Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 14 Paź, 2014   Jelq moje efekty Ćwiczeń

Witajcie.
Miałem tego nie pisać i nie zakładać tematu, bo zaraz ktoś mnie o hipokryzje posądzi i zmianę zdania, ale wcale o to nie chodzi nadal uważam że technika i umiejętności ponad wszystko taka jest prawda a w dalszej części wyjaśnię dla czego to robię więc zapraszam do poradnika.




Jeszcze kilka słów odnośnie całego Poradnika o powiększaniu.
Jak wiecie poradnik cały czas się rozwija jak na razie są podane tak naprawdę ogólne informacje jak ćwiczyć resztę wiedzy zdobywam w trakcie i wymieniając się z Wami informacjami tak że jest to tez metoda prób i błędów. Dla tego tez pełny poradnik jak dokładnie ćwiczyć i co robić by miedz efekty ukaże się po zakończeniu całego programu i ogłoszeniu ostatecznego SUKCESU w tej dziedzinie. Tak że proszę Was o cierpliwość i wszelkie niedomówienia będziemy w trakcie wyjaśniać i rozwiązywać Razem mam nadzieje.




Musze sprawdzić czy to prawda czy da się powiększyć ćwiczeniami takimi jak jelq. Kto śledzi moje posty sprzed więcej niż roku ten wie że ćwiczyłem kiedyś jelq i udało mi się z 14,3cm po około trzech miesiącach podbić obwód mojego wojownika do 16,1 cm i w tych granicach zostało i nie spada a rekord był 17cm! obwodu ale po części lekka opuchlizna i sie unormowało do tych 16,1cm:)ob. Aha długość nie wiem ile bo w tym czasie tez przytyłem więc może i coś też ale bardzo mało bo tkanka tłuszczowa przykryła rezultaty a przytyło mi się sporo pamiętam w tym czasie. Później nie ćwiczyłem sytuacja życiowa i zająłem się problemem przedwczesnego wytrysku patrz mój poradnik niżej, który to problem rozwiązałem. Ale ciągle w głowie pozostało to ziarenko niepewności bo skoro wbiłem obwód więcej to jednak coś się da powiększyć a jako że mam żyłkę do eksperymentowania musiałem sprawdzić fakt jeszcze raz. I zaznaczam robię to głownie z ciekawości i by przekonać się czy to możliwe, wiem że jestem ZAJEBISTY w łóżku i pewny siebie i szczerze nie potrzebne mi to ale muszę sprawdzić czy to podziała dalej, ''pamiętajcie jedno że nie ważna wielkość miecza bo znajdzie się ten kto zabije was gołymi ren-koma''. Więc nie osądzajcie mnie pochopnie. Bo tak naprawdę jedynie NOSFERATIS pokazał że coś w tym jest i nik więcej na tym forum chce to zmienić i dać rzetelną odpowiedz TAK lub NIE.



SŁOWNIK POJĘĆ JAKIE BĘDĘ UŻYWAŁ W TYM PORADNIKU:

Jelq-ćwiczenie na powiększenie penisa polegające na utworzeniu pierścienia palcem wskazującym i kciukiem ćwiczenie polega na dojeniu penisa w czasie wzwodu od nasady po grzybek.


Edging-jest to kontrolowana masturbacja przebywacie na granicy end czyli utrzymywanie się cały czas w momencie przed wytryskiem tak długo jak tego chcemy na tym w głownie mierze opiera się trening.

Oddychanie przeponowe- chyba nazwa mówi sama za siebie jest to oddychanie przeponą które będzie bardzo ważne w naszym treningu to jest podstawa!.



