Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Siłownia
Autor Wiadomość
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Czw 06 Lis, 2014   

Aleś wymyślił. Brak przegród to większą czystość i mniejsza powierzchnia a prysznice. Druga rzecz to przeciwdziałanie patologią które są może nie na siłowni ale na basenie, np. Nie mycie się, mycie w brudnych osobnych gaciach, albo patologie że ktoś se np. Onanizuje za zagroda, zasłoną. I nie ważne jakiej orientacji, to nie jest na to miejsce. Masz chore, wszyptydzisz się? To nie chodź tam. Mi się nie podobają homo kluby, nie chodzę tam. Jednak nie narzekam z tego tytułu.

Tak na marginesie, co uważasz za odnoszenie się przez gejów?
_________________
TereFere.
 
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lis, 2014   

Czówieku, Ty wgl przeczytałeś mojego posta czy na wyrywki co drugie słowo ? Czy ja napisałem, że sie wstydze ? Sam korzystałem z takich natrysków i nie robi mi to problemu. Co ma do tego walenie konia ? Równie dobrze mógłby ktoś walic konia w kiblu jakby chciał ;O. Wyrażam tylko swoje zdanie, a Ty reagujesz na to jak pies ogrodnika. Czemu ktoś miałby sie myc w brudnych gaciach ? I nie odnoszenie a obnoszenie się, dziwie się, że musze Ci to tłumaczyc a mianowicie chodzi mi o: publiczne obmacywanie się, całowanie i inne wszelakie okazywanie sobie uczuc przez facetów nawzajem co wiekszosc ludzi gorszy. Podajesz argumenty z dupy, że tak powiem i wydaje Ci sie, że masz racje, nie czaje xD. Zaraz pewnie jeszcze napiszesz, że gdyby były odzielne kabiny to ludzi by walili tam klocka haha
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 07 Lis, 2014   

Cytat:
Czy ja napisałem, że sie wstydze ?


Nie odpowiadałem Tobie tylko ogółowi twierdzeń od osób które twierdzą "że tak powinno być".

Cytat:
Są różni ludzie z róznymi charakterami i problemami, co powinni uszanowac, ktoś może miec małego albo cierpiec nie wiem jakas np. wsydliwą chorobe lub poprostu nie miec ochoty na oglądanie innych nago i wzajemnie.


Cytat:
publiczne obmacywanie się, całowanie i inne wszelakie okazywanie sobie uczuc przez facetów nawzajem co wiekszosc ludzi gorszy


Mnie tak samo gorszy publiczne obmacywanie sie par hetero. Ogólnie obmacywanie czy to homo czy hetero. Pocałunki polegające na wylizywaniu sobie migdałków też. Ja np. jako osoba samotna nie mam ochoty oglądać niemalże scen intymnych jakichkolwiek ludzi w jakiejkolwiek sytuacji publicznej. Niezależnie od płci. Dla mnie to zwyczajnie przekroczenie norm etycznych. A inne okazywanie sobie uczuć? Przepraszam,mam np przyjaciela który odwiedza mnie raz do roku, czy okazanie uczucia przyjaźni poprzez przyjacielskie przytulenie to już sianie publicznego zgorszenia? a co z dziewczynami całującymi sie na powitanie?
Nie piętnuję Ciebie a jedynie tezę o obnoszeniu się.

Cytat:
Zaraz pewnie jeszcze napiszesz, że gdyby były odzielne kabiny to ludzi by walili tam klocka haha


Prawdopodobieństwo by wzrosło. Ale generalnie znikła by tzw. kontrola społeczna na to co można zrobić a co nie można. Idealny dowód masz na to w toaletach. Jeśli strefa kabin jest połączona bezpośrednio z umywalnia (czyli nie drzwi a jest to po prostu otwarta przestrzeń to ludzie chlewią duzo mniej.

Wracając do prysznica. Na siłowni akurat kąpałem sie tylko ja reszta sie bóg wie czego wstydziła. Na basenie gdzie chodzę na prośbę klientów założono zasłonki. Efekt był tego taki że ludzie sie przestali myć dokładnie, niektórym odpieprzało i sie onanizowali (kto chciał ten widział i mimo zasłonki) a szczytem wszystkiego było szczanie pod natryskiem. Zwyczajnie brak zasłonek, kabin, ścianek pozwala zachować czystość tą o która dba personel. W zakamarkach nie zbiera sie woda, nie rosną bakterie i grzyby, jest dużo lepsza cyrkulacja powietrza przez co nie panuje taki potworny zaduch. I choćby to est dla mnie argumentem dla którego nie powinno się montować zasłonek. Ci naprawdę bardzo wstydliwi mogą skorzystać z natrysku dla osób niepełnosprawnych (aczkolwiek, niezależnie od basenu, panuje potworny syf).
Na basenie na którym były zamontowane pseudokabiny te miały wymiary 70x70cm. Ciasne to było jak cholera, 90% kąpała sie i tak przy otwartych drzwiach bo tak było wygodniej.

Wiec za tym żeby kapać się nago przy wszystkich przemawia lepsza higiena utrzymania obiektu, brak występowania patologii, większy fizyczny komfort korzystania.

