemy sobie spokój to nie dla Nas.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Kadeon, daj znac czy kombinujesz dalej z wieszaniem ciezarkow. i jak to rozwiazales aby sie nie zeslizgiwalo;) mysle zeby zastapic expandera po treningu z pompka wlasnie wieszaniem. moze byc dobre polaczenie.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

bear834, rozwiązałem to bardzo prosto mianowicie mój przyjaciel ma grzybek obwodem nie co większy nic trzon jak patrzeć z góry i miedzy trzonem a grzybkiem jest dodatkowe zwężenie na łączeniu wiec zakładam opaskę zrobiona z takiego plecionego czarnego sznurka która obwodem jest nie co większa nic grzybek i jak to wszystko wisi pod obciążeniem ładnie się blokuje w tym zwężeniu i zapiera o grzybek:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Sowa27 

Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: ŚLIWICE
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Witajcie Panowie , bardzo mnie zmotywowaliście waszymi historiami i też od 3 tygodni jadę z koksem , 4x w tygodniu jelqing w seriach 4x150 powtórzeń i 10-20 min pompki :) Przeczytałem prawie wszystkie Twoje strony Kadeon wielki szacun za wytrwałość , oraz oczywiście Bear ... Mam do was pytanie skąd zamawialiście większe pompki, moja ma tylko 4.5 cm średnicy co daje ca. 14 cm obwodu i niestaty mały trochę ciśnie w czasie pompowania na ściany.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

WITAJCIE MAM DLA WAS PEWNE WIADOMOŚCI ODNOŚNIE SIEBIE SWOICH PRZEMYŚLE, SWOJEGO ŻYCIA I CO ZAMIERZAM ZROBIĆ DALEJ.
PIERWSZA RZECZ KONCZE DEFINITYWNIE Z CWICZENIAMI Z POWIENKSZANIEM PENISA TO KONIEC DEFINITYWNY!!!, DLA CZEGO??.
W MOIM ŻYCIU WUDARZYŁO SIE WIELE ZŁEGO TRUDNYCH CHWIL I NADAL SIE DZIEJE, PRZESZEDŁEM PRZEMIANE MODLONC SIE DO BOGA COS POSTANOWIŁEM I PRZYŻEKŁEM PANU BOGU I SOBIE ALE TO MOJA TAJEMNICA NIECH ZOSTANIE TO MIEDZY BOGIEM A MNA.MOJA PRZEMIANA POLEGA NA TYM ŻE JESTES SERCEM I DUSZĄ ROMANTYKIEM ZAWSZE BYŁEM UMIEM PRZEKAZYWAĆ SŁOWA I TRESC SERCA SŁOWAMI WIERSZE GŁOWNIE KIEROWAŁEM DO SWOJEJ UKOCHANEJ KTORA JEST BYŁA I BEDZIE MOJA MUZA I NATCHNIENIEM NA ZAWSZE TO DLA NIEJ PISAŁEM I BEDE PISAŁ, OBECNIE NIE PISZE ALE O TYM POZNIEJ. OPISZE KAWAŁEK SWOJEGO ŻYCIA, NA POCZONTEK POWIEM WAM COŚ MOŻECIE WIERZYĆ LUB NIE ALE PRZEŻYŁEM MIŁOŚC TAK WIELKA I PRAWDZIWA ŻE MOŻE ZROZUMIEDZ TO TYLKO KTOŚ KTO ZAZNAŁ JEJ ROWNIERZ MIŁOŚC JAK Z TYTANIKA WIERZCIE LUB NIE PODAM JEDNO Z UCZUC KTORE TEMU TOWARZYSZY CZY KTOŚ Z WAS SPOTYKAJONC DRUGA OSOBE POCZUŁ NIE TYLKO ŻE SIE ZNACIE OD ZAWSZE ALE COŚ TAKIEGO ŻE WASZE DUSZE SA POŁONCZONE TYM SAMYM LOSEM TYM ŻE JUZ NIE RAZ SIE SPODKAŁY CZY CZULIŚCIE COS TAKIEGO ŻE NAWET JAK BY TA OSOBA ODESZŁA Z TEGO SWIATA TO BEDZIESZ JA KOCHAŁ NA ZAWSZE I NIE BEDZIESZ W STANIE POKOCHAC JUZ NIKOGO INNEGO A GDY I NA CIEBIE PRZYJDZIE CZAS TO TWOJA DUSZA ZNOW POŁONCZY SIE Z NIA I BEDZIECIE SIE SZUKAC W NOWYM ZYCIU W NOMYM BYCIE CZY CZULISCIE ZE TAKIEJ MILOSCI SMIERC NIE ROZDZIELI????????????, ZASTANOWCIE SIE DOBRZE I SAMI SOBIE ODPOWIEDZCIE NA TO PYTANIE JA MOGE POWIEDZIEC ŻE TAK TAK WŁĄSNIE JEST TAK CZUJE WIEM ZE JEDNO ZYJE DLA DRUGIEGO I JEDNO BEZ DRUGIEGO NIE ZAZNA NIGDY SZCZESCIA I SPEŁNIENIA, NAWET CZUJE ZE NIE CHCIAŁ BYM DALEJ BEZ NIEJ ZYC TAK PO PROSTU JEST, ONA JEST WAZNIEJSZA NIZ JA SAM MOJ LOS TO JEJ LOS I NA ODWROT.