Technika Jelq
Opisze dokładnie tutaj technikę Jelq jak ja to robię dokładnie.
Więc po pierwsze jak robisz pierwszy raz jelq pierwsza zasada nigdy nie przesadzaj! Penis to delikatny narząd i tak jak z ćwiczeniami bodziec do rozwoju trzeba dawkować stopniowo. Bo co z tego że narzucisz wysokie tempo i długi czas treningu jak złapiesz kontuzje i podskórne krwiaki a nasz mały przyjaciel odmowi treningu i kilka dni z głowy co w rzeczywistości zniweluje lub zatrzyma nasz postępy na które tak ciężko pracowaliśmy?. Wszystko małymi krokami i z głową!.
Na początek trzeba zadbać o bezpieczeństwo naszego przyjaciela i odpowiednie nawilżenie bo jeśli robisz to tym bardziej pierwszy raz nigdy na sucho!, no chyba że chcesz odrazu się zniechęcić. Więc najlepsze będą tu mleczka z dodatkiem oliwki do masażu i najlepiej rozgrzewające co spotęguje to nasze efekty ćwiczeń bo penis będzie dogrzany i bardziej podatny na Jelq, ale mogą być oliwki typu bambino choć nie polecam bo tłuste bardzo.
Więc smarujemy penisa od góry do dołu i dłonie jeszcze nie robimy Jelq najpierw rozgrzewka bo musimy rozgrzać penisa sprawiając że wypełni się ciepłą krwiom co jest niezbędne dla efektywnego i komfortowego treningu. Jak to robimy?, jest kilka sposobów ja po prostu uprawiam edging około 15 min dla tego używam mleczka z oliwką rozgrzewającego to podnosi ciepłotę penisa, innym sposobem jest wzięcie ciepłego prysznicu i polanie nim małego bądź owiniecie go w ciepłej wodzie namoczonym ręcznikiem. Ale te dwie metody mi się nie sprawdzają o ile prysznic jest ok to owijanie penisa ręcznikiem nie daje takiego efektu jak moja metoda prysznic jest na drugim miejscu ale też nie zawsze wygodnym. Teraz moja metoda co zyskujemy rozgrzewając go edgingiem i mleczkiem rozgrzewającym?, po pierwsze ćwiczymy naszą wytrzymałość seksualne na bodźce uczymy się wytrzymywać jak najdłużej w łóżku do tego oddychanie przeponowe pomoże. Ale dla mnie to już jest zbędne ale wierzcie mi ja jak robiłem pierwszy raz Jelq jakieś 1,5 roku temu to co trzeci trening miałem popsuty bo nie umiałem edgingu jeszcze i Jelq powodował moje nagłe podniecenie co kończyło się wytryskiem edging to zmienił jak wróciłem teraz do jelq bez problemu i obaw mogę robić pierścienie i trzymać małego w ryzach jak chce. Kolejny plus mojej metody rozgrzewamy stopniowo całego penisa bo edging to masaż jak by niebyło pozwalamy tkanką przyzwyczaić się do większego obciążenia adoptujemy je do większego wysiłku możemy wzmocnić uchwyt w edgingu lekko co będzie wstępem do jelq to tez uodparnia naszego penisa na mikro uszkodzenia bo jest on w zwodzie a krew go zaczyna rozgrzewać i lekko rozciąga. Tego nie uzyskamy ręcznikiem czy pod prysznicem!. Kolejna faza to już właściwe ćwiczenie nasz Jelq. Ok robimy to pierwszy raz więc nie porywajcie się na głęboką wodę pierwsze dwa tygodnie a nawet miesiąc to przyzwyczajenie naszego penisa do treningu. Więc pierwszy tydzień 150 do 200 pierścieni i co tydzień dwa dokładać sobie po 50, ostateczny czas treningu powinien wynieść 30 do 40 min max co da od 500 do 700 pierścieni. Uchwyt jego siła ma być na początku lekka przez pierwsze 2 tygodnie a później zwiększamy stopniowo z czuciem masz czuć że krew jest tłoczona w górę penisa ale ma to nie sprawiać dyskomfortu. Aha bym zapomniał jak robić ten jelq?, już tłumacze, erekcja ma być w granicach od 90% start do 50% koniec serii i tu właśnie zależy kto jaka erekcje i na jak długo utrzyma może zrobić więcej lub mniej pierścieni w danym czasie. Opisze na swoim przykładzie jak jest u mnie stawiam go na te 90% i robię maks te 60pierscieni, dla czego tylko tyle w serii?, bo u mnie erekcja spada pod koniec serii do tych 50% i znów go stawiam i kolejne 60 pierścieni i tak do wyznaczonej liczby np 300. Więc nie ma tu reguły ale w moim odczuciu erekcje w przedziale 70-80% jest najlepsza do rozpychania penisa no ale jak zacznę z 80% penis szybko opadnie mi i wypracowałem sobie taki sposób. U ciebie może być rożnie bo być może te 80% około utrzymasz dłuższy czas na 100 lub 400 pierścieni tym lepiej ale równie dobrze może zrobisz tylko 25 i będziesz musiał go postawić też ok pamiętaj że w przerwie jak go stawiasz zapewniasz wymianę ciepłej nowej krwi co nie bez znaczenia, a jak więcej to więcej pierścieni zrobisz w danym czasie czyli musicie pod siebie dopasować. Dodam że z czasem mogę dłużej go utrzymać. Dobra jak robić te pierścienie i cały ruch?, więc palec wskazujący i kciuk robimy znak ok, kółeczko na trzonie penisa i przesuwamy w górę ruch tez rożnie trwa w poradnikach jest od 2 do 4 sek coś takiego ale to zależy od rodzaju nawilżenia i długości małego wiec może trwać i sekundę i dwie lub więcej niż cztery ważne by starać się przepychać ta krew tłoczyć do góry i sam ruch zatrzymujemy tuz przed główka , następnie druga renka zaczynamy nowy ruch od trzonu i puszczamy pierwsza przy grzybku i tak w kółko do wyznaczonej ilości, pamiętaj zawsze zatrzymuj rękę przed grzybkiem penisa gdyż inaczej spowodujesz bol głowy penisa spowodowane zbyt wielkim ciśnieniem co zaowocuje krwiakami !. Po jelq prysznic lub edging od 15min do ilu chce możesz i godzinę by spotęgować efekt jelq i dogrzać rozciągnięte tkanki i to tyle, uff ale napisałem. Aha i przerwa raz na tydzień jeden dzień ale jak coś cię boli lub czujesz że coś nie tak zrób wcześniej lub gdy pojawią się wylewy podskórne daj mu się zregenerować i zmniejsz intensywność, uchwyt pamiętaj przetrenowanie kontuzje twoim wrogiem!.

