Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     13 cm/ 15 lat
Autor Wiadomość
mares_

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 10
Wysłany: Pią 01 Gru, 2006   13 cm/ 15 lat

Witam

Mam 13 cm długosci penisa w czasie erekcji. Mam15 lat, czy może mi ktoś powiedziec czy mój penis jeszcze urośnie czy już nie?
DZIEKI Z GóRY.
 
 
Gość

Wysłany: Pią 01 Gru, 2006   

Raczej tak jezeli Twoj rozwoj odbywa sie prawidlowo .
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Gru, 2006   

A nawet jeśli nie urośnie, to coś się stanie?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
mares_

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 10
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Pytam się tylko czy mi urośnie, nic wiecej. A jeśli urośnie to tak około ile?
 
 
Gość

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Na to nie ma jasnej odpowiedzi niestety. To moze byc 2 a moze byc 5 cm . Jezeli bedziesz cwiczyl a jestes w fazie rozwoju moze byc duzo . W kategorii cwiczenia dalem linka do ebooka , sciagnij sobie i popatrz co mozesz dla niego zrobic.
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

roboMOD napisał/a:
Jezeli bedziesz cwiczyl a jestes w fazie rozwoju moze byc duzo . W kategorii cwiczenia dalem linka do ebooka , sciagnij sobie i popatrz co mozesz dla niego zrobic.


Po co robić dziecku wodę z mózgu? Biedak zacznie zupełnie niepotrzebnie ćwiczyć, a i tak wiadomo, że żadnych efektów tych ćwiczeń nie będzie.
 
 
Gość

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

A skad wiesz ? To jest robienie wody z mozgu . Najwazniejsze jest pozostawienie wyboru mlodemu czlowiekowi. Zrobi jak bedzie uwazal.
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

No właśnie, przede wszystkim trzeba mu pokazać, że przez 5 dodatkowych centymetrów nie będzie kimś lepszym. Że 5cm penisa więcej nie będzie miało żadnego wpływu na jego życie i nic nie zmieni. A dopiero potem dodać, że oczywiście jest szereg małoskutecznych sposobów.
 
 
Gość

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Zgadza sie , ale najwazniejsze jest samookreslenie. Tylko ze my o tym wiemy bo jestesmy dorosli a on tego jeszcze nie zna i zna tylko opinie kolegow i moze kolezanek. Pozna tez w przyszlosci ze rozmiar ma zanaczenia , a najbardziej jego grubosc nie dlugosc. Moze byc dlugi i co z tego i tak kobieta nie bedzie miala z tego dodatkowych odczuc. A grubosc..... Sami zapytajcie.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

roboMOD napisał/a:
Zgadza sie , ale najwazniejsze jest samookreslenie. Tylko ze my o tym wiemy bo jestesmy dorosli a on tego jeszcze nie zna i zna tylko opinie kolegow i moze kolezanek. Pozna tez w przyszlosci ze rozmiar ma zanaczenia , a najbardziej jego grubosc nie dlugosc. Moze byc dlugi i co z tego i tak kobieta nie bedzie miala z tego dodatkowych odczuc. A grubosc..... Sami zapytajcie.


cala prawda cala dobe :D
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

hmm...po mojemu napewno Ci jeszcze urosnie, ale to o ile zalezy od twojego rozwoju, sam najlepiej znasz swoj organizm, wiesz czy jestes wczesnodojrzewajacy czy poznodojrzewajacy. u tzn. Poznodojrzewajacych taka najwyzsza faza rozwoju penisa wystepuje miedzy 15-18 rokiem zycia. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Ale Penis rosnie do 21 roku Zycia. A nos i uszy cale zycie, dlatego dziadki maja takie duze uszy. Pozdro ^^:) i poki co radziłbym Ci nie robic zadnych cwiczen tylko pozwol aby natura sama robila swoje. Jesli bedziesz gotow na wspolzycie ze swoja partnerką i jej cos nie bedzie odpowiadac, wowczas dopiero wtedy mozesz probowac jakis cwiczen. Taka moja rada...a co z nia zrobisz to twoja spara. Pozdrowiamm;p
 
 
mares_

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 10
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

dzięki za wpisy. Bo gdzies pisalo ze penis rosnie do 15 roku zycia i chcialem sie upewnic. Ja raczej jestem wczesnodojrzewający.
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

heheh , w wiekszosci przypadków dopiero zaczyna dobrze rosnac w wieku 14-15 lat. Slabe zroblo miales. Pozdrawiam;p
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
mares_

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 10
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

A ta tabelka na dole?
http://www.erotyka.tun.pl/rozmiar-panisa.html
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

no i nawet gdybys chcial sie powolywac na ta tabelke, to dla 15 roku zycia srednia dlugosc wynosi 14 cm, ty masz 13 , wiec niewiele Ci brakuje , a i tak ten centymetr nic nie zmieni w twoim zyciu. Chociaz to mozna mowic a i tak kazdy facet bedzie sie tym przejmował, bo przeciez meska duma - kazdy sobie mysli...Ale Tobie napewno jeszcze urosnie a poza tym, kazdy dojrzewa inaczej, lepiej sie modl zebys nie mial powyzej 20 cm, bo to troche przesada ;] . No chyba ze twojej partnerce bedzie odpowiadał, to najwazniejsze!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group