TO JEST MOJ BIAŁY WIERSZA NAPISZE CO CZUJEMY DO SIEBIE:

''LEZYMY BLISKO SIEBIE PATRZYMY SOBIE W OCZY W BLASKU KSIEZYCA CZUJE JEJ BICIE SERCA GDY REKE PRZYKŁADAM DO JEJ PIERSI A TRZYMAJONC JA W RAMIONACH CZUJE ZE MAM WSZYSTKO CAŁE SZCZESCIE CAŁY SENS ZYCIA A JEJ DOTYK TO JAK ANIELSKI DOTYK SŁOWA WYPOWIEDZIANE PRZEZ JEJ USTA SA MELODIA DLA MOICH USZU ONA CZUJE SIE PRZY MNIE SZCZESLIWA, SPEŁNIONA, BEZPIECZNA I KOCHANA PATRZY MI GŁEMBOKO W OCZY NIE ODWRACA WZROKU I PRZESZYWA MOJE SERCE JAK SZTYLET MIŁOSCI A JA WIDZE JEJ ZAKOCHANE SERDUSZKO JAK DLA MNIE BIJE NIE POTRZEBA SŁOW NIE POTRZEBA GESTOW JESTESMY TYLKO MY I NASZA MIŁOŚC''


I TERAZ SŁOWA KRYTYKI DLA SIEBIE NIE WIEM DLA CZEGO POWIENKSZAŁEM PO CO TO MI POTRZEBNE MAJONC TAKA MIŁOŚĆ OK DOBRA WIEM CHCIAŁEM UDOWODNIC ZE SIE DA ALE TAK NAPRAWDE PO CO PO CHOLE..... ONA MNIE KOCHA I AKCEPTUJE TAKIM JAKIM JESTEEM I NIE WARZNE CZY MAM W GACIACH 15, 17 CZY 20 CM, TAK ZAGADZA SIE POWIENKSZAŁEM TEZ ZE SWOJEJ MESKIEJ PROZNOSCI BO KAZDY FACET CHCE MIEDZ WIENCEJ MOZE TO JEST DOBRE DLA KOGOS KTO NIE MA STAŁEGO ZWIAZKU I TAKIEJ MIŁOŚCI DLA KOGOS KTO NIE CHCE TAKIEGO ZWIAZKU I TAKIEJ MIŁOŚCI DLA KOGOS KTO CHCE PROWADZIC INNE ZYCIE SPOTYKAC SIE Z BABECZKAMI ITD TO MOZE I DOBRE ROZWIONZANIE BY ZAINPONOWAC TYM CO SIE POSIADA WIADOMO SA KOBIETY TO CO LUBIA WIADOMO KOBIETA CO NA SEKS JEST NASTAWIONA TYLKO I WYLACZNIE MOZE LUBIC I SZUKAC WIELKICH PENISOW ALE MYSLE ZE TAK NAPRAWDE NAJWAZNIEJSZE JEST UMIEJETNOSC SZTUKI KOCHANIA SIE BY WIEDZIEC CO I JAK POSTEMPOWAC Z KOBIETA W LOZKU TAK WLASNIE MYSLE NAPRAWDE I DLA KOBIETY KTORA NAPRAWDE CIE KOCHA NIE WAZNE JAKIEGO MASZ UWIERZ MI MILOSC POLEGA NA TYM ŻE BEDZIE ZAWSZE I BEDZIECIE SIE KOCHAC ZAWSZE A W LOZKU Z TAKA WLASNIE OSOBA OSIAGNIECIE GORY SWOICH UMIEJETNOSCI POD WARUNKIEM ZE BARDZO MOCNO KOCHACIE TA OSOBE I CHCECIE JEJ DAC TO CO NAJLEPSZEGO W ZWIAZKU I W LOZECZKU POD WARUNKIEM ZE BEDZIE WAM ZALEZEC NA JEJ DOBRU SZCZESCIU I PRZYJEMNOSCI W LOZKU I NIE TYLKO, A TO TYLKO KILKA SŁOW KTORE MOGA OPISAC MILOSC PRAWDA TAKA ZE KSIAZKE BYM NAPISAŁ I WYRAZIŁ JA WIELOMA SPOSOBAMI A JESLI KTOS MYSLI ZE MILOSC SIE WYRAZA TYLKO I WYLONCZNIE WIELKOSCIA PENISA TO JEST W BLENDZIE A CO JAK DRUGA OSOBA BEDZIE MIEDZ POWAZNY WYPADEK I NIE BEDZIE SIE MOGŁA KOCHAC TO JA ZOSTAWICIE BO JUZ SEKSU NIE MOŻE UPRAWIAĆ???, JAK TAK JESTESCIE IDIOTAMI PRZEPRASZAM ZA WYRAZENIE ALE CHODZI O TO ZE BYSCIE MNIE ZROZUMIELI CO JA MAM NA MYSLI PISZE OTWARCIE SZCZEZE WYLEWAM SŁOWA PROSTO NA PAPIER, WIEC DOKONCZE JAK BYSCIE ODESZLI OD TAKIEJ OSOBY TO ZNACZY JEDNO ZE NIE ZASŁUGUJECIE NA TAKA WIELKA MIŁOŚC A BYLISCIE Z TA OSOBA TYLKO PRZEZ PRYZMAT SEKSU DLA CZEGO BO MIŁOSC TO TAK ZE POSWIENCENIE DLA DRUGIEJ OSOBY, I WIELKOSC PENISA NIC TU NIE MA DO RZECZY BO KOBIETA KOCHANA I MAJONCA TWOJA MILOSC
BO BEDZIESZ CHCIAŁ JEJ DAC TO CO MASZ NAJLEPSZEGO W SERCU I OD SIEBIE CZYLI ROWNIEZ I W LOZECZKU BEDZIESZ CHCIAL JA ZASPOKOIC BEDZIESZ DBAŁ O JEJ PRZYJEMNOSC CZESCIE I BY SIE CZUŁA DOBRZE I JAK JEJ TO DASZ ONA ODDA CI TYM SAMYM I MYSLISZ ZE WIELKOSC PENISA MA TU COD DO GADANIA NIE NIE MA NIC!!! I ZROZUM TO WBIJ SOBIE DO GŁOWY!!!.