Tutaj link jak wykonywać jelq w uchwycie zwykłym:
http://pl.xhamster.com/mo...l?embed=related

Technika jelq, odwróconego pierścienia.
Mniej więcej dnia 08.11.2014r musiałem przerwać trening na tydzień czasu, dla czego?. Ponieważ standard jelq spowodował kontuzje mojego penisa i ból podstawy członka po lewej stronie, ból był na tyle nieznośny że musiałem przerwać ćwiczenia i zregenerować penisa ale koniec końców wyszło coś z tego dobrego:). Dobra ale dla czego standard Jelq spowodował u mnie problemy?, już tłumacze po lewej stronie penisa biegnie u mnie mnóstwo żył i nacisk prawej ręki w miejscu gdzie łączy się palec wskazujący z kciukiem powodował największy ucisk na tą stronę penisa w efekcie bol i pieczenie w czasie i po treningu. I co z tej przerwy wynikło?, musiałem pomyśleć i znaleźć sposób jak tu inaczej wykonywać jelq by nacisk był na inną stronę penisa. I tak o to wpadłem na metodę która nazywam ‘’odwróconym pierścieniem’’ , w roli ścisłości w standardowym jelq palec wskazujący i kciuk są zwrócone w stronę główki penisa a w odwróconym w stronę kości łonowej, podstawy penisa tak że łączenie kciuka i palca wskazującego jest na spodniej stronie penisa. Ok chyba dobrze to opisałem, i ten sposób nie powoduje u mnie bólu ścianek penisa, ale to nie wszystko jak dla mnie jest znacznie lepszy od standard jelq gdyż ciągniemy tym sposobem penisa do dołu do podłogi to działa bardziej na długość niż standard jelq wyraźnie czuć rozciąganie penisa w podbrzuszu a na tym zależy najbardziej bo wydłużenie otrzymuję się przez wyciąganie tego co w środku jest. Dodatkowo mocniej pompuje penisa co widać po treningu penis w zwisie dłuższy i bardziej nabrzmiały.

