Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Gru, 2015   

Czytać umiesz ? To przeczytaj moja wypowiedź jeszcze raz
 
 
Martin37 

Wiek: 48
Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Gru, 2015   

mony1212 napisał/a:
Krzysiu przejrzyj fora takie jak thundersplace albo mattersofsize,to będziesz miał dowody,że powiększenie o te 3 ,4 cm jest jak najbardziej możliwe.Cóż w jednym się zgodzę,że raczej tych kilku cm nie złapiesz w ciągu roku,lecz w ciągu kilku lat treningów :)


Zgadzam się, 3 lata to minimum, do tego zdrowy tryb zycia...
_________________
Martin
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 04 Gru, 2015   

No to trzeba mieć niezłe samozaparcie, żeby tyle czasu powiększać, pomimo tego, że wyniki nie sa jakieś powalające.
 
 
penis.com.pl
masturbator
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 04 Gru, 2015   

4cm to dużo według mnie :)
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 04 Gru, 2015   

jak na taką część jak Penis to bardzo dużo.Do długotrwałego powiększania trzeba mieć cierpliwość,warunki do ćwiczeń motywacje a przede wszystkim zdrowie :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

4 cm to może i dużo, ale ile osób osiągnęło aż taki wynik?
 
 
Martin37 

Wiek: 48
Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

onesa napisał/a:
No to trzeba mieć niezłe samozaparcie, żeby tyle czasu powiększać, pomimo tego, że wyniki nie sa jakieś powalające.


Zalezy jak na to spojrzysz, wedlug mnie 3-4 cm w ciagu 3 lat duzo.
Zwłaszcza ze powiekszasz nie tylko dlugosc ale i obwod, wiec optycznie roznica jest spora.
_________________
Martin
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

1 cm na rok to słabo da się więcej wycisnac
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

Myślę, że więcej da się, ale tylko na początku, potem jest trudniej
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

WITAJCIE POSTANOWIŁEM WRÓCIĆ DO TRENINGU!!!

Ale tym razem tylko i wyłącznie jelq pompki nie moge uzywać bo wykonując sam jelq to miejsce co było uszkodzone robi sie lekko czerwone po treningu wiec pompką bym sobie na pewno uszkodził penisa więc koniec z pompką adekwatnie to jeden powod. Drugi jest taki że choc pompka daje szybkie efekty i widoczne to moim zdaniem sa one mało trwałe za mocno za szybko rozciaga penisa co skutkuje własnie uszkodzeniami i jak jej przestaniemy to po 2 miesiącach widzimy roznica znaczną że to tylko opuchlizna była nic wiecej jest przyrost to fakt ale co z tego jak to opuchlizna. Natomiast ćwiczenia dają to że działaja wolniej i znacznie mniej jest opuchlizny bardzo mało jest a efek jest faktyczny czyli spadki jak odstawimy sa niewielkie ale jest jeszcze cos co przemawia za cwiczeniami ja postanowiłem ze jak osiagne cel i tak bede ćwiczył penisa tak dla podtrzymania stałego efektu i dobre formy bo zrobie 200 do 300 jelq to jest chwila to raz i zauważyłem że jelq ćwiczenia wpływają pozytywnie na kondycje siłe wzwodu penis jest twardszy wiec dla czego nie poświęcić chwile czasu by ta sprawność utrzymać? cały czas to tak jak byśmy ćwiczyli na siłowni i ja tak zamierzam robiąc dojadę do 20cm i później będę delikatnie go ćwiczył by wszystko się dobrze utrwaliło i jakość wzwodu była lepsza niż normalnie.


Co do spadków to tak są oczywiście nie powiem że nie ale to jest spowodowane używaniem pompki i tej opuchlizny i oscylują na granicy 0,5cm ale to mała zapłata. Teraz jestem na etepie wprawek od stycznia zacznie sie normalny trening od konca grudnia poczatku stycznia zrobię zdjęcia z pomiarem zmierzę i będę mierzył tak jak Pan krzysztoff deklaruje i tego będę się trzymał. Dajcie mi czas ograne temat i przedstawię fotki i plan TRENINGOWY W OPISANYM CZASIE CZYLI KOŃCÓWKA ROKU PRZEDSTAWIĘ SWOJE PLAY I CELE W TYM TEMACIE.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

Kadeon gdzie znalazles pompke z wymiennymi kloszami?
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Gru, 2015   

[ Dodano: Sro 16 Gru, 2015 ]
Witajcie, jestem nowym na Forum wiec na początek wypada się przywitać :D