DOJRZAŁEM WRESZCIE BY TO WSZYSTKO ZROZUMIEDZ I CZUŁEM ZE MOJE SERCE ZE MOJE SUMIENIE KŁUCI SIE Z TYM CO JA ROBIE ZE GO POWIENKSZAM NIE POTRZEBNIE BO MAM WSPANIAŁA KOBIETE KTORA WOGOLE NA TO NIE PATRZY TAK MOWI ZE JESTEM WSPANIAŁY BOSKI W LOZKU I MA TYLE ORGAZMOW ALE NIE PRZEZ PRYZMAT MOJEGO PENISA A TEGO CO JA JEJ DAJE ZE STARAM SIE O JEJ PRZYJEMNOSC BY JEJ BYLO DOBRZE I JAK NAJLEPIEJ BO JA KOCHAM PRAWDZIWA SZCZERA MILOSCIA WYRAZONA CZYSTA I SZCZERA INTEPRETACJA MOJEGO SERCA.


A TERAZ W JEJ I MOIM RZYCIU DZIEJE SIE BARDZO BARDZO BARDZO ZLE NIE JESTESMY SOBA MAMY PROBLEMY ALE NADAL SIE KOCHAMY CALY CZAS JESTESMY ZE SOBA I BEDZIEMY WALCZYC DO KONCA. WCZESNIEJ BYEZ TYCH PROBLEMOW BYLO WSPANIALE ZYLISMY SZCZESLIWI CIESZYLISMY SIE SOBA SPEDZALISMY CZAS GODZINAMI PATRZONC SOBIE W OCZY I KAZDA CHWILA CZY MOMENT BYLA MAGICZNA A TERAZ BYM RZEKŁ NA WAGE ZŁOTA BEZCENNEGO KLEJNOTU BO NIESTETY PROBLEMY DOPADŁY NAS I NIE MA JUZ TYCH MIŁYCH CHWIL I SPEDZANIA CZASU TE PROBLEMY PRZYTŁACZAJA NAS NIE MOZEMY SPAC PO NOCACH NIE MORZEMY ODYCHAC SPOKOJNIE JA BOJE SIE O MOJA UKOCHANA PRZYZEKLISMY SOBIE ZE NIC SOBIE NIE ZROBIMY A W PRZESZLOSCI CHCIELISMY SIE POZABIJAC NAWET ALE MILOSC NAM NIE POZWOLILA I TERAZ KAZE NAM WALCZYC I WALCZYMY CHODZ JESTESMY NA KOLANACH PODEJMUJEMY WYBORY ROZNE W ZYCIU JEST TO WALKA O PRZETRWANIE POSWIENCILEM SIE DLA NIEJ ROBIE I ZROBIŁEM CO TYLKO MOGE DLA NIEJ TERAZ WSZYSTKO WISI NA WLOSKU SYTUŁACJA JEST NIE PEWNA, BOZE PRZEPRASZAM ZE WZYWAM TWOJE IMIE ALE MAMY ZA SOBA WIELE DZIESIONTKI NOCY PRZEPŁAKANYCH ZYCIE W STRESIE, ALE WALCZYMY DALEJ WALCZE DLA NIEJ NIE POZWOLE JEJ I SOBIE SIE PODDAC CHODZ BYM MIAŁ SIE CZOŁGAC I ŁOKCIAMI ISC DO PRZODU BEDE SZEDŁ A DRUGA RENKA TRZYMAŁ JA PRZY SOBIE
TAKA WŁĄSNIE JEST MIŁOŚC. NIE BEDE PISAŁ JAKIE MAMY PROBLEMY TO ZBYT OSOBISTE I KASIAZKE I ROWNIEZ Z TEGO BYM NAPISAŁ, WIEM JEDNO ZE JAK WYJDZIEMY Z TEGO A WIERZE ZE WYJDZIEMY TO MIŁOŚĆ TAK W NAS SIE ROZPALI ZE 10000000000000 SIŁA ZE NIC NAS NIE ZATRZYMA, KTO WIE BYC MOZE KIEDYS NAPISZE KSIAZKE O MILOSCI. A TYM CZASEM NIE POPRAWIAM BLENDOW NIECH ONE BEDA MOJA WIZYTOWKA ZAPAMIENTAJCIE MNIE DOBRZE KOCHANI I PRZEPRASZAM ZA SLOWA KTORE KOGOS MOGA TU URAZIC ALE CHCIALEM DOSŁOWNIE I KONKRETNIE PRZEDSTAWIC TO CO MYSLE I CZUJE
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

