Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     13 cm/ 15 lat
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Nikt nie mowi tu o osobowosci , o charakterze . Mozna byc malym miec wladze i charakter a w lozku madame Walewska. Znasz takiego gnoma :D
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

no dobra, juz nie abstrakujmy od tematu. Wracajac do niego i odpowiadajac prosto. 15 lat i Penis 13 cm. NORMAAAAAA !
 
 
Gość

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Ale moze tworczy i jasny umysl . Sa tacy ktorzy doprowadzaja partnerke do rozkoszy sama swoja obecnoscia.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
zwierzak

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

aartii napisał/a:
Właśnie tego nie rozumiem i to jest dla mnie chore! Skąd bierze się tak idiotycznie absurdalny kompleks! Śmiech na przemian z płaczem mnie ogarnia jak czytam, że ktoś kto ma 15cm czuje się gorszy od tego z 20cm!


Hehe, odpowiedź jest prosta - tak urządzony jest ten świat!!!
W idealnym świecie wszyscy bylibyśmy równi, a tak życie ma smaczek, jest ciągłą pogonią za doskonałością - w tym przypadku, każdy sam definiuje tą "doskonałość" (co prawdopodobnie jest określone przez nasze wychowanie, doświadczenia itp.) Ktoś kto ma "coś innego"; "więcej" lub "mniej" staje się podświadomym wzorem. Jedni przyjmują postawę aktywną, chcąc zmienić jakiś element życia, inni negatywną, rezygnując z działania i skupiając się np. na krytykowaniu. Tak ja to widzę.
Jeśli nie masz takiego "problemu" to całkiem szczerze gratuluję! Może nie trafiłeś jeszcze na taką sytuację, która wymogłaby zmianę podejścia, może jesteś twardzielem, którego nic nie wzruszy. Tak czy tak, wygląda, że w tej sferze na razie postawiłeś na swoim. :D
_________________
------------
Poradnik dla początkujących
------------
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

po co drazyc ten temat? 15 lat i 13 cm, wiec wszystko jest ok. Syndrom zdrowego nastolatka. Pewnie jeszcze podczas erekcjii mocno Ci sie kieruje ku gorze penis, masz czeste erekcje. JESTES ZDROWY !
 
 
adammm
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Sty, 2007   

Witam. Jestem nowy i chcial bym sie podzielić swoim szczesciem. Mam 15 lat i 18,4 cm w zwodzie obw.-15,5 cm. Prosze o to aby mnie od razu nie krytkowac "bo to jest nie mozliwe". Jak widac jest. W mojej rodzinie to dziedziczne. Prosze o opinie czy moze jeszcze urosnac. Ps. nie naleze do tej czesci mlodzierzy ktora zmysla wymiary ;)
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

adammm napisał/a:
Witam. Jestem nowy i chcial bym sie podzielić swoim szczesciem. Mam 15 lat i 18,4 cm w zwodzie obw.-15,5 cm. Prosze o to aby mnie od razu nie krytkowac "bo to jest nie mozliwe". Jak widac jest. W mojej rodzinie to dziedziczne. Prosze o opinie czy moze jeszcze urosnac. Ps. nie naleze do tej czesci mlodzierzy ktora zmysla wymiary ;)

Cieszę się Twoim szczęściem.
 
 
Aste 


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 29
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Wto 15 Sty, 2008   

aartii napisał/a:
A nawet jeśli nie urośnie, to coś się stanie?


Nie żartuj...dużo osób pisze, że duży penis nie ma znaczenia...teoretycznie to prawda, ale w praktyce ? pomyśl...kochasz się z dziewczyną....źle Ci to wychodzi, ale gdy masz wielkiego penisa dziewczyna da Ci szansę na powtórkę albo na trening...a jak małego ? :)

"Nie liczy się wielkość przyrodzenia, ale sztuka pierdolenia"
w sumie to racja, ale wielki penis dodaje pewności :D


Dużo osób się tylko tym pociesza...ale w głębi serca wiedzą, że się okłamują :P
( ja mam 16.5 cm w wzwodzie / za 3 miechy będzie 16 lat)
 
 
freelanc3r
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Sty, 2008   

wg mnie 15 max bedzie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group