Tutaj link jak wykonywać pierścienie jelq w uchwycie odwróconym: http://pl.xhamster.com/mo.../cock_jelq.html

Wiec radze przetestować te dwie metody jelq i wybrać co lepsze dla Was.


Ok będę tu dopisywał co jakiś czas efekty moich ćwiczeń za kilka naście dni zamieszczę zdjęcia.

Tu macie foty z maja tego roku wymiary startowe czyli około 16,1 cm obwodu długość 16,7 cm i takie miałem jak zaczynałem trening czyli 10.09.2014r start wiadomo odchyłki są te kilka mm na plus lub minus zależy od wzwodu i dnia.

http://postimg.org/image/if6ltetzt/
http://postimg.org/image/t5ytstx09/
http://postimg.org/image/43n3oibtl/


Ćwiczę od 10.09.2014r mierzenie po 30 dniach czyli 10.10.2014r miarka wskazało obwodu 16,4cm i dł 16.9cm no jak przycisnę lekko jest 17cm.

Ok postanowiłem na razie wstawić fotki ale bez miary dla czego?, bo teraz już za bardzo nie ma sensu bo mierze go raz na miesiąc ostatnio 10 tego miesionca mierzyłem więc dokładnie za miesiąc zmierzę i wstawię czyli 10.11 zrobię fotki z miarą w reku a tym czasem wstawiam z galerii foty ma tu jak pisałem ob 16,4cm i długość 16,9cm po 30 dniach treningu robione 13.10.2014r. Czyli tutaj na tych fotach ma o 3mm więcej. Wiem że te kilka mm trudno zobaczyć bo to prawie żadna różnica ale następne zdjęcia będą z mierzenia. Obecnie ćwicze od 15 do 20 min max wychodzi 300 pierśćieni i robie 15 min edgingu przed i po.


http://postimg.org/image/7yjafsopt/
http://postimg.org/image/ur2avmbkx/
http://postimg.org/image/mkab41li9/
http://postimg.org/image/923err9cx/



To co chciałbym osiągnąć to obwód max 17cm a długość do 18,5cm, jak widzicie nie mam wygórowanych wymagań biorąc pod uwagę wymiary startowe nie zależy mi by mieć ponad 20cm! dla czego? bo i te 18,5cm to już naprawdę sporo i dla mnie i dla kobiety a nie każda jest taka głęboka, Ale skoro mojej wejdzie bez problemu to 17cm co mam to 18cm też powinno obwód i tak już jest bardzo duży przy tych 16,4 cm obecnie około musze ja dobrze rozgrzać.



Fotki z dnia 19.11.2014 r
Zamieszczam fotki z mierzenia obwodu penisa w stanie gdzies 60% wzwodu ale to znaczenia nie ma bo w pełnej erekcji jest może milimetr więcej na pewno nie mniej. Niełatwo było a to aparat ostrośći nie łapał a to penis opadał jak na złośći za nim zrobiłem w miare zdjecia z 10 min zabawy ale koniec końców moj obwod na dzień dzisiejszy wynosi 16,8 cm startowałem z 16, 1 cm. Dla tych co nie wiedzą klik na fotke a wskoczy wersja w powiększeniu. Nie zamieszczem na razie fotek z długośći dla tego że na razie jest jeszcze zbyt małą rożnica i wolniej rośnie mi na długość a naprawde musi być 100% nawet bym powiedział 110% tuż przed wytryskiem mierzony ma 17,3 cm długości wiec poczekam dobije do 17,5 cm i wtedy fotki z długosci cykne i zamieszcze bo znajonc mojego kapryśnego penisa bedzie się buntował i nie uda mi się pokazać pełni jego wymiarów. Nastepne foty za mies lub dwa.
.






Fotki z dnia 17.12.2014 r.
Witajcie a więc nadszedł czas by zrobić kolejne fotki z pomiarów długości i obwodu. Mówię Wam masakra zrobić zdjęcie z pomiarów długości jedną ręką trzymać aparat dobrze go ustawić złapać ostrość by było wymiar dokładnie widać a drugą się pobudzić tak by stanoł na max i do tego linijkę przyłożyć, po prostu masakra bo albo zdjęcie nie wychodziło lup na złość penis opadał zupełnie jak by wiedział że zdjęcia robię i na złość a to za chwile się okazało że lampa błyskowa naświetlała linijkę i nie było nic widać i co chwile cos:P więc za nim zrobiłem udane zdjęcie było 12 fail do wyrzucenia ale koniec końców mam zrobiłem.

