Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
albastan 

Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 32
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

100% erekcji? Nie uszkodzisz się..?
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

Ja sobie nieiwyobrażam jak można na 100% robic :p
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

mozna tylko odwrocony uchwyt wtedy odpada na pewno ;)
 
 
penis.com.pl
andropenis
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

kadeon napisał/a:
SplitArrow dziwne że w długośc nic a nic Ci nie poszło ale może to wina właśnie tego że zadnej rozgrzewki nie robiłes lub poprostu tak masz co do długości 20cm to mysle że to wystarczy i słusznie że nad obwodem pracujesz ale czy 20cm w obwodzie jest realne u Ciebie to trudno powiedzieć. Ja bym postawił sobie 17cm na początek i dązył do tego wszystko zalezy od bydowy penisa i twoich upodobań 15,5cm juz masz zrobiłeś 2,5cm co jest bardzo dobrym wynikiem i gratuluje ćwicz dalej i dojdz do tych 17cm i zobaczysz. Czy to jest dobry moment na pompke tego Ci nie powiem ale jak widzisz że masz zastoje i juz tak nie idzie i nuży zwykły trening jelq to jak najbardziej możesz sprobować masz juz wycwiczonego penisa. Rob rozgrzewke połoncz ja z jelq traktuj jelq jako forme rozgrzewki ale tylko wtedy gdy dodasz pompke i stosuj ja z głową np 100 pierscieni jelq i rob je tak jak bys chciał masować penisa i ciepło mu przekazać nastepnie 20min z pompka na niskim cisnieniu wprawki i po niej 100 jelq na rozmasowanie limfy i opuchlizny to na początek wystarczy. Pozdro!


OK A TERAZ MOJE WYMIARY PODSUMOWUJĄC:







DŁUGOŚĆ 18,9CM JEST 19cm ale linijka sie wbija troszkę wiec dam 18,9cm jest spokojnie.
OBWÓD 18,1CM, przed treningie ma zaraz i coś zaczyna sie tu dziac chyba
:).



Penis jak widać rosnie to najważniejsze ale najlepsze przedemna za miesiąc pomiar z fotkami i zaczynam redukcje jak odsłonie brzuch i penisa wtedy długość powinna jak szalona skoczyć wiem że tak bedzie Panowie.


Swietne wyniki kadeon widac u ciebie mega potencjsl juz to kiedys mowilem ale rozwalasz system z sredniego rozmiaru wkakujesz na ten wielki naprawde wielkie brawa
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

No właśnie i może dla tego ze na 100% erekcji ćwiczy nie ma przyrostu w długości.


Dzieki Cycus ale tobie też b.dobrze idzie gonisz i dajesz chłopie.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
SpitArrow 

Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

Prawda taka, że to grubość jest najbardziej opłacalna. Przy tej długości nie da się tego w kobietę zmieścić, zawsze coś wystaje (+/- 6 cm). Poza tym najprzyjemniejsze miejsce to wejście pochwy, więc z wchodzenia po jaja masz 0 przyjemności. Czasem zazdroszczę tym co mają standard 14-15 cm, wtedy to każda pozycja a szczególnie na jeźdźca nawet przy mało doświadczonych laskach jest świetna.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

To nie wiem jakie masz doświadczenia bo ja wsadzam swoje 19cm juz jest:) po same jajka i mam najwieksza przyjemnosc i ona jak cała jej pochwa obejmuje mojego penisa wrecz sie prosi bym tak glemboko wchodził a robie tak ze cofam do wejscia i do konca wkładam i jest zajefajnie:)). Ale masz racje grobosc najbardziej opłacalna i w sumie racja te 20cm za świat jest w długosci.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

SpitArrow napisał/a:
Przy tej długości nie da się tego w kobietę zmieścić, zawsze coś wystaje (+/- 6 cm). Poza tym najprzyjemniejsze miejsce to wejście pochwy, więc z wchodzenia po jaja masz 0 przyjemności.

Bzdura jak mało która :lol: :lol: :lol: to chyba mnie laski okłamują. Tylko po co wtedy umawiają się na kolejny raz?
 
 
 
SpitArrow 

Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 27 Maj, 2015   

Z tym 100% erekcji to nie polecam ćwiczeń. Ja to robię tylko dlatego że nie udaje mi się więcej jak 5 pierścieni zrobić na jakimś niższym poziomie żeby do 100% nie dojść.
A z dziewczynami mówię że wejście pochwy jest najprzyjemniejsze ze strony faceta, bo nie wiem jak wy ale na trzonie czy na podstawie trzona ja nie mam żadnych ciekawych receptorów żeby mieć z tego jakąkolwiek przyjemność poza satysfakcją.
A z tym jak głęboko się wejdzie to już chyba kwestia też wieku i budowy. Nie mam doświadczenia z starszymi paniami.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

Minely 2 tygodnie od rozpoczecia mojego nowego treningu :mrgreen: i to tak:
Dlugosc 17,8 (dobijal do 18cm ale wole zanizac :mrgreen: )
Grubos: 13,6-7
A wiec przybylo przez 2 tygodnie okolo 2-4mm dlugosci a w grubosci cos okolo 2mm. A najlepsze to ze to dopiero poczatki i z treningu na trening jest coraz bardziej hardkorowo :mrgreen:
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

i tak ma byc Heretyk, gratuluje ;) . Dalej te rozciaganie robisz co wrzucalem ? Czy cos zmieniles ?
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

Zachariasz jak u Ciebie postępy z rociąganiem? ja zrobie pomiar ostatniego dnia miesiąca jeśli nie będzie postępu z jelq to przerzucam się też na ćwiczenia z samego rozciągania
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

Nie ja juz nie robie tych twoich bo nie dawaly efektu. Aktualnie robie plan treningowy z pegym tego forum angielskiego. Tam jest taki koles co jest trenerem kutasa serio xD i on tam wrzuca plany i sprawdzone bo masa ludzi to robi wiec tez zaczalem tylko tez troche dodalem bo on tez zaleca.
Plan wyglada tak
5min masaz
10min ending
14 squezzow (aktualnie tyle bo co trening dodaje 3 powtorzenia. Celem jest 50 scisniec a potem juz bardziej zaanwansowane scisniecia)
285 side2side stretches (aktualnie +15 co trening az do 1000 powtorzen)
50 keglow na full erekcji (za niedlugo robie z jakims obciazeniem typu recznik)
10-20min ending
Robie ten trening 3 razy w tygodniu wt czw sob co jest dla mnie zajebistym plusem i to ze nie zajmuje dlugo.
Jak ktos bedzie chcial linka to dodam go.
 
 
penis.com.pl
andropenis
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

Najlepiej jak byś opisał na czym polegajà te anglojęzyczne ćwiczenia
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

Squezze to poprostu sciskanie przy podstawie i przed zoledziem 5sekund. A side to side stretches wpisz sobie na necie i bodajze 1 strona i masz filmik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group