No i widzisz jak to jest...jedni mają dostatek, ale są samotni, inni mają wiele kobiet i uczucie pogoni za wiatrem, Ty masz teraz problemy, które doskwierają, ale masz miłość.

Od zarania dziejów to miłość uznaje się za cnotę najwyższą, wiec można powiedzieć, że wygrałeś życie. Jeśli miłość wypełnia człowieka to żaden problem go nie pokona, więc to godny sojusznik w pokonywaniu przeciwności losu.

Co do powiększania. Myślę, że kiedyś wypada przestać. Szczególnie w Twoim przypadku, gdzie masz kawał lachy:) Szczerze mówiąc gdybym ja miał jedną kobietę i kochalibyśmy się to pewnie nie wpadłbym na pomysł z powiększaniem. To po prostu niepotrzebne. Mój styl życia uzasadnia to bardziej. To ma po prostu większe znaczenie, kiedy relacja jest seksualna, a nie emocjonalna.

Tym bardziej, że Twoja partnerka tego nie oczekuje. To już zupełnie podkreśla bezcelowość działań. Przynajmniej zobaczymy co się z nim będzie działało kiedy zabierzesz mu ćwiczenia. Jakieś doświadczenie naukowe.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

Dzienki rafal, piękne słowa dziękuje odpowiem na nie tak masz racje może nie wygrałem życie nie w tym sensie bo wygram życie z moja Ukochana jak wyjdziemy z tego ale masz racje jestem spełniony w miłości i zapewne to miałeś na myśli. Tak miłośc to najwyższa cnota powiem więcej jak teraz w tym momencie miałbym przestac istniec to moge powiedzieć że żyłem pełnią życia ktore dało mi najwieksza wartośc Prawdziwa Miłośc i nic wiencej juz mi nie potrzeba a szczesciem jest dawac z siebie wszystko dla tej drugiej osoby sprawiac by sie usmiechała i była szczesliwa jej szczescie jej usmiech jest moim, a teraz jej smutek jej łzy i zmartwienia moimi taka jest własnie Miłośc Kocham ja ze wszystkimi jej zaletami i wadami i własnie w wadach jej ja jestem jej uzupełnieniem a ona moim uzupełnieniem nie ma ideałow i całe szczescie bo nawet kocham ja za jej słabe strony zawsze ja pokieruje a ona mnie potrzebujemy siebie nawzajem, ona jest moja Arwena a ja jej Aragornem.

A teraz Nasze losy sie ważą boje sie ze ja strace że odejdzie(nie ze mnie zostawi ale może stracic zyci..... :cry: :cry: :cry: nie dokończę tego i wypluje) jak bieg wydążeń bedzie najgorsza wersja ktora może sie spełnić jedno wiem zrobię wszystko by tak sie nie stało nawet za cene swojego życia.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group