Na dzień dzisiejszy długość mojego penisa to 18 cm na zdjęciu leciutko ten milimetr wcisnęła mi się w ciało to niech będzie że jest 17,9 cm ale wiem że te 18 cm jest jak na spokojnie bez aparatu i jeszcze linijka odstaje.
Ok dobra długość 17,9 cm a obwód jest miedzy 17,3 a 4 niech będzie że mam 17,3 cm i faktycznie tyle jest w dniu po przerwie i przed ćwiczeniami jest 17,3 cm jak ćwiczę co dzień jest ponad 17,5 cm.

Wiem że zakręciłem ale reasumując długość to 17,9cm obwód 17,3 cm.






Dobra Panowie a teraz jak obiecałem miesiąc już ponad mija wiec wstawiam fotkę z mierzenia mojego obwodu z samego rana jak widać 17,9 cm obwodu. Co do długości podaje co dwa miesiące wiec za miesiąc lub później następne fotki z obwodem i długością.





09.03.2015r
Kolejne pomiary i dowody na to że penis rośnie bo jest na liczniku 18,5cm dł i ob 17,5cm co do obwodu to tak było juz 18cm ale żle mierzyłem po pierwsze penis w lekkim wzwodzie zawsze miał tam więcej bo mi skory tam się zbiera a dwa miałem wtedy sporo opuchlizny, zobaczcie fotke wyżej jest tam sporo opuchlizny a teraz gdy penis się zahartował opuchlizna zeszła jest 17,5cm ob. Wiec reasumując dł to 18,5cm a ob to 17,5 cm, fotki:




Pozdro i teraz nie wiem kiedy zrobię dokładnie następne pomiary zobaczymy ale musi być co najmniej 19cm więc czekajcie cierpliwie pozdro!.



No i jest 19,1cm długości a obwodu 18,3cm tym razem z pomocą pompki od 19 kwietnia połączyłem jelq z pompką a oto owoc mojej pracy:), dnia 28.06.2015r.





I do następnej aktualizacji pozdrawiam:).




NOWY TRENING NOWE NADZIEJE


23.01.16r


Miałem wkleić tutaj nowe fotki i mój nowy trening na razie nie zrobię tego dla czego: dla tego że wszyscy nie zrozumieją wszystkiego i zamierzam postompic inaczej będę trenował dalej penisa jelq i opisywał jak to robię ale nie podam Wam wymiaru jakie posiadam fotki będę robił regularnie co 3 miesiące i będę ćwiczył do września i wtedy wrzucę wszystkie fotki z 9 miesięcy ćwiczeń i Wam wszystkim wytłumaczę dla czego tak postąpiłem.

A teraz opis mojego nowego treningu, jak ćwiczę co robię jakie metody?:

Oczywiście zostaje przy JELQ bo wiem że żadne inne metody na mojego penisa nie podziałają jest zaprawiony w bojach z pompką i jelq więc żadne tam rozciągania nie dadzą dobrego bodźca testowałem i ma się to nijak do mojego penisa a po JELQ nawet na wprawkach lekko robionych czuje że to rozciąga penisa i jest skuteczne.

Opis treningu:
Wystartowałem dokładnie 01,12.15r, postanowiłem robić wprawki po tej kontuzji czyli lekki jelq a jako rozgrzewkę edging stary dobry edging.

Wprawki
Zacząłem od liczby 300 Jelq stopniowo zwiększyłem do 600 w 4 seriach po 150 do takiej liczby dojechałem dokładnie 11.01.16r i dopiero teraz po wprawkach zaczeło się na poważnie.

Średnio zaawansowany jelq:
Co rozumie przez średnio zaawansowany?, to że zwiększam intensywność treningu a mianowicie zaczynam nie co mocniej ciągnąć penisa w doł i przytrzymywać, wygląda to tak że stawiam go na 90-100% erekcji i wykonując jelq siedzę na krawędzi łózka i ciągnę go do podłogi centralnie tak że wszystko w środku się naciąga. ''UWAGA JAK JESTEŚ POCZATKOJONCY NIE ZACZYNAJ OD TEGO MOMENTU NA POCZĄTEK WPRAWKI I STOPNIOWO ZACZYNAJ CIĄGNĄĆ PENISA W LINI PROSTEJ Z CORAZ MOCNIEJSZYM KONTEM DO PODŁOGI W PRZECIWNYM RAZEM BĘDZIE PENIS BOLAŁ W JAMIE BRZUSZNEJ''. Penis jest poprostu wyciagany ze środka dzieki rozciaganiu go centralnie w pozycji pionowej do dołu wystarczy lekko go przytrzymać przy główce konczonc jelq jedną renka i łapiąc drugą u podstawy czujemy w jamie brzusznej jego mocne rozciągnięcie. Tak to wyglonda zamierzam tak ćwiczyć do końca miesionca pożniej poprostu bede go ciagnoł mocniej w doł może zastosuje przytrzymanie głowki kilka sekund zastanowie się ale na pewno bede go mocniej ciagnoł w doł uścisk jest nie za mocy nie za silny na razie nie zależy mi na obwodzie lecz długośći powiem tak obwod prawie w miesjcu stoi i moge tu podać że jest to 17,2cm bez mojego błędu pomiarowego tyle mam i ciężko bedzie więcej wywalczyć ale zobaczymy. I ostanie zdanie dodałem trening PC! dla czego bo robiony z głową i co drugi dzień działa świetnie na erekcje i na cały trening ale wystąpił lekki problem z kontrolowaniem wytrysku to też ucze sie edgingu i powiem jedno zaczyna wychodzić i ucze sie tak jak by od nowa kontrolować mocniejsze mięsnie PC mając nadzieje że zmakymalizuja efekty i ruszy też ten obwod troszke jak nie te 17,2cm jest już świetnym wynikiem chciałbym miedz i te 18cm w obwodzie no zobaczymy co mi wyjdzie jak go nie zwieksze i tak już jestem zadowolony teraz długość mnie interesuje chciałbym miedz te 20cm ale w pozycji STOJĄCEJ A LINIJKA JEDYNIE OPIERA SIĘ I DOTYKA SKORY PRZY KOŚCI ŁONOWEJ TAK NIESTETY NIE JEST JEST ALE W POZYCJI SIEDZĄCEJ CO JEST TEŻ TROCHĘ NIE ADEKWATNE. Ale jestem dobrej mysli mam nowy cel będę uzupełniał wpisy i odpowiadał. Pozdro.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
  
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Paź, 2014   

Bardzo pochwalam, próbuj i się nie poddawaj ! ;) . Wcześniej próbowałem różnych treningów m.in. z pompką ale to nie dla mnie. Teraz na ostro lece z treningiem, tyle, że ja bombarduje swojego małego 2000-3000 powtórzeniami dziennie (zależy od ilości wolnego czasu) po to żeby był mocno spuchnięty. Co moge powiedzec ? Ogółem poprawa erekcji, mocniejsza, penis mocniej napompowany. Oczywiście robie wszystko z głową, nie po to żeby sobie wyrwac przyrodzenie ;D. Do tego dokładam codziennie jak mi się uda edging po minimum 30 min. Wiadomo przed jelq rozgrzanie ciepłą wodą i rozciąganie. Osobiście wierze, że powiększenie przez solidną pracę w domu jest możliwe o te 2 cm na długości, ale przekonam się dopiero po ładnych kilku-kilkunastu miesiącach. Co z tego będzie ? Zobaczymy ;) :).
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Witaj. widzisz problem tu na tym forum jest taki że wiele osób coś zaczyna robić powiększać itd ale nie tylko o to chodzi ogólnie zbyt wiele osób się poddaje i zaprzestaje ćwiczeń. Prawda jest taka że nie u każdego efekty przyjdą i by coś z tego było trzeba pewien okres czasu się pomęczyć i po testować. Ja ogólnie jestem z tych że jak coś zaczynam robić to dokończę i wtedy wydam opinie czy działa lub nie. Jak mówisz u ciebie to musiało potrwać dobre kilka naście miesięcy te 2 cm ale jednak masz efekt i działa widzisz ja mam bardziej predyspozycje jeśli chodzi o ćwiczenia do obwodu a długość bardzo mizernie ale widzę że chyba coś się ruszyło zobaczymy.