I na sam koniec, nie kierowałem wypowiedzi do ciebie, piszę jedynie w takiej formie.
_________________
TereFere.
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

Nie wchodząc w jakąś wielką polemikę na serio nie wydaje mi się, żeby mycie nago na siłowni czy basenie było problemem. Jeżeli są wydzielone specjalne boksy, albo przegrody to spoko, ale osobiście uważam że to niepotrzebna strata miejsca i pieniędzy. Obecnie często chodzę na dosyć kameralną siłownię, gdzie sama szatnia jest mała, a prysznice są 3 obok siebie w oddzielnym pomieszczeniu - bez żadnych przegród i udziwnień. Nikt z tego nie robi problemu, wszyscy nago, obok siebie się myjemy. Nie wiem, może raz lub dwa widziałem że komuś penis nabrzmiał, ale to chyba dosyć normalne - szczególnie od ciepłej wody. Oczywiście każdy widzi mojego penisa, ja widzę innych i co z tego? Krzywda mi się stanie? Po prostu totalnie nie rozumiem całej dyskusji na temat higieny w miejscu publicznym, szczególnie teraz gdy weszły rozporządzenia Sanepidu w sprawie basenów publicznych - jeżeli ktoś ma problem z zaakceptowaniem siebie, albo wielce się wstydzi to sorry - Twoja strata.
Tyle w temacie, trochę się rozpisałem XD
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

Też nie wiem po co te przegrody jak i tak spod prysznica po ręcznik trzeba wyjść nagim i każdy nas widzi.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

Niekoniecznie, można sobie zawiesić ręcznik i majtki na rurce od zasłony prysznicowej - rozwiązanie dla wstydliwych ;)
_________________
skype: raf.jaw
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

raf.jaw napisał/a:
Niekoniecznie, można sobie zawiesić ręcznik i majtki na rurce od zasłony prysznicowej - rozwiązanie dla wstydliwych ;)


Jeżeli taka zasłona jest :P
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

sikor17 napisał/a:
Jeżeli taka zasłona jest :P

To prawda, ja piszę ze swojej perspektywy :D Ale masz też rację z tym co wcześniej napisałeś, to tylko kwestia przełamania się i traktowania nagości jako czegoś normalnego (co nie każdy potrafi :) )
_________________
skype: raf.jaw
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

U mnie jakoś nikt nie chodzi z fujarą na wierzchu, nie wiem na jakie wy siłownie chodzicie.
 
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

redman32 napisał/a:
U mnie jakoś nikt nie chodzi z fujarą na wierzchu, nie wiem na jakie wy siłownie chodzicie.


Wspomniałem, że chodzę na dosyć kameralną siłownię obecnie. Kiedyś zdarzyło mi się ćwiczyć w sieciówce, niby spoko, ale tam faktycznie nikt z fujarą na wierzchu nie chodzi :P bo niby jak, jeśli są przebieralnie, kabiny osobne, itp.
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 10 Lis, 2014   

Ja akurat mówiłem ogólnie o szatni, nieszczególnie na siłowni. Te z którymi mam do czynienia mają te zagrody bezużyteczne, bo zasłonek po prostu nie ma i tak każdy wychodzi po ręcznik nago :P
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
boy2010 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 761
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

ten sam problem występuje podczas korzystania z sauny,a mianowicie ludzie jakoś nie potrafią przełamać swojego wstydu przed nagością , czy ktoś widział by za granicą przebywać w saunie w /gaciach*/majtkach*/slipach*/bokserkach*/ (*niepotrzebne skreślić) a u nas to norma.
:lol:
_________________
1. Nie liczy się to, co masz, ale jak tego używasz.
2. Zawsze jest ktoś gorszy od ciebie.
3. Nie przejmuj się krytyką na temat swojego kutasa.

-------------------------------------------------
 
 
adamek00 

Wiek: 24
Dołączył: 10 Paź 2023
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Sty, 2024   

Jak na waszych siłowniach wygląda kwestia nagości w szatni? Od szafek pod prysznic idziecie nago czy w ręczniku? I gdy zakładacie/zdejmujecie bieliznę zasłaniacie się ręcznikiem? Jeszcze mam pytanie odnoście natrysków bo słyszałem, że na każdej siłowni jest inaczej. Mianowicie u was są prysznice oddzielone przegrodami, czy otwarte?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

adamek00 napisał/a:
Jak na waszych siłowniach wygląda kwestia nagości w szatni? Od szafek pod prysznic idziecie nago czy w ręczniku? I gdy zakładacie/zdejmujecie bieliznę zasłaniacie się ręcznikiem? Jeszcze mam pytanie odnoście natrysków bo słyszałem, że na każdej siłowni jest inaczej. Mianowicie u was są prysznice oddzielone przegrodami, czy otwarte?


Ja chodzę na małą siłownie, tak więc jest jeden prysznic w formie standardowego natrysku zamykanego. Chodzę do niego w ręczniku bo szatnia jest blisko szatni kobiet.
Podejrzewam jednak, ze jakbym chodził na wieksza siłownie to robiłbym tak jak robią inni. Jesli inni by się zakrywali to bym się zakrywał. Jeśli chodziliby odkryci to równięż bym się odkrywał.
 
 
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 18 Sty, 2024   

Ja chodzę na starą siłownię i są w niej otwarte natryski bez kabin/przegród. Po treningu zawsze rozbieram się przy szafce do naga, przerzucam ręcznik przez ramię i idę pod prysznic. Większość z tych którzy biorą prysznic robi tak samo, ponieważ natryski są blisko szafek i nie opłaca się zawijać w ręcznik, poza tym i tak podczas mycia każdy jest nago. Mniej więcej połowa osób nie bierze prysznica, pewnie są wstydliwi, czego nie rozumiem, skoro jest to szatnia męska.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group