Zdążyłem już przez około 2 miesiące zapoznać się z większością tematów z forum i również od półtora miesiąca sam ćwiczę z wami wg waszych porad i wskazań. Najważniejsze że jest regularność, nie ma olewania treningów i odpuszczania pod jakimikolwiek wymówkami a moja zasada "dzień bez treningu to dzień stracony". Oczywiście przerwy regeneracyjne robię, żeby nie nabawić się kontuzji i dać organizmowi czas na regenerację. Co prawda, czas jaki spędziłem na treningu w porównaniu z innymi jest minimalny, chciałbym się podzielić z wami kilkoma przemyśleniami i wątpliwościami. Przede wszystkim, wszystko co związane jest z treningiem, staram się robić jak najbardziej sumiennie i dokładnie a ponieważ mam na to dużo czasu nie stawiam na ilość tylko na jakość wykonywanych ćwiczeń. I tak, u mnie jeden jelq trwa około 1,5-2 sekundy i jest naprawdę mocno ściśnięty ( do tego stopnia że z moich 14 cm obwodu początkowego zostaje mi w ręku około 8-9 cm przy ściskaniu. dużo lepiej trenuje mi się metodą odwróconego jelq. Powtórzeń robię 600 ale i tak mniej więcej dokładam ze 100 tak dla sportu już bez liczenia. Od dziś wchodzę na regularne 800 i tego się trzymam. Penisa rozciągam jak tylko się da, w każdej wolnej chwili, przed snem, podczas wizyty w łazience, nie zapominając również o tym przed samym treningiem.
Chciałem się podzielić z wami opinią na temat zastosowania pompki przy treningu, na forum zdania są podzielone i raczej skrajnie się od siebie różnią. Odkąd zacząłem używać pompki (takiej z pistoletem i wskaźnikiem umieszczonym wygodnie na pistolecie) zauważyłem, że doskonale podnosi ukrwienie penisa co z kolei przekłada się ćwiczenia jelq. W przeciwieństwie do niektórych ja nie pompuje na czas tylko robię sesje krótkie, najwyżej 2-3 minutowe. Staram się nie przekroczyć progu bólu (u mnie w tej chwili oscyluje on w okolicach 35 cm Hg) i pompuję do około 30 cm Hg. Wcześniejsze metody treningu wydawały się dobre do momentu gdy nie spróbowałem właśnie pompki. Po jej użyciu różnicę intensywności ćwiczenia i długość utrzymania efektu po treningu oceniam na ok 200% więcej.
Czytając wcześniejsze wasze komentarze na forum odnoszę wrażenie że przy normalnym użytkowaniu tego gadżetu nie powinno dochodzić do sytuacji w których następują wysięki, bąble czy pęcherze. A już na pewno nie powinno być wybroczyn i pęknięć ponieważ świadczą one o uszkodzeniu struktury tkanki z których zbudowany jest penis. To nie mięsień i wydaje mi się, że nie należy go traktować tak jak przy treningu siłowym mięśni.
Tyle ode mnie na początek, przy okazji chciałbym podziękować wam za Wasz trud włożony w pracę nad Waszymi penisami, za to że chcecie się tą wiedzą dzielić z innymi co powoduje, że już na samym starcie naśladowcom jest już o wiele łatwiej. Mam wielki podziw dla niektórych z was za wasze osiągnięcia i upór w dążeniu do upragnionego celu. I nie bez przypadku piszę właśnie w tym temacie, po prostu jego autor mnie zainspirował do ćwiczeń (podobne wymiary startowe) :) Dzięki Kadeon.
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Gru, 2015   

witamy nowego użytkownika !
 
 
penis.com.pl
viamax
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 17 Gru, 2015   

Don Vito kojarze ten nick z innego forum xd
 
 
Martin37 

Wiek: 48
Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Gru, 2015   

Don Vito, jesteśmy w podobnym wieku więc tym bardziej jest mi miło.
Piszesz że robisz Jelq około 2 sec i mocno ściskasz - myślę że w tym tkwi droga do sukcesu.
Ja również tak robię podczas Supra Slammer (kombinacja Jelq, Uli i Squezze).
Przy jakiej erkekcji robisz Jelq?

[ Dodano: Czw 17 Gru, 2015 ]
Kadeon, pytanie do Ciebie odnośnie obwodu, nie chce mi się wertować wcześniejszych postów, z jakiego obwodu startowałeś a jaki masz teraz? Z góry dzięki za odpowiedź.
_________________
Martin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group