Mam pytanie jak dokładnie ćwiczyłeś jak długo ile czasu i możesz podać dokładnie jakie efekty osłabnąłeś po tych miesiącach treningu??, jak możesz podaj wymiary z przed i po. Ogólne opisuj tu swoje efekty ćwiczeń jak chcesz bo masz już pewne doświadczenie pozdro.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
viamax
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Kadeon, źle mnie zrozumiałeś ;) . "Osobiście wierze, że powiększenie przez solidną pracę w domu jest możliwe o te 2 cm na długości, ale PRZEKONAM się dopiero po ładnych kilku-kilkunastu miesiącach". Jednak mam nadzieje, że się to ufizyczni w przyszłości. Co do wytrwałości, to w 100% sie z Tobą zgadzam, przecież gdyby wystarczyło pocwiczyc raz dziennie po 20 min codzień ( co dla wielu i tak jest męczące) to każdy by sobie wydłużył penisa o te 2-3 cm. Każdy sie pyta i pier.... , że coś nie działają te cwiczenia po 2 tygodniach stosowania z przerwami ... Ręce opadają jednym słowem. Co do rozmiarów to średnia krajowa w sumie, 15 cm na długości i 12 w obwodzie. Chociaż ostatnio w obwód coś poszło bo widze ( jednak to pewnie opuchlizna), i w długośc 3-4 mm ale to też może byc tymczasowe rozciągnięcie oraz zależne jak mocna jest erekcja.

[ Dodano: Czw 16 Paź, 2014 ]
Dziwi mnie jednak, że cwiczysz teraz po to aby powiekszyc penisa. Niedawno natknałem się na Twój artkuł na temat cwiczec w, którym twierdzisz, że cwiczenie nie ma wlg sensu ;D
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Aha rozumie i mi też się wydaje że takie powiększenie d 1 do 4cm max po dłuższym czasie jest możliwe, wiadomo każdy ma inne predyspozycje i od genów tez to zależy u jednego tkanka może być bardziej podatna na rozciagniecie u drugiego mniej ale jakieś tam rezultaty choćby minimalne da sie uzyskać. Co do opuchlizny ja Ci powiem tak że trochę na pewno to jest opuchlizna i ja teraz widze u siebie że te pierwsze rezulataty to tez w jakimś stopniu opuchlizna ale teraz trzeba dalej cwiczyc bo to bardziej rozciagnac i utrwalić tak że nie podawaj sie i cwicz a jak coś rośnie to znaczy że coś też działa. Ja wczesniej miałem 14,3 w obwodzie po tych ponad 3 miesioncach udało sie 17,2 cm dokładnie znalazłem stare zapiski i 1cm około spadło i zostało 16,2 cm niezmiennie wiec to normalne że jest też opuchniety. Jak coś Ci sie rozciagło chocby o te 4mm to znak też że tkanki podaja sie rozciagnięciu taka prawda teraz to utrwalic i powiekszyć efekty pozostaje. Wiesz sa też osoby co na nich nie działaja prawie wogole ćwiczenia ale moim zdaniem by to stwierdzić trzeba co najmniej pół roku do roku solidnych ćwiczeń. Ja bede ćwiczył na pewno z poł roku i nie bede patrzył że przez miesiac czy dwa nie ma przyrostu bo zastoje też są przejściowe. Cwicze siłowo z cięzarem własnego ciała i tez jest podobnie miałem okres gdzie mięśnie się nie rozwiajały podniosłem intenstywność zmieniłem trening i ida dalej tu może być podobnie.

No masz napisane dla czego ćwiczę i to robię na samym początku:P. I tak zgadzam się że to nie ma sensu ale sprawdzić muszę bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tym forum i są nie jasności w tym temacie dla tego. Przeczytaj uważnie :P .
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Nie no czytałem dokładnie, ale chodzi mi o to, że dosc surowo i dosadnie napisałeś wcześniej na temat tych cwiczeń i ich sensu ;) . Oczywiście nic mi do tego, że cwiczysz, zawsze bede miał z kim na forum powymieniac się doznaniami oraz spotrzezeniami na temat technik i przyrostów bo teraz chyba już nikt poza nami nic nie cwiczy w temacie powiększania ;P.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

No właśnie to forum żyje praktycznie tylko z galerii dumy męskiej. I tak wiem że ostro skrytykowałem bo tak naprawdę jak już znajdzie się tą odpowiednią to liczy się to co między wami jest a nie wielkość kutasa.

Mam pytanie tylko jelq ćwiczysz i też tak masz że po iluś tam piersieniach stawiasz go bo opada i jedziesz tak do następnego razu?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Dokładnie i dzięki waleniu przez skype'a, tylko poucinac im te kutasy ...Tzn ja robie jelq podczas oglądania porno, wtedy wzwód mam cały czas, wiadomo to tez zależy od dnia dziś np jestem przeziębiony to już erekcja nie była taka obfita ale dało rade. Przeważnie włączam sobie dobre porno, nawilżam i jade te 1000-1500 pierścieni za jednym zamachem, z przerwami co 300 pierścieni na nawilżenie. Nieraz jak pod koinec dnia penis jest już zmęczony po tych trzech tysiącach pierścieni to w kilka sekund go stawiam znowu i woala ;) .
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Hehehe poucinać kutasy..:D. No to ja tak nie mam dobrze włańczam porno i wytrzymam maks te 70 pierścieni ale to też dla tego że porno słabo mnie beże :P . Ale cóż stawiam go bardzo szybko i jazda:))).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
  
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

No jak kto woli ;) ,nieraz korci przy długiej abstynencji i jak dobry pornol żeby strzepac jednak mam silną wole psychiki i potrafie się opanowac ;D, najważniejsze mimo wszystko żeby minimum te 70-80 % erekcji było. Próbowałem też robic jelq bez wzwodu, bardziej w ramach rozciągania na długośc ale jakoś mi to ne podeszło, czułem dziwny dyskomfort i troche jaja bolały nie wiem czemu więc odpuściłem i teraz tylko we wzwodzie.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Mnie też nie raz korci przy dłuższej abstynencji ale to nie przy jelq tylko jak edging sobie robię ale zazwyczaj jest tak dla tego że w ten dzien wiem że się spuszcze tak co cztery 5 dni spust ale wtedy robie tak że 15 min edging potem te 300 pierscieni i edging od 30 do 45 min a nie kiedy dłuzej bo wiem ze dziś spust i przedłużam a jak zaleje to na maksa po takim czymś hehe:D. Ja juz wyrobiłem sobie silną psychike i moge trzepać oj długo pamietam raz to robiłem ponad 5h z przerwami cały dzien mały sie zbontował i wystrzelił hahaha nawet nie wiedziałem kiedy :D tak szybko dostałem orgazm. I tak poza tym ja zaczynam ze wzwodem w granicach 90% bo mi opada w trakcie stopniowo jak koncze jest te 50% nawet mniej i już poniżej jelq tak jak mówisz jest mało komfortowy najlepsza granica to od 60 do 80% tak bym powiedział czuć najmocniej jak krew go rozpycha.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Dokładnie, im lepszy wzwód tym lepiej ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Nie chce nic mówić ale obwód powiększa się coraz więcej nie musze mierzyć czuje to przed jelq w czasie rozgrzewki i po jelq jak robię sobie edging szczególnie po główce to czuć i nawet moja dziewczyna to powiedziała kochanie albo Ci zgrubiał albo moja mała ciaśniejsza hehehe:D. I rzeczywiście na początku musimy pomalutku z żelem zaczynać i tak gdzieś po 15 minutach takiego wstępu robi się optymalnie w sam raz.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
andropenis
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Też czuję poprawe obwodu, nawet bez pomiarów. Powiedz mi jakiego melczka używasz i ile ono kosztuje ? Skoro takie dobre ;)
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Już mówie, INSANA CRAME-OL ARGANOL kosztuje cos około 